Kardashian klanı bazı tuhaf söylentilere maruz kaldı, ancak en ilgi çekici olanlardan biri, OJ Simpson olabilirdi Khloe Kardashian Babası. Magazin dergileri, Kardashian’ın rahmetli babası Robert’in yakın arkadaşı Simpson’ın realite yıldızının gerçek babası olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis gazeteler bunun doğru olduğunu iddia ettiği birkaç kez toparladı.

Ağustos 2017'de RadarOnline, Kardashian, annesi Kris Jenner'den gerçeği söylemesini istiyordu OJ Simpson ile geçmişi hakkında. Web sitesi, Good American tasarımcının, ailenin 'karanlık geçmişi' konusunda daha açık sözlü olmadığı için annesine kızdığını iddia etti. Şüpheli çıkış, Kardashian'ın Jenner'ın eski sporcuyla olan ilişkisini 'merak ettiğini' ve ne zaman ne zaman Simpson konusunda Jenner'la karşılaşsa 'momager' ın onu başından savacağını söyledi. Bunların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından hikayenin doğru olmadığı söylendi. Ayrıca, RadarOnline geçmişte Khloe Kardashian hakkında haber yapmaya geldiğinde güvenilmez bir geçmişe sahipti.İki ay sonra, tabloid, Star , haksız yere iddia edildi Simpson, hapishaneden çıktıktan sonra biyolojik babası olduğuna dair söylentileri ele almak için Kardashian'ı aradı. . Sözde içeriden biri dergiye, “Hapisten çıktığı gün Khloe ile telefondaydı. Khloe'ye onu taciz etmek için aramadığını, sadece üsse dokunmak için aramadığını söyledi çünkü o ve kardeşi Rob yıllardır aklında. ' Yayın ayrıca, eski futbol yıldızının Khloe Kardashian'ın zihnini rahatlatmaya yardımcı olmak için babalık testi yapmayı bile teklif ettiğini iddia etti. Hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis OJ Simpson ve Khloe Kardashian arasındaki sözde konuşmanın hiçbir zaman gerçekleşmediğini öğrendi.

2018 yazında, aynı şüpheli tabloid gazetesi tarafından basıldı Dedikoducu Polis yine yanlış belirttiği için Simpson, kızı True Thompson'ı görmesi için Kardashian'a yalvarıyordu. . Güvenilmez gazete, Simpson'ın 'sözde' torununu umutsuzca görmeye çalıştığını iddia etti. Çıkışın iletmeye çalıştığı şeye rağmen, hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis Simpson’ın rekorunu kıran avukatıyla konuştu ve “Mr. Simpson, başından beri herhangi bir Kardashian çocuğuyla ilgili babalıkla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi (Kris Jenner'ın yaptığı gibi), ancak kesinlikle hepsinin iyi olmasını diliyor. Tek arzusu, iyi arkadaşı Robert Kardashian'ın hala çocuklarının ve torunlarının tadını çıkarmak için yaşıyor olmasıydı. '

Şubat 2019'da, Star söylediğimiz için tarafımızdan çürütüldü Simpson, Kardashian'a babası olduğunu itiraf etti . Dan beri Dedikoducu Polis ikisinin baba ve kız olmadığı anlatısını çoktan düzeltti, o sırada sahte hikayeyi çürütmek zor değildi. Hayali gazete, Khloe Kardashian ve OJ Simpson'ın sözde açıklamasını yaptığı yerde 'gizlice buluştuğunu' iddia etse de, asla gerçekleşmedi. Belki de magazin dergilerinin dinlenmesinin zamanı gelmiştir, çünkü bu satış noktalarının hiçbiri Kardashian ailesi veya onlarla ilişkili herhangi biri hakkında gerçek bir anlayışa sahip değildir.