Jamie Dornan ve Dakota Johnson sözde 'başarısızlığı' için suçlanmıyorlar. Elli ton daha koyu , yeni bir habere rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı bozabilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

shaquille o neal und seine freundin

Ünlü olarak güvenilmez olana göre Ünlü Kirli Çamaşırhane , Dornan ve Johnson şu anda 'başarısızlığı' nedeniyle 'suçlanıyor' Elli ton daha koyu, Herhangi bir kaynak veya meşru kanıt olmaksızın, çoğu kez kanıtlanmış site, 'Açılış haftasonunda yalnızca yaklaşık 35 milyon ila 40 milyon dolar kazanması bekleniyor' iddiasında bulunuyor; Grinin Elli Tonu 2015'te yapıldı. ' Her iki oyuncunun da filmi tanıtmayı reddetmesinin gişedeki performansına zarar vermesi beklendiğinden, sürekli olarak gözden düşürülen webloid, 'Jamie, Hollywood'da daha büyük ve daha iyi projelere geçmeye çaresiz' diyor.İzin Vermek Dedikoducu Polis rekoru düzelt. Dornan'a yakın bir kaynak bize raporun tamamen 'yanlış' olduğunu garanti ediyor, çünkü ne oyuncu filmin sözde 'başarısızlığından' sorumlu tutuluyor ne de filmi tanıtmayı reddediyor. Aslında, Dornan kısa süre önce 'The Ellen DeGeneres Show' da göründüğü için hem Dornan hem de Johnson şu anda basın turundadır. Johnson, Jimmy Fallon ile 'The Tonight Show' da yer aldı. . Açıkçası, web sitesi bir başka sahte haber hikayesi daha yarattı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu ilk değil Dedikoducu Polis kötü blogu çevreleyen öyküler nedeniyle bozdu Elli ton daha koyu . Sadece günler önce, CDL'yi yanlış iddia ettiği için çürütmüştük Johnson, filmin seks sahnelerinde Dornan’ın performansından etkilenmedi . Ve bu uzun masaldan kısa bir süre önce, yanlış bir şekilde hak talebinde bulunmak için çıkışı düzelttik. Dornan ve Johnson filmi tanıtmayı reddediyorlardı çifti basın turlarına başlamak için hazırlanıyor olsalar bile. Bu yanlış iddialar gibi, bu sonuncusu da aynı derecede doğru değil.

ist Sharon Osbourne, der das Gespräch verlässt

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.