Margot Robbie 20 milyondan fazla takipçisi ile Instagram'daki en popüler ünlülerden biridir. Gönderilerinin her biri genellikle bir milyondan fazla beğeni alıyor ve her zaman yüz binlerce yorum var. Çoğu olumlu, bazıları acımasız ve çoğu ürkütücü. Her şeye rağmen, Robbie’nin yayınları ve kişiliğiyle büyük bir Instagram kitlesi oluşturmayı başardığı açık.

Margot Robbie, Instagram Ustası

Yemi pek baharatlı veya vahşi değil. 2014'ün başlarında katıldığından beri yavaş yavaş tanıtım gönderileri, özçekimler ve videolar vardı. aktrisin ne kadar adanmış olduğunun daha da fazla kanıtı çizgi roman karakterine. Ayrıca birkaç harika fotoğrafı da var Avustralya mirasını sergilemek . Ancak özet akışının hemen hemen tamamına üstün gelen geçmiş bir gönderi var.Anlık görüntü, Margot Robbie’nin 2014 yılı kapak çekiminin kamera arkasına bir göz atmasıdır. Vanity Fuarı . Oyuncu bir plaj şemsiyesi altında oturuyor, altın bukleler ve kırmızı bir mayo sporu yapıyor. Aynı zamanda tüm zamanların en sevimli başrolünü elinde tutuyor: mükemmel bir küçük köpek yavrusu. Elbette, Robbie'nin gülümsemesi ve cildi her zaman olduğu gibi kesinlikle kusursuz, ancak bunu tüm zamanların en iyi yüklemesi yapan, dünyadaki en sevimli yavruyu tutmanın gerçek mutluluğu.

sind Tim und Glaube Scheidung
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

O garip an .. @vanityfair çekiminden canlı sahne ile ayrılmaya çalışıyorsunuz #VFbts Bu ayın sayısı kimde?

@ Tarafından paylaşılan bir yayın margotrobbie 14 Tem 2014 04:50 PDT tarihinde

Üzgünüm paparazzi, ama bu asla yenemeyeceğiniz bir fotoğraf. Şaşırtıcı ünlüleri, çocuklarını bir doğum günü partisine götürdüklerinde veya çöpü çıkarıp yavru köpeklerle şaşırtmaya başladıklarında durdurmaya ne dersiniz? Denemeye deger. Sonuçta, bize bugün Hollywood'un en ateşli ünlülerinden birinin bu inanılmaz anlık görüntüsünü verdi.

Es ist Will Smiths Sohn wirklich schwul

Şimdi bile, kelimenin tam anlamıyla yıllar sonra, enstantane hala hayranlardan sevgi dolu yorumlar alıyor. Düzinelerce kalp emojisini görmeden yanıtlardan herhangi birine bakmak imkansızdır.

Popülerlik iki ucu keskin bir kılıçtır

Tabii ki Robbie rekor bir sürede Hollywood’un A listesinde hızla yükselirken, magazin dergileri ve dedikodular tarafından durmaksızın hedef alındı. Biz buradayız Dedikoducu Polis Bu söylentilerin düzinelerce'sini çürütmek zorunda kaldı, bunların çoğu oyuncuya yönelik kılık değiştirmiş hakaretlerdi. Hatta Hollywood'un yeni seks sembolü olarak anılan Margot Robbie'nin iddiasıyla magazin dergilerini azarlamak zorunda kaldığımız zamanların bir listesini bile hazırladık. bir dizi rol arkadaşı ile ilişki yaşıyordu . Bu söylentilerin çoğu, Robbie’nin üç yıllık kocası Tom Ackerley’den bahsetme zahmetine bile girmedi.

Bizi magazin dergilerinin onun hakkında uydurduğu tüm diğer tuhaf hikayelere bile sokmayın. Bunu iddia ettiğimiz için bir dergi patlatmak zorunda kaldık Robert Pattinson ve Margot Robbie flörtleşti Pattinson bir sonraki Batman olarak ilan edildiğinde. Bir söylenti bile vardı Robbie, Lady Gaga ile neredeyse yumruk yumruğa kavga ediyordu SAG Ödüllerinde! Robbie'nin gönderileri aracılığıyla pek çok hayranının kişisel hayatının bir kısmını görmesine izin vermesi güzel olsa da, magazin dergilerinin spekülasyon yapmaktan ve hayatının geri kalanını temelsiz söylentileriyle telafi etmekten çekinmeleri talihsiz bir durum.