HBO belgesel serisinin son sürümü ile Allen v. Farrow , halk bir kez daha Woody Allen’ın en çirkin skandallarını yeniden ele alıyor. Bugüne kadar, eski ortağı Mia Farrow ve evlatlık kızları Dylan Farrow, Allen'ın 1992'de Dylan'a cinsel tacizde bulunduğunu iddia ediyor. Kendi oğlu bile, Ronan Farrow , babasının suçlu olduğuna ikna oldu.Ama baba ve oğul akraba mı? Allen’ın tartışmaları iddia edilen cinsel suistimalle sınırlı değildir. Son yıllarda Ronan ile ilişkisi de sorgulanmaya başladı. Biyolojik olarak bağlantılı olmadıkları ve Ronan’ın gerçek babasının Mia Farrow’un eski kocası Frank Sinatra olduğu söylentileri dolaştı.Ariana Grande nicht schminken

Bu teorinin ayrıntılarını öğrenin ve Ronan Farrow'un gerçek babasının Frank Sinatra olup olmadığına kendiniz karar verin.

Ronan Farrow, Mia Farrow ve Woody Allen'ın Oğlu

Ronan Farrow, 19 Aralık 1987'de New York'ta Mia Farrow ve Woody Allen'ın oğlu olarak dünyaya geldi.O zamanlar, sayısız Allen filminde rol almış bir oyuncu olan annesi, ünlü yönetmenle uzun süreli bir ilişki içindeydi. Farrow, alışılmadık derecede büyük bir ailede doğdu Mia'nın önceki evliliğinden üç biyolojik oğlu ve beş evlatlık çocuğu vardı. Ve 1992 ile 1995 arasında beş çocuğu daha evlat edindi.

Ancak iki büyük skandal sonunda aileyi parçaladı. 1992'de, Allen, Mia'nın iki çocuğunu (Moses ve Dylan) evlat edindikten bir ay sonra, aktris Allen'ın dairesinde evlatlık kızı Soon-Yi'nin çıplak fotoğraflarını keşfetti.

Mia, 'Üniversitenin ilk senesindeydi ve hepsi de ... Onları Playboy'a koymazlardı,' dedi Mia Allen v. Farrow . Bilmiyorum, Hustler resimleri falan gibiydi. [Onlar] gerçekten müstehcen resimlerdi ve ben, bilirsin, ben… nefes almakta zorlandığımı hatırlıyorum…'Fotoğrafları çektim ve cebime koydum ...' diye devam etti. Ben de titriyor gibiydim. Ve çocuğumu eve götürdüm ve kapıyı kilitledim. '

Mia, Soon-Yi ile yüzleşti ve ona 'bu senin hatan değil' dedi. Ama nihayet Allen'la yüzleştiğinde, yönetmenin hikayesini doğru anlayamadığını söyledi.

'Ve sonra Woody yaklaşık dört saat oradaydı, sadece konuşuyor, konuşuyor ve konuşuyor,' dedi. 'Ve önce' Soon-Yi'ye aşığım 'dedi. Onunla evlenirim. ”Ve sonra,' Hayır, sadece bunu söyledim. Arabada düşündüğüm bir şey. Bu şekilde söylersem daha iyi olacağını düşündüm. Hayır, seni seviyorum. 'Sonra dört saat boyunca hepsi bu oldu:' Bir hata yaptım, kontrolü kaybettim. 'Falan filan. Ne düşüneceğimi bilmiyordum. Sadece çıkması için ona ihtiyacım vardı. '

Allen sonunda 1997'de Soon-Yi ile evlendi.

Olay kendi başına yeterince korkunçtu. Ancak Allen'ın aynı yıl 7 yaşındaki Dylan'ı taciz ettiği iddiaları gölgede kaldı. 5 Ağustos 1992'de Mia’nın bakıcılarından biri ona önceki gün Dylan ve Allen arasında tuhaf davranışlara tanık olduğunu bildirdi. Dylan'ın annesine, Mia'nın Connecticut evinin tavan arasında yalnızken Allen'ın uygunsuz bir şekilde ona dokunduğunu söylediği iddia edildi.

Mia hikayeyi Dylan’ın çocuk doktoruna aktardı, doktor daha sonra olayı yetkililere bildirdi. Göre Vanity Fuarı , 'Allen, istismar iddiası yetkililere sunulmadan veya kamuoyuna açıklanmadan önce Dylan'a karşı bir çocuk psikoloğuyla uygunsuz davranış iddiasıyla terapide bulunuyordu.' Ayrıca Connecticut eyalet polisi tarafından verilen bir yalan makinesini almayı da reddetti.

Ancak, bir soruşturmanın bazı sonuçları lehine sonuçlandı. Yale New Haven Hastanesi Çocuk Cinsel İstismarı Kliniği tarafından Mart 1993 tarihli bir rapor, Dylan'ın cinsel tacize uğramadığını belirledi. Allen bu güne kadar herhangi bir yanlış yaptığını reddediyor.

Ancak Ronan Farrow, pozisyonunda kararlıdır. 2014 yılında tacizi onaylayan evlatlık kız kardeşine inanıyor. New York Times makale. Ebeveynlerinin 1992'de ayrıldığından beri Allen'dan uzaklaştı. 'O benim babam, kız kardeşimle evli,' Ronan bir röportajda söyledi . Bu beni onun oğlu ve kayınbiraderi yapar. Bu çok ahlaki bir ihlal. '

David und Victoria Beckham Scheidung

Frank Sinatra, Mia Farrow’un İlk Kocasıydı

Mia Farrow, Allen'la oynadığı dramadan önce, bir tartışma konusu olmayı çoktan biliyordu. 19 Temmuz 1966'da 21 yaşındayken 50 yaşındaki Rat Pack şarkıcısı Frank Sinatra ile evlendi. Mayıs-Aralık romantizmi kaşlarını kaldırdı, ancak uzun sürmedi - sadece iki yıl sonra, boşanma evraklarını ona sundu.

Mia devam etse de (Allen'la çıkmadan önce besteci Andre Previn ile evlendi), eski, 1998'de Sinatra'nın ölümüne kadar yakın kaldı. Sinatra biyografi yazarı Darwin Porter, 'Onu sevmekten asla vazgeçmedi,' dedi. Günlük ekspres . Sinatra, hayatının aşkıydı. Boşandıktan sonra da devam eden bir aşk olayıydı ve sonuna kadar yakın kaldılar. Arkadaşlarına hala ona aşık olduğunu söyledi. '

Mia, 2013 röportajında ​​bunu kendisi doğruladı Vanity Fuarı . 'Asla gerçekten ayrılmadık,' dedi.

Ronan Farrow ve Frank Sinatra Çok Benzer Görünüyor

Ronan Farrow ve Frank Sinatra

(Debby Wong / Shutterstock.com, Keystone / Getty Images)

Bob Marley starb an was

Mia’nın itirafı dedikoduyu karıştırdı. Ronan gerçekten Woody Allen'ın oğlu muydu yoksa Mia yan taraftaki Sinatra'yla aşkını yeniden canlandırdı mı?

2019 yılında Ronan göründü Bill Maher ile Gerçek Zamanlı kitabını tanıtmak için Yakala ve Öldür: Yalanlar, Casuslar ve Yırtıcıları Korumak İçin Bir Komplo . Ev sahibi yardım edemedi, ancak görünüşü herkesin aklındaki yanan soruyu gündeme getirmek için bir fırsat olarak kullandı.

Şimdi, sence baban şu anda ne yaptığın hakkında ne düşünür? diye sordu Maher.

Anlamı mı? Farrow cevap verdi.

'Yaşıyor olsaydı,' diye devam etti Maher.

Farrow, 'Buna girdiğimi biliyordum, bu yüzden sordum,' dedi. Sana 'Hangisi?' Sesini vermek istemedim Çok fena istedin Bill. Şovda bulunduğumda şimdi üçte üç kişiyiz ve siz bundan bahsettiniz. '

William und Kate erwarten wieder

Maher, 'Frank Sinatra'dan daha fazla # MeToo-y yokmuş gibi hissediyorum,' dedi Maher. Bir aynan var, değil mi?

Farrow güldü, ama mavi gözlerinden çene çizgisine kadar Sinatra ile çarpıcı bir benzerlik taşıdığını inkar etmek mümkün değil. Alın kırışıklıkları bile eşleşiyor. Bazıları Ronan'ın oğlu Frank Sinatra Jr.'dan çok Sinatra'ya benzediğini söyleyebilir.

Ronan Farrow Aslında Frank Sinatra’nın Oğlu mu?

Bugüne kadar, Sinatra'nın Ronan'ın babası olduğunu bilimsel olarak kanıtlamak için DNA testi yapılmadı. Ama ne zaman Vanity Fuarı Mia'ya doğrudan doğru olup olmadığını sordu, cevabı 'Muhtemelen' oldu.

Dergi ayrıca Ronan'ın Nancy Sinatra Jr. ve Sr. ile yakın bir ilişki sürdürdüğünü bildirdi. 'O bizim büyük bir parçamız ve hayatımızda ona sahip olduğumuz için çok mutluyuz,' Nancy Jr. bir e-postada yazdı.

Bill Maher röportajının açık yürekli üslubuyla devam ederek, Ronan silinmiş bir tweet'e yazdı , 'Dinle, hepimiz muhtemelen Frank Sinatra’nın oğlu. '

2018 yılında Akbaba Allen bile her şeyin mümkün olduğunu kabul etti.

'Bence, [Ronan] benim çocuğum,' dedi. Sanırım öyle, ama hayatımın üstüne bahse girmezdim. Bütün çocukluğu için çocuk nafakası için para ödedim ve benim değilse bunun pek adil olacağını düşünmüyorum. Ayrıca, [Mia] kendisini sadık bir kişi olarak temsil etti ve kesinlikle değildi. Yaşadığı bir ilişkide gerçekten hamile olup olmadığı ... '

Her şeye rağmen Ronan, Allen'ın biyolojik babası olduğuna inanmak için yetiştirildi, bu yüzden onu suçlu davranışından sorumlu tutmaya devam ediyor. 'Babamla bir ilişkim olamaz ve ahlaki açıdan tutarlı olamam,' dedi .