Jaden Smith Twitter gönderileri için muhtemelen daha iyidir diğer sosyal medya profillerinden herhangi biri , ancak en büyük kardeşine mutlu bir doğum günü dilemek için Instagram'a gitti. İkisinin çocukluklarından kalma bir resmini de ekledi ve ikisinde de ünlü babalarının yüzünü görmek zor değil.

OKSİJEN beyni paylaştı iç açıcı bir gerileme o ve erkek kardeşi, daha büyük Will Smith III veya 'Trey' ile küçük erkek kardeşine tutunarak sadece çocukken - Jaden’in şaşkınlıkla karışık hafif kafa karışıklığının klasik yüzü, o bir totken bile belirgindir. İkisi de babalarının fotojenik doğasına çoktan kilitlenmiş gibiydi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Doğum Günün Kutlu Olsun @ treysmith0011 Seni Ömür Boyunca Seviyorum My G.

Tarafından paylaşılan bir yayın Jaden Smith (@ c.syresmith) 11 Kas 2020, 07:14 PST tarihinde

Trey, genç sanatçıdan altı yıl önce doğmuş, Jaden'in üvey kardeşidir. Will, eski karısı Sheree Zampino ile evlendiği yıl olan 1992'de doğdu. İkisi 1995'te ayrıldı ve Will ikonik Jada Pinkett ile evlendi 1997'de. Bir yıl sonra Jaden doğdu ve o zamandan beri ailesiyle son derece yakın . Tüm Smith çocukları poplarının müziğe olan tutkusunu paylaşmak ve sürekli birbirinizi destekleyin sosyal medyada.

Tabii ki Will Smith Instagram'a girmek zorunda kaldı doğum günü dilekleri ve klasik bir baba şakası bile yaptı. Yıldız, modern zaman için güncellenmiş bir versiyonla eşleştirerek kendine ait bir gerileme yayınladı. Trey çok daha uzamış olsa da, yaklaşık yirmi yıl öncesinden Will ile bugünkü görünümü arasındaki farkı söylemek zor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

6 bacağı olan ve 28 yaşında olan nedir? —- Dünyadaki en sevdiğim insanlardan biri ???? bir sandalyede ayakta. Seni seviyorum T-Ball. Mutlu Yıllar! @mahmutcu

Tarafından paylaşılan bir yayın Will Smith (@willsmith) 11 Kas 2020, 07:17 PST tarihinde

Bu arada Jada Pinkett-Smith, adanmış dokuz Instagram gönderisi profilinde genç sanatçının bir mozaiğini yaratarak üvey oğluna. Paylaşımlardan birinin başlığına 'Benim tek ve tek ikramiye ve daha da iyisi şimdiye kadar aldığım en iyi ikramiye,' diye yazdı. 'Mutlu yıllar sevgili Trey'im. Seni seviyorum.' Bu arada Willow Smith, Trey'i kutlamak için en sevdiği geri dönüşü paylaştı, ancak o ante'yi artırdı ve onu 'sonsuza kadar' sevdiğini ekledi ki bu yenilmesi oldukça zor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

???? @mahmutcu SENİ SONSUZA SEVİYORUM ????

Tarafından paylaşılan bir yayın ? SÖĞÜT ? (@willowsmith) 11 Kas 2020, 08:39 PST tarihinde