Hakkında söylentiler Will Smith ve Margot Robbie İlişkisi, ikisi filmde göründüğünden beri yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Odaklanma 2015'te birlikte. İkisinin çılgın ekran kimyası kesinlikle bu söylentiler filmin vizyona girmesinden bu yana geçen beş yıl içinde bir nebze olsun yavaşlamadı ve Smith'in evliliğiyle ilgili açıklamalar sadece alevleri körükledi. Söylentilerin gerçekte herhangi bir temeli olup olmadığını belirlemek için Robbie ve Smith'in yıllar içindeki ilişkisine bir göz atalım.Smith-Robbie 'İlişkisi' Bu Photobooth Resimlerle Başladı

Hakkında söylentiler Margot Robbie ve Will Smith, neredeyse ikilinin çekimlerine başlar başlamaz başladı. Odaklanma Sete geldikten birkaç ay sonra, Smith ve Robbie'yi çok yakından gösteren bir dizi fotoğraf halka sızdırıldı. Fotoğraflardan ikisinde, Smith kollarını 23 yaşındaki Robbie'nin etrafına sarmış durumda. En skandal fotoğraf, Robbie'nin gömleğini kaldırıp sütyenini kameraya gösterdiğini gösteriyor. Aynı şekilde Smith de gömleğini kaldırıyor, oyuncu kadrosunu açıkça taklit ediyor.sind Jennifer Aniston und Brad Pitt Dating

https://twitter.com/acid6host/status/1299018789951025153

Doğal olarak, bu fotoğraflar Smith'in rol arkadaşı ile bir ilişki sürdürdüğüne dair söylentileri beslemek için cephane olarak kullanıldı ve Robbie'yi Twitter üzerinden kendi adına konuşmaya teşvik etti. The Yırtıcı kuşlar oyuncu yazdı sonra Star Smith ile ilişkisi olduğunu iddia eden bir yazı yayınladı, “Durmaksızın çalışıyorum, sadece nefesimi tutuyorum. Şu saçma dedikodunun kesinlikle doğruluğu yok Star mag… ”O tweet'i bir başkasıyla takip etti, kesin olarak belirten , '… Sette şakalaşmanın bağlamın dışına çıkarılması hayal kırıklığı yaratıyor.' Robbie'nin bu katı inkarına rağmen, söylenti hiçbir zaman tam olarak ortadan kalkmadı.https://www.instagram.com/p/CAk2oQNhCgZ/

'İntihar Timi' Will Smith ve Margot Robbie Söylentilerini Daha Fazla Tutuşturdu

Will Smith ve Margot Robbie kendilerini film için yeniden bir araya gelirken bulduğunda İntihar Kadrosu aynı yıl çekilmeye başlayan Odaklanma serbest bırakıldığında, söylenti değirmeni bir kez daha oyuncuların ilişkileri hakkında bir tartışma yarattı. İkisi filmde Deadshot (Smith) ve Harley Quinn (Robbie) olarak rol aldı ve birlikte yeterli miktarda ekran zamanı geçirdi, ancak Robbie'nin karakterinin ana aşk ilgisi elbette Joker idi. Canlandıran Jared Leto .

Çekimler başlamadan kısa bir süre önce, Robbie ile oturdu Marie Claire bir röportaj için ve neden başka bir oyuncuyla çıkmaya hiç ilgisinin olmadığı konusunda inanılmaz derecede samimiydi. Şimdi kocasıyla çıkmaya başlayacaktı. , Tom Ackerley , bir yıl önce ve artık bekar olmaktan mutlu görünüyordu. “Resmi olarak piyasanın dışındayım… Oyuncularla çıkmama konusunda bilinçli bir karar verdim, ama oyunculardan nefret ettiğim için değil. Bu kötü bir genelleme yapmak ve durum bu değil, ”diye ısrar etti Robbie. “Bir profiliniz olduğunda insanlar aşk hayatınızla o kadar ilgilenirler ki bu bir ilişkiye çok fazla stres yükler. Yani profilleri olan iki kişi, inceleme miktarının sadece iki katı olduğunu düşündüm ve her ne pahasına olursa olsun bundan kaçınmak istiyorum. 'https://www.instagram.com/p/B7wryfEj6nP/

Kişisel hayatını olabildiğince spot ışıklarının dışında tutmayı nasıl tercih edeceğini görünce, gezegendeki en tanınmış yıldızlardan biriyle bir ilişkiye girmesi pek olası görünmüyor, ancak söylentiler gerçekten mantıklı değil. hesaba katın. Tipik olarak, gerçekler gibi sinir bozucu şeyleri karışıma sokmadan olabildiğince geniş ve geniş bir alana yayılırlar.

Röportajları Daima Kimya Dolu

Daha da kötüsü, bir bakıma Robbie ve Smith, özellikle ortak görüşmeler sırasında gerçekten çılgınca bir kimyaya sahipler. Focus'u tanıtırken ikisi BBC’de göründü En İyi Vites ve başından beri ortak yıldızların oldukça rekabetçi bir ruhu paylaştıkları açıktı. İlk tur atan Margot Robbie ayaktaydı ve dönüşlerden birinde biraz korkutucu bir an yaşadı, çok geniş bir dönüş yaptıktan sonra neredeyse bir kameramana çarpıyordu. Will Smith'in kendisine kursa katılacağı söylendikten sonra, Robbie gözlerini devirerek “Henüz burada mı? Bunu gördü mü? '

Wer ist die Frau von Lionel Richie?

'İkimiz de çok rekabetçiyiz, bu yüzden… Bir konuda ondan daha iyi olmayı gerçekten çok isterim. Kimse ona kameramandan bahsetmesin lütfen. Ona gerçekten iyi vakit geçirdiğimi söyle. Aslında, ona gerçekten kötü bir zaman geçirdiğimi söyle ki iyi zamanımı geçmeye çalışmasın. ' Smith nihayet helikopterle vardığında, yardımcı yıldızlar birbirlerini kucaklayarak ve biraz şakayla karşıladılar. Smith, Robbie'nin hemen arkasında bir zaman buldu ve onu kazanan yaptı.

Aralarındaki kolay yoldaşlık, ikisinin aktörlerden daha fazlası olduklarının daha fazla kanıtı gibi görünüyordu. Ama dürüst olmak gerekirse, işi o kadar iyi tanımadıkları insanlarla yakın ilişkilerini tasvir etmek olan iki profesyonelin karşılıklı saygıya dayalı bir arkadaşlık geliştirmesi alışılmadık bir şey mi? Bazılarına göre bu dünyadaki en doğal şey gibi görünebilir, ancak bazılarına göre çok daha skandal bir şeyin kanıtıdır.

https://www.instagram.com/p/B8XZJNsDnrC/

Bu yaz 27 yaşındaki rapçi August Alsina'dan ve ardından gelen bomba ifşası Kırmızı Masa Sohbeti arasında Will ve Jada Pinkett Smith , bu söylentileri bir kez daha gün ışığına çıkardı. Alsina, birkaç yıl önce Jada ile bir ilişki yaşadığını iddia ettikten sonra, Will Smith ve Jada, Jada'nın 'karmaşa' olarak adlandırdığı duruma yol açan koşullar hakkında kısa ama samimi bir konuşma yaptı. Kullanılmış iki ana alıntı vardı iddiaları ilerletmek Smith ve Robbie arasında bir şeyler dönüyordu. Birincisi Smith, Jada'ya Alsina ile olan ilişkisi için 'seni geri alacağını' söyledi ve Jada kahkahayla yanıtladı, 'Sanırım beni geri aldın. Sanırım bu konuda iyiyiz, tamam mı?

https://www.instagram.com/p/CAqk946Dubd/

Aynı olay sırasında Smith, 'ailenizi kaybetme korkusu olmadan hata yapmanın çok kritik olduğunu' kabul etti. İkinci satır, en önemlisi, Smith'in yaptığı 'hataların' türlerine atıfta bulunduğunu ima etmek için bağlam dışına çıkarıldı. Robbie ile olan sözde ilişkisi . Aynı şekilde, Jada'ya geri dönmeyle ilgili alıntı da aynı anlama geliyordu. Suicide Squad yıldızları arasında uygunsuz bir şey yaşandığına dair çok az kanıt var ve bir şeyin gerçekleştiğine dair görünüşte hiç bitmeyen iddialar düpedüz saldırgan.

Bu ilk seferden çok uzak Margot Robbie suçlandı ünlü, erkek rol arkadaşlarından biriyle kaçamaktan. Yaklaşık 2016'dan beri Robbie'nin çıktığı ya da başka bir şekilde onunla takıldığı söylentileri var. Bir Zamanlar Hollywood'da başrol oyuncusu Brad Pitt. Söylentiler o kadar ateşli bir seviyeye ulaştı ki oyuncuya yakın bir kaynak bilgili Dedikoducu Polis Pitt'in söylentileri yalnızca 'tuhaf' değil, aynı zamanda 'kaba' bulduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak Robbie mutlu bir şekilde evlendi .

https://www.instagram.com/p/B53r4Q7BY7W/

Habercimiz devam etti, 'Sanki [magazinler ve bloglar] onun kişisel hayatını önemsemiyor çünkü kendisi ve Brad hakkındaki bir hikaye [dergi satıyor veya tıklanıyor]'. Bu söylentileri sanki gerçek insanlar varmış gibi rapor eden bu kuruluşlar için gerçekten önemli değil. ve evlilikler , yanlış bilginin yayılmasıyla zarar görebilecek. Magazin dergileri gerçekten sadece alt satırlarını önemsiyorlar, bu yüzden okuyucular bu tür iddialar hakkında çok şüpheci olmalı.