Dır-dir Jada Pinkett Smith İle evlilik sorunlarının neden olduğu saç dökülmesi Will Smith ? Yeni bir rapor, oyuncunun tıbbi sorununun yaklaşan boşanma nedeniyle ortaya çıktığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi çürütebilir.

'Jada'nın İrade Kaybı - Ve Saçları! 270 Milyon Dolarlık Boşanmaya Doğru Koşarken Stresle Kelleşmek, ”yazısının yeni baskısında sansasyonel bir başlık okuyor. National Enquirer . Makaleye göre, Jada’nın 'sallantılı evliliği' 'kelleşmesinin' nedeni. Özellikle 'A listesindeki çiftin arkadaşlarının bu durum için evliliklerinin iniş çıkışlarını suçladıkları' iddia ediliyor, ancak isimleriyle 'dostlar' tanımlanmıyor.Bunun yerine, süpermarket gazetesi Şubat ayındaki tartışmalı tartışmaları tekrarlıyor. Smiths, 'deneme ayrılığı' nın ardından boşanıyor. Gibi Dedikoducu Polis haklı olarak o zaman rapor edildi, hiç ayrılmamışlardı. Sadece bir gün önce Will Instagram'da kendisi ve Jada'nın bir kürek teknesinde bir videosunu paylaştı . Şimdi, zaten çürütülmüş iddiaları tekrarladıktan ve ardından kızı Willow'un kendini kestiğine dair son itirafını gündeme getirdikten sonra, sözde 'içeriden' bir kişinin Jada hakkında 'Saçının dökülmesine şaşmamalı' dediği aktarılıyor.

Ancak derginin önermesini destekleyecek gerçek bir kanıtı yok. Ayrıca, Dedikoducu Polis içinde önemli delikler açabilir. Süre Jada kelleşmekten korktuğunu itiraf etti saçları ilk dökülmeye başladığında, aslında bir nedenin belirlenemediğini ortaya çıkardı. 'Olabilecek her tür testi aldım. Neden [olduğunu] bilmiyorlar 'dedi. Bunlara ek olarak, Jada bu hafta steroid aşıları yaptırdığını açıkladı bu soruna 'yardımcı oluyor'. Dolayısıyla, bu rahatsızlığın doğrudan evlilik sorunlarının bir sonucu olduğu fikri, tıpkı Jada'nın saçını kalıcı olarak kaybettiği iması gibi açıkça yanlıştır.

Dahası, Will ve Jada kesinlikle ayrılmanın eşiğinde değiller. Daha geçen hafta Will, yeni bir şarkıda boşanma söylentilerini ele aldı , rap, '20 yıllık yağmala tanık olduğunuza / Boşanma söylentilerini durdurun ve lanet işinize bakın.' Elbette “20 yıl”, geçtiğimiz Aralık ayında 20. yıldönümlerini kutlayan çifte atıfta bulunuyor. Dedikoducu Polis ayrıca baskın Enquirer Kardeş yayını, Star , geçen hafta haksız yere Will ve Jada 'ayrı hayatlar' yaşıyor ve ayrılmak üzere.

Sonuç: Jada'ya göre, saç dökülmesinin nedeni belirlenemedi, bu nedenle tabloid, nispeten yaygın tıbbi sorunu evlilik sorunuyla ilişkilendirmek için meşru bir temele sahip değil. Ve Will boşanma spekülasyonunu durduruyor, bu yüzden mantık en iyi ihtimalle hatalı. Ayrıca, yıldızların kendilerinin bu anlatıya karşı gelen yorumlarının yanı sıra, dergi, birkaç ay önce zaten çürütülmüş iddiaları da dahil ederek güvenilirliğinin olmadığını gösteriyor. Sonuç olarak, bu hikayenin haksız olduğu sonucuna vardık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.