Yaptı Jake Gyllenhaal’ın kız arkadaş, Fransız model Jeanne Cadieu , oyuncuya 2019'un sonuna kadar önereceği bir ültimatom verin? Bir magazin dergisinin öne sürdüğü iddia buydu. Dedikoducu Polis dedikodulara baktık ve kendi sonucumuza vardık.TAMAM MI! dergisi Aralık 2019'da 'daimi bekarlığın' olduğunu bildirdi Jake Gyllenhaal Cadieu'dan bir ültimatom almıştı: 'Tek dizinin üstüne çök yoksa biter' diye ısrar etti. Paris doğumlu model, o sırada yaklaşık bir yıldır Gyllenhaal ile çıkıyordu, bu Cadieu'nun kaşıntılı bir yüzük parmağı almaya başlaması için yeterince uzun sürdü, tabloid ilan etti. Sıklıkla itibarını yitiren yayın, Cadieu'nun Gyllenhaal'a 'taptığını' ve bir sonraki adımı atmaya istekli olduğunu söyleyen sözde bir 'arkadaş' dan alıntı yaptı, ancak Jake'in ayaklarını sürüklemeye devam etmesinden dolayı hüsrana uğradı.'Arkadaş', 24 yaşındaki modelin, ani ültimatomun ardındaki neden olan 'hayal kırıklığına uğramış eski sevgililerinin geri kalanı gibi olacağından endişeli' olduğu konusunda ısrar etti. Arkadaşı, 'Havada çok uzun süredir asılı olan bir şey, bu yüzden şimdi ayağını yere koyma ya da hayatına devam etme zamanının geldiğini anladı,' diye devam etti.

'Sırdaşı' na göre Cadieu, Gyllenhaal'ı ilişkilerine tamamen adamasının tek yolunun ültimatom olduğunu hissetti. Çünkü ne güzel evlilik değil bir ültimatom ile mi başlıyorsunuz? Kaynak, 'Jeanne endişeye dayanamıyor ve yasayı koymadıkça bunun asla olmayacağından endişeleniyor,' diye bitirdi, 'Bu yüzden ona bu süreyi veriyor. Aksi takdirde, gönülsüzce yürümekten başka seçeneği kalmayacak. ' Dedikoducu Polis bu söylentiye baktı ve gerçeğin ötesinde olamayacağını keşfetti.Her şeyden önce, bir yıllık flört o kadar da uzun değil. Çıkış, Jeanne Cadieu'nün yıllarca Jake Gyllenhaal'ın yanında durup soruyu sormasını bekliyormuş gibi görünmesini sağlamaya çalıştı. Gerçekte, Gyllenhaal kişisel hayatını meraklı gözlerden korumak için büyük çaba sarf etti ve bu Cadieu ile olan ilişkisini de içeriyor. İkisi ilk kez Aralık 2018'de romantik bir şekilde bağlantılı olsalar da, ikisi 2019 Ağustos'una kadar ilk halka açık gösterilerinden birini ... Örümcek Adam: Evden Uzak . O zaman bile, ikisi kırmızı halıda yürüdü ayrı ayrı. Mahremiyetine bu kadar değer veren birinin bir 'arkadaşının' bir tabloid ile ilişkisinin samimi ayrıntılarını anlatmak için öne çıkmasına inanmak zor görünüyor.

Özel doğasına rağmen, Gyllenhaal geçtiğimiz günlerde İngiliz Vogue 40 yaşına yaklaşırken odak noktasının nasıl değiştiği hakkında. O önemli doğum gününe yaklaşırken Gyllenhaal “hayatı, anlarsınız, kısacık ve dünyayı şu an olduğu gibi gören bir şey olarak görüyor. Aileme döndüm, arkadaşlarıma döndüm ve aşka döndüm. İşle biraz daha az ilgilendiğimi ve daha çok ilgilendiğimi söyleyebilirim. ' O ve Cadieu'nun nasıl ayrılmadıklarını görünce, bu sözde ültimatomun sadece bu itibarsız dedikodu paçavrasının sayfalarında var olduğu açıktır.

Bu, bir tabloid'in Gyllenhaal hakkındaki hikayeyi ilk kez yanlış anlamasından çok uzak. Aslında, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! özellikle hakkında yanlış söylentiler yaymak için Brokeback Dağı aktör. Örneğin, çıkış talep edildi Katy Perry’nin arkadaşları onu Gyllenhaal ile ilişki kurması için Orlando Bloom’u terk etmeye çağırdı . Bloom ve Perry nişanlandıklarından ve ilk çocuklarını birlikte beklediklerinden, bu açıkça doğru değildi. Star bunu bildirdi Gyllenhaal ve Calvin Harris bir 'eski erkek arkadaş kulübü' kuruyorlardı Taylor Swift ile olan geçmiş ilişkileri üzerinden bağlandıktan sonra. Bu da tamamen yanlıştı. Sanki bu magazin dergileri bir şeyler uyduruyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.