Bunu inkar etmek yok Tom Selleck 80'lerde Amerika’nın can damarıydı. Ama maçoluk için (ve bıyık! ) statüsünü büyük bir seks sembolü olarak mühürleyen aktör, cinsel yönelimi hakkında uzun zamandır söylentilerle karşı karşıya kaldı.

Selleck, eşcinsel olduğuna dair ısrarcı suçlamaları reddetti ve hatta spekülasyona son vermek için bir tabloid aleyhine 20 milyon dolarlık bir dava açtı. Bu kötü şöhretli dedikodulara yol açan alışılmadık koşullara bir göz atın ve yanan sorunun cevabını alın: Tom Selleck eşcinsel mi?Tom Selleck Kimdir?

Boomers, Tom Selleck'i popüler CBS suç dramasında rol alan bıyıklı mega bebek olarak tanıyor Magnum, P.I. Dizi 1980'den 1988'e kadar sürdü ve aktöre bir Televizyon Dizisi Dramasında En İyi Erkek Oyuncu dalında art arda yedi Altın Küre adaylığı kazandı (1985'teki bir galibiyet dahil).

Selleck beyaz perdede de yer aldı, en büyük rolü 1987'de gişe rekorları kıran Peter Mitchell oldu Üç Adam ve Bir Bebek .

Selleck son on yıldır CBS'ye geri döndü. yıldızı Mavi Kanlar ile bir polis usul draması Donnie Wahlberg ve Bridget Moynihan. Halen oyunun zirvesinde olan Selleck, NYPD Polis Komiseri Frank Reagan rolüyle 2017 Halkın Seçimi Ödülü adaylığı aldı.

Blue Bloods üzerine Tom Selleck

(CBS)

Selleck ilgi odağından uzakta yaşamayı tercih ediyor, ancak bildiğimiz kişisel ilgi alanları, Dos Equis'in Dünyadaki En İlginç Adamına rakip olabilecek birini ortaya çıkarıyor. 1.500 yerli avokado ağacının bulunduğu 65 dönümlük bir California çiftliğinde yaşıyor. Aynı zamanda başarılı bir kapalı ve plaj voleybolu oyuncusu ve Detroit Tigers beyzbol takımının eski bir azınlık sahibi. Kendinden tanımlı 'ile kayıtlı bağımsız' özgürlükçü eğilimler Selleck, 2018 yılına kadar NRA yönetim kurulunda görev yapmış bir silah hakları savunucusu.

Was ist mit Sharon Osbourne im Gespräch passiert?

Tom Selleck vs. Dünya

Selleck’in bir rüya teknesi olarak ünü, 1980'ler ve 90'larda cinsel yönelimi hakkında bahçe dedikodusuna yol açtı. Ancak aktör, belirli bir hikaye Temmuz 1991 sayısında yayımlandıktan sonra kuma bir çizgi çizdi. Dünya .

O yılın başlarında, Outpost adlı bir grup eşcinsel aktivist, New York şehri çevresinde yüzlerinin pankartlarını yapıştırarak çeşitli kamuya mal olmuş kişileri “dışarı çıkarmaya” çalıştı.

Selleck'in “kesinlikle tuhaf” ibareli bir fotoğrafı kampanyaya dahil edildi.

Dünya 1,2 milyon tirajlı süpermarket gazetesi, ''Gay' Stars Stop Traffic' başlıklı bir hikaye için afişlerin fotoğraflarını yayınladı. Gazete bir geri çekme talebini yayınlamayı reddettikten sonra, Selleck onlara hakaret ve mahremiyet ihlali nedeniyle dava açtı.

16 sayfalık bir şikayet, hikayenin 'diğer şeylerin yanı sıra ... aile ilişkileri, itibarı, karakteri, mesleği, ticareti veya işiyle ilgili olarak [onu] doğrudan yaralamayı amaçladığını' iddia etti. 20 milyon dolara ek olarak, oyuncu 'utanç, utanç, duyguları incitmek, utanç ve aşağılama ve iç huzuruna verilen zarar için' belirtilmemiş zararlar istedi.

Es ist Will Smiths Sohn schwul

Ağustos 1991'de, açıklanmayan bir meblağ için yayınla mahkemeden ayrıldı. Ancak yerleşimin bir parçası olarak, Dünya kısmen okuyan bir özür yayınlamayı kabul etti: 'Globe, makaleyi yayınlayarak, Tom Selleck'in eşcinsel olduğunu veya hiçbir zaman eşcinsel olduğunu ifade etme veya ima etme niyetinde değildi.'

Selleck, davasının eşcinselleri kınama olmadığını açıklığa kavuşturdu.

Selleck 1997 tarihli bir röportajında ​​'Bak, eşcinsel olmadığını söylemek eşcinsel karşıtı değil' dedi. Sabah Çağrısı . 'Ne zaman Dünya Eşcinsel hikayesini basmıştım, kızımı doğuracak olan karıma bir söz vermiştim. 29 yaşında (üvey) bir oğlum var. Bu tabloid, ikili bir hayat yaşadığımı ima ediyordu. Diğer insanları incitti, ben de çizgiyi çizdim. '

Tom’un İlk Gay Karakter Filmi Rolü

Ancak söylentiler Selleck'in 1997 filminde eşcinsel bir adam rolünü üstlenmesini engellemedi. Giriş ve Çıkış . Filmde, cinsel yönelimi yıllar önce bir tabloid tarafından ifşa edilen gizli bir TV muhabirini canlandırdı. Bu tanıdık bir önermeydi ve çarpıcı bir erkek erkeğe öpüşme sahnesinin, homofobik olduğu suçlamalarına son vereceğini umuyordu.

'Yanlış bir şekilde eşcinsel olduğumu söylediği için birkaç gazeteye dava açtığım için insanlar eşcinsel olduğumu söylüyordu,' Selleck, 2015 sayısında TV Rehberi . 'Rolü oynamak bu iki söylentiyi de sona erdirdi.'

Öyleyse, Tom Selleck Gay mi?

Onu sözüne alan Tom Selleck kesinlikle heteroseksüel. Oyuncu iki kez evli. İlk eşi, model Jacqueline Ray, 1971'den 1982'ye kadar oyuncuyla evlendi. Selleck, oğlu müzisyen Kevin Shephard'ı da evlat edindi.

1987'de, aktrisle kur yaptıktan sonra (ve Tom Cruise Eski eşi) Mimi Rogers, Selleck evlendi İngiliz aktris Jillie Mack . Mack, bir yıl sonra kızları Hannah'yı doğurdu.

2017 yılında Tom Selleck ve eşi Jillie Mack

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Otuz yıldan sonra, çift hala mutlu bir şekilde evlidir ve Selleck artık aksine suçlamalardan rahatsız görünmemektedir.

jett travolta wie ist er gestorben?

Nereden geldiğini bilmiyorum, dedi TV Rehberi , onun eşcinsel olduğuna dair söylentilere atıfta bulunarak. Sanırım gey olan bazı insanlar benim gey olmamı istiyor. Bu benimle iyi. İnsanlar senin hakkında bir şeyler uydurana kadar başaramazsın. '

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.