Jamie foxx 'ihanet etmedi' Katie Holmes yanlış bir habere rağmen, bir Oscar partisinde gizemli bir kadınla 'yakınlaşarak'. Dedikoducu Polis sadece sözde ihtilafı çözebilir. Hiçbir şey yok.

Christie Brinkley und John Cougar

Foxx, Pazar gecesi bir Oscar partisinde kimliği belirsiz bir esmerle sohbet ederken görüldü. Temasta onunla Holmes arasında drama yaratmak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, dergiye Foxx'un kadınla konuşurken 'sağduyulu olmaya çalıştığını', ancak herkesin 'kolunu beline dolayıp kulağına bir şeyler fısıldadığını' söylediğini söyledi.Foxx'un partide 'bekar bir adam gibi davrandığını' iddia eden şüpheli kaynak, Holmes'un başka bir kadınla şakalaşan aktör tarafından perişan edileceğini ileri sürüyor. Sözde bahşişçi, '[Katie] bu ilişkiye çok yatırım yaptı' diye ekliyor. Bu şekilde davranması utanç verici.

Gibi Dedikoducu Polis Foxx ve Holmes'un birlikte vakit geçirmekten hoşlandığını, ancak tam anlamıyla bağlı bir ilişki içinde olmadıklarını defalarca belirtti. Oyuncu ve oyuncunun kendi ayrı yaşamları vardır ve kendilerine etiket koymamayı seçerler. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından kimliği gizli kalmak koşuluyla konuşan bir kaynak, oyuncu bir partide başka bir kadınla konuştuğu için Holmes'un 'ihanete uğramış' hissetmediğini söyledi. Bu sorun değil.

Bunlara ek olarak, Foxx ve Holmes kendilerini bir çift olarak görmüyorlar kelimenin geleneksel anlamıyla. Oyuncu ve aktris programları izin verdiğinde takılırlar, ancak ikisi de ayrı ve diğer insanlarla zaman geçirirler. Güvenilir olmayan dergi, aktörün Holmes'u Oscar'a solo katılmak için terk etmiş gibi görünmesini sağlamaya çalışıyor, ama durum böyle değil. Holmes aslında New York'taydı çünkü 'Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show' da yer alıyor sonraki gün.

Hat Miranda Lambert ihr Baby bekommen?

Maalesef bu ilk değil Temasta oyuncu ve oyuncu arasında var olmayan sorunlar yaratmaya çalıştı. Dedikoducu Polis yakın zamanda yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Foxx ve Holmes’un ilişkisi “gizli metinleri” tarafından tehdit ediliyordu bir eski için. Bundan kısa bir süre önce, yayına bir hikaye uydurması için seslendik. Holmes, Charlize Theron ile 'flört ettiği' için Foxx'a kızıyor bir etkinlikte. İkisi hakkındaki bu son makale daha fazla yalan.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.