Jake Paul ve Tana Mongeau geçen hafta, sadece beş aylık evliliğin ardından 'ara verdiklerini' açıkladı. Mongeau kalbini boşalttı ve ikisinin hâlâ birbirlerini önemsediğini ama yine de ara vermeye karar verdiklerini açıkça belirtti. Bu hafta sonu, eski sevgilisini hala önemsediğini ve desteklediğini kanıtladı.

YouTuber'lar, yalnızca birkaç ay çıktıktan sonra Temmuz ayında evlendi. Ağustos ayında Mongeau, YouTube kanalındaki bir videoya göre, evliliklerinin yasal olmadığını itiraf etti, 'Sanırım birisine yasal olarak bağlanmak, sevgiyi ortadan kaldırıyor. Sanki gereksizmiş gibi. ' Yine de çift ayrıldı, ancak bu hala çok yakın olmadıkları anlamına gelmez. Paul’un başka bir YouTube yıldızına karşı yapacağı boks maçını tanıtan yakın tarihli bir etkinlikte, Mongeau 'Çıkmıyoruz' yazan bir tişört giyerek geldi.die Wahrheit über Blake und Miranda

Kıyafet seçimi bir hafta sonra geldi Mongeau Instagram'a gitti 5 milyon takipçisine Paul'dan kopuşunun ayrıntılarını vermek için. Gönderide, “Hala Jake ile oturup bunu yaparken gülmekten mutluyum - ama şu anda ikimiz de kendi çok çılgın hayatlarımıza odaklanmak için ara veriyoruz… Asla olmayacağım geleceğin neler getireceğini bil ve Jake'i ve yaptığımız her şeyi her zaman seveceğim. ' Paul aynı özçekimi yayınladı çiftin ve köpekleri Thor'un Instagram sayfasında. Gönderide, 'Biz en iyi arkadaşız ve şu anda hayatlarımıza odaklanıp geleceğin neler getireceğini görmek bizim için en iyisi.' Dedi.

Jake Paul için gelecek boks anlamına geliyor. İçinde PageSix ile son röportaj Vlogger, 'boks sporuna aşık olduğunu ve Tana'ya aşık olmadığını' itiraf etti. Ayrıca çıkışa 'Tana’nın süper destekleyici olduğunu' söyledi. Ve çift 'işleri harika şartlarla bitirdi.' Instagram gönderileri ve Mongeau'nun promosyondaki görünümü Paul'un söylediği her şeyi doğruluyor.

Tana Mongeau, ilişkileri kasırga etmeye yabancı değil. Paul'la çıkmadan önce, aktris Bella Thorne ile iki yıllık ilişkisini bitirdikten sonra birkaç ay boyunca Kanadalı model ve Justin Bieber ölü zil oyuncusu Brad Sousa ile çıktı. Taht'tan önce, Mongeau kısa bir süre rapçi Lil 'Xan ile çıktı. Paul ayrıca sansasyonel davranışa da yabancı değil. Paul, 2017'de Başkan Donald Trump tarafından Beyaz Saray'a davet edildi ve öğleden sonraki görüşmesinin ardından, Gizli Servis'in farkına varmadan gizlice dışarı çıkmadan önce 03: 30'a kadar banyoda saklandı. Geleceğin ne getireceğini kim bilebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.