Biz Haftalık En son sayı özellikleri Ivanka Trump kapağında, 'Ivanka Tavır Alıyor: Babamla Neden Katılmıyorum' başlığıyla birlikte. Bununla birlikte, görünüşte sulu olan hikaye yanıltıcıdır, çünkü ilk kız dergi ile röportaj için asla oturmaz.

Ist Lady Gaga schwanger?

Ivanka babasına ücretsiz danışman olarak hizmet ediyor, Başkan Donald Trump ve birçoğu, iş kadınının LGBT ve kadın hakları da dahil olmak üzere belirli sosyal konularda fikirlerini değiştirmeye çalıştığına inanıyor. Dergi ayrıca Ivanka'nın babasının küresel ısınma ve Suriyeli mülteci krizi konusundaki tutumlarına karşı olduğunu öne sürüyor. Bu detaylar tamamen doğru olsun ya da olmasın, Biz Haftalık bu bilgileri, kapağı bu şekilde görünmesine rağmen, özel bir röportaj yoluyla toplamadı.Bunun yerine yayın, Ivanka’nın diğer medya kuruluşlarıyla önceki röportajlarından gelen yorumları bir araya getirerek, başkanı protesto etmesi hakkında bir anlatı oluşturmak için birleştirdi. Bu hikayeyi desteklemek için, dergi önce eski bir Trump Organizasyon Başkan Yardımcısı'ndan alıntı yapıyor Harper’s Bazaar Eylül'de (babası seçilmeden önce), 'İstediğini elde etmek için ne söyleyeceğini tam olarak biliyor.' Yayın daha sonra NBC ile Nisan ayında yapılan bir röportajda Ivanka'nın 'Küresel bir insani kriz olduğunu düşünüyorum ... ve bunu çözmemiz gerekiyor.' Dedi. Çıkışa göre bu yorum, ilk kızının babasına mültecilerin Amerika Birleşik Devletleri'ne girişini yasaklamaması konusunda bir mesaj göndermesinin yoluydu.

Dergi ayrıca, Ivanka'nın son röportajlarında yaptığı bağlam dışı açıklamaları da ödünç almaya devam ediyor. New York Times ve raporunu daha fazla doğrulamak için CBS. Ivanka'nın babasıyla bazı konularda aynı fikirde olmadığı pekala doğru olsa da, Biz Haftalık Yeni kapak hikayesi, duruma ilişkin özel bir fikir vermiyor. Dedikoducu Polis Ivanka'nın yayınla hiç konuşmadığını ve kapak hikayesinin sadece bir yem-ve-değiştirme olduğunu doğrulayan bir Beyaz Saray yetkilisiyle görüştü.

Maalesef, yanıltıcı bir kapağa dayalı bir dergi satma taktiği yeni değil. Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Jennifer Garner seslendi İnsanlar dergi Geçen hafta, Ben Affleck'ten boşanmasıyla ilgili bir röportajda yer almış gibi görünmesini sağlayan aldatıcı bir kapak yayınladığı için. Bu nedenle, en son sayısında 4,99 ABD doları ödemekten çekinmeyin Biz Haftalık ama Ivanka ile içeride yeni bir röportaj bulamadığınızda hayal kırıklığına uğramayın.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.