İddia eden yeni bir rapor Jamie foxx Bundan 'hoşlanmıyor' Katie Holmes eski 'Dawson’s Creek' başrol oyuncusu ile 'konuşuyor' Joshua Jackson hem geç hem de yanlış. Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı bir kez daha çürütebilir. Tamamen yanlış bir önermeye dayanıyor.

Bu haftanın başlarında, Dedikoducu Polis ikisine de seslendi Temasta ve Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için Foxx, Holmes ve Jackson'ın 'tekrar konuşmasına' üzüldü. Güvenilir olmayan dergilere göre, Coachella'daki konsere gidenler, 90'ların sonlarında dizinin başlarında kısa bir süre çıktığı eski rol arkadaşı ile Holmes'un arkadaşlığını yenilemesiyle ilgili hayal kırıklığını 'açığa vuran' aktörün kulak misafiri oldu.Güvenilir olmayan yayınlar, Foxx ve Holmes arasındaki “Dawson’s Creek” oyuncu kadrosunun Jackson'la olan arkadaşlığını sözde yeniden canlandırdığından beri “gerilimin yüksek olduğunu” iddia etti. Olayların bu açıklaması anonim ve görünüşte var olmayan 'kaynaklardan' alınan bilgilere dayanıyordu, ancak Holmes'un temsilcisi Dedikoducu Polis fabrikasyon olduğu kayıtlara göre. Aktrisin sözcüsü, geçen ayki buluşmadan önceki yıllarda görmediği eski rol arkadaşı ile düzenli temas halinde olmadığını söyledi.

Ne yazık ki, Ünlü Insider şimdi bu sahte önermeyi çevrimiçi olarak yayıyor. Blog herhangi bir gerçek haber yapma zahmetine girmedi, bunun yerine zaten düzelttiğimiz tabloid makaleleri yeniden canlandırıyor. Site, Holmes ve Foxx'un Jackson ile sözde yeniden bağlantı kurmasına dayanarak 'bölünmenin eşiğinde' ve 'geleceklerini ikinci kez tahmin ettiklerini' tahmin ediyor. İtibarsız site, Foxx'un durum üzerine 'incinmiş' ve 'kıskanç' olduğuna dair ek iddiaları yansıtıyor.

Holmes'un temsilcisi bir kez daha bize onun ve Jackson'ın gerçekten temas halinde olmadıklarını söyledi, bu yüzden Foxx'un var olmayan bir ilişki yüzünden üzgün olduğu iddiası mantıksız. Ek olarak, aşağıdaki gibi güvenilir çıkışlar İnsanlar bunu kaydetti Foxx ve Holmes 'geleneksel anlamda bir çift' değiller. İkisinin 'yükümlülükleri olmayan' ve 'gereklilikleri olmayan' sıradan bir ilişkisi olduğu söyleniyor, bu yüzden aktör açıkça başka arkadaşları olmasını engellemeyecekti. Ne olursa olsun, Holmes ve Jackson'ın birbirleriyle pek bir ilgisi yok, bu yüzden tüm hikaye yalanlara dayanıyor.

Geçen ayki 'Dawson’s Creek' buluşmasının ardından, kayda değer bir şey var, Star ayrıca bu makalenin konuları arasında var olmayan bir aşk üçgeni yaratmaya çalıştı. Geçen hafta, Dedikoducu Polis derginin kapak hikayesini çürüttü Holmes, Jackson için Foxx'u 'terk etmişti' . Holmes'un temsilcisi iddiayı reddetti ve Jackson’ın sözcüsü saçma raporu 'komik' olarak nitelendirdi. Hikayeyi düzelttikten birkaç gün sonra, Foxx ve Holmes bir randevu gecesinde görüldü New York'ta.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.