Yaklaşık bir yıl önce, bir tabloid şunu iddia etti: kraliçe ikinci Elizabeth lösemisi var ve 2020'ye kadar yaşama olasılığı düşüktü. Bir yıl sonra, kraliçe Windsor Kalesi'nde izole edildi, ancak aynı nedenle diğer herkes izole edildi: koronavirüs salgını, kanser değil. Dedikoducu Polis bu saçma makaleyi çürütebilir.

25 Mart 2019 sayısında, National Enquirer Buckingham Sarayı'nın 'Kraliçe Elizabeth için gizli bir kanser teşhisi ile kaosa atıldığını' iddia etti! Gazetenin aktardığı kanıt utanç vericiydi. Parçada kullanılan kraliçenin bir fotoğrafı sol elinde bir çürük olduğunu ortaya çıkardı ve görünüşe göre bu güvenilmez kağıdın vahşi suçlamasını yapması için yeterliydi.Asılsız çıkış, bir 'saray kaynağı' olduğunu iddia ettiği şeyi 'Lösemi teşhisi hemen susturuldu ve durumunun ciddiyeti bilinmiyor. Ama yaşı göz önüne alındığında, kimse onun için çok zaman kaldığına inanmıyor! ' Tabloid daha sonra kraliçeyi tedavi etmemiş bir doktorun “Onun gibi yaşlı bir kadında travmanın sonucu olmayan morluklar pıhtılaşma bileşeninin kaybına işaret ediyor ve lösemi veya lenfoma gibi bir kan kanserini gösteriyor. '

Hükümdarın elinde bir çürük olduğu doğru olsa da, çürüğün nasıl oluştuğuna dair kesinlikle hiçbir belirti yok. Dahası, tek bir fotoğrafa dayanarak kraliçenin sağlığı hakkında spekülasyon yapan biri, en iyi ihtimalle sorunludur. Yine de tabloid, Kraliçe Elizabeth'in ekibinin 'yıl boyunca yetişemeyeceğinden' korktuğunu iddia etti! Hepsi tek bir fotoğrafa dayanıyor.

Oradan, tabloid en yaygın mecazlarından birine geri döndü - kraliçenin gideceği Prens William kral gerçek varis ve oğlu Prens Charles yerine. Bu bir öncüldür Dedikoducu Polis o kadar çok hata yaptı ki, bu şaşırtıcı. Bu özel tabloid, bu hikayenin bazı varyasyonlarını neredeyse her ay yayınlıyor ve her seferinde bu yanlış. Her seferinde açıkladığımız gibi, Kraliçe Elizabeth bir halefi belirleme gücüne sahip değil. Ardıllık çizgisi, siyasi gücü olmayan bir hükümdarın kaprisleri değil, bir parlamenter hukuk meselesidir.

Enquirer Kraliçe Elizabeth’in sağlığı hakkında da 'rapor verirken' kasvetli bir geçmişe sahiptir. Geçen yılın Şubat ayında tabloid demans hastası olduğunu iddia etti ve tahmin ettiniz ki, Prens William ve Kate Middleton kral ve kraliçeyi atamaktı. Görünüşe göre gazete aynı eski önermeyi yürütmekten asla yorulmuyor.

Aynı yayın, Mayıs 2019'da, kanser hikayesinden iki ay sonra değil, kraliçenin öldüğünü ve ittiğini iddia ederek başka bir hikaye yayınladı. Prens William tahtı 'kapacak' babasından, gerçek hayattan çok fantastik televizyon programlarına daha uygun bir kraliyet tiyatrosu kurdu. Gerçek olmayan makaleye göre, sadece Prens William'ı kral olarak ayarlamakla kalmadı, aynı zamanda Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle'ın kraliyet sürgünlerinin de takip edeceği kesindi. Belki Enquirer'ın yazarlar, kurgu yazma becerilerini, sonuçlarına yardımcı olmak için kullanmalıydı. Game of Thrones bu saçmalığı yazmak yerine.

wer ist reese witherspoon verheiratet mit jetzt

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.