Kraliyet bebek bekçileri bir başkası için sürekli alarma geçti Meghan Markle eskisinden beri hamilelik Takım elbise yıldız ve Prens Harry ilk çocuklarını karşıladı . Geçen yıl, magazin medyasından sonsuz 'o mu, değil mi' söylemi çıktı. Dedikoducu Polis her rapora baktı ve bize gerçeğin daha büyük bir resmini verdi.

Steve Harvey wurde gefeuert

Meghan Markle hamile mi?

Başka bir Markle hamileliği söylentileri, Sussex Düşesi'nin oğlu Archie'ye sahip olduktan hemen sonra yayılmaya başladı. Geçen yılın Ekim ayında, Kadınlar Günü iddia edildi Markle yaklaşık üç aylık hamileydi ikinci çocuğuyla birlikte, bu da muhtemelen Archie’nin ilk doğum günü civarında biraz zaman geçireceği anlamına geliyordu.https://www.instagram.com/p/ByxRc1hlo6Y/

Sözde 'izleyici' çıkışa 'Meghan midesine dokunmayı bırakamadı' dedi. Bu şüpheli tanık ifadesi ve Markle’ın Woman’s Wellness kliniğine yaptığı son ziyaret, derginin hamileliğinin tek kanıtı oldu. Bu yeteri kadar güvenilir bilgi değildi Dedikoducu Polis inanmak ve o sırada söylentilerin yanlış olduğunu doğru bir şekilde belirledik.

Hamilelik söylentileri yayılmaya devam etti. TAMAM MI! Aralık ayında bildirmek Markle dört aylık hamileydi çıkışının bir kız olduğunu iddia ettiği ikinci çocuğuyla. Dergi, Markle'ın bir kraliyet etkinliğinde göründüğü sırada 'inişli çıkışlı' göründüğünü iddia etti ve içeriden biri, düşesin 'hamilelik parıltısı' olduğunu ve ilk hamileliğindeki gibi 'karnını tuttuğunu' ekledi.

Bu belirsiz açıklamalara rağmen içeriden biri, bebeğin cinsiyeti de dahil olmak üzere Markle’ın sözde hamileliği hakkında samimi ayrıntıları bildiklerinde ısrar etti. 'Yaklaşık dört aylık hamile ve bu bir kız!' kaynak ciyakladı ve ekledi, “İlk söyledikleri ikisi de heyecanlanan Prens Charles ve Düşes Camilla idi. Sırada Prens William ve Düşes Kate vardı ve onlar da aynı derecede mutluydu. ' Elbette çıkış noktası ve neredeyse kesin olarak uydurulmuş kaynağı hikayeyi tamamen yanlış anladı. Markle o sırada hamile değildi, çünkü şimdiye kadar bebeği doğurmuş olacaktı.

https://www.instagram.com/p/BzlHhZylvwT/

Hamileliğini Kraliyet Ailesinden mi Saklıyor?

2020 yaklaşırken, Markle’ın ikinci hamileliği hakkında daha fazla söylenti gün ışığına çıktı. Yeni fikir ısrar etti Markle gizlice hamileydi ve kraliyet ailesini şok etmeyi planladı. haberlerle. Çıkış, Prens Harry ve Markle'ın evlerinde “sığınakta tutulduklarını” ve yeni bir bebeğin haberlerini kesinlikle gizli tutmak için nadiren dışarı çıktıklarını iddia etti. Markle görünüşe göre kendisinin ve Prens Harry'nin başka birine söylemeden önce kraliçeye hamileliğin kraliçesine anlatması gerektiğini belirten kraliyet protokolünü takip etmeden dünyanın kendi başına bilmesini istiyordu.

Gwen Stefani hat ein Baby

https://www.instagram.com/p/B41zRstlfEY/

Bir kaynak, Markle'ın 'bunun nasıl görüneceğini tam olarak bildiğini, kraliçenin ve gelecekteki iki kralın sıradan bir insan olarak aynı anda bunu öğrenmesini sağladığını ve tam olarak böyle hoşlandığını' ekledi. Kaynak, kraliyet ailesinin Sussex'lerin 'kurallarının ve düzenlemelerinin çok dışında' olduğunu bilmesini sağlamak için 'nihai mesaj' olacaktı. İçeriden biri birdenbire bu isyan eylemi 'özellikle Charles'ın kalbini kırıyor' diye ekledi.

Prens Charles'ın iddia edilen hamileliğini ilk etapta bilmeseydi kalbi nasıl kırılabilirdi? Başka bir tabloid tahmininin bu kadar aşağılaması şaşırtıcı değil. Markle başlangıçta hamile olmadığı için kraliyet ailesinin gizli bir hamilelikte suç işlemesine hiç gerek yoktu. Prens Harry ve Markle bir hamileliği sakladıkları için ortalıkta yatmıyorlardı, muhtemelen devam eden koronavirüs salgını nedeniyle dışarı çıkmıyorlardı. dronlar ve paparazzilerin sürüleri bu mahallelerini rahatsız ediyordu.

Temmuzda, Yaşam tarzı ilan etti Meghan Markle 'resmen' hamileydi . Sözde bir 'kaynak' tabloid gazetesine 'Meghan'ın beklediğine dair fısıltılar var ve son zamanlarda pek görünmemesinin bir nedeni de bu.' COVID-19'un özellikle Kaliforniya'da yayılması, elbette, Markle'ın dışarı çıkmaktan kaçınmasının bir nedeni olarak parçada bahsedilmedi.

Kaynak, iddia edilen hamilelik hakkında 'özel olarak birkaç yakın arkadaşına bahsettiğini' ekledi. Bu belirsiz ifade yapılmış Dedikoducu Polis şüpheli. Bu, magazin dergilerinin, sattıkları hatalı bilgilerin yanlış çıkması durumunda kendilerini davalardan korumak için kullandıkları yaygın bir taktiktir. Markle bu sefer aslında hamile de değildi.

Kate Middleton Hamile Meghan Markle ile Mücadele Ediyor mu?

Kate Middleton bazen dramaya atılıyor, tıpkı ne zaman olduğu gibi Kadınlar Günü bunu bildirdi Meghan Markle, kraliyet yengesini küstahça tutuyordu sadece Archie'den değil, Markle’ın doğmamış çocuğundan da uzakta. Kapak hikayesi, 'Hamile Markle'ın İntikamı!' Yayınla konuşan şüpheli kaynaklara göre, “Kate çocukları seviyor ve Meghan'la arasındaki kötü kan ne olursa olsun, sevgili Archie ve bu görünen yeni yeğeni veya yeğeni ile daha fazla zaman geçirmesi gerekirse, hepsini bir kalp atışında affedecekti. . '

https://www.instagram.com/p/Bz3VvX6ljwl/

Ancak Markle, 'açıkça Harry'ye ... ne Archie ne de sonraki bebeklerinin İngiliz akrabalarını bir daha asla göremeyeceğini söylemişti.' Makale, Markle'ın hamile olduğunu ilan etme gerekçesinin bir parçası olarak çevrimiçi yorumcuları kullandı. Yanlış bilginin bu sallantılı temeli muhtemelen neden Dedikoducu Polis kendimizi bu uzun hikayeye inanmaya ikna edemedik. Piyasanın Markle'ın hamile olduğu iddiasını destekleyecek hiçbir kanıt yoktu, Markle'ın şimdi ve gelecekteki çocuklarının kraliyet teyzelerini ya da kraliyet ailesinin geri kalanını bu konuda görmelerini yasakladığına dair hiçbir kanıt yoktu.

Son zamanlarda, bir rapor geldi Temasta oldukça bu yılki başarı rekoru kraliyet skandalları hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda, hem Markle hem de Kate Middleton hamileydi aynı zamanda. Sözde 'kraliyet kaynağı', çıkışa, Markle ve Prens Harry’nin tüm 'arkadaşlarının ikinci bir hamilelik olasılığından bahsettiğini' söyledi. Benzer bir söylentinin İngiltere'de Middleton'un da beklediğine dair sözde yayıldığı iddia ediliyordu.

Gwen Stefani und Blake Shelton heirateten

Çıkış, Middleton'un 'alkolden uzak durduğunu ve baharatlı yiyecekleri özlediğini' belirtti, ancak bu, hamilelik için yeterli bir kanıt değildi. Dedikoducu Polis sadece bilinmeyen, doğrulanmamış bir 'kraliyet kaynağının' sözüne güvenmek. Magazin gazetesinin savı, bizi Markle ya da Middleton'un gerçekten hamile olduğuna ikna edecek kadar güçlü değildi ve kraliyet ailesinin bir aydan fazla bir süre sonra açıklama yapmaması, ilk içgüdümüzün doğru olduğunu doğruladı.

Meghan Markle sık sık magazin dergileri tarafından bir tür kinci, küçük canavar olarak pazarlanıyor, özellikle de kraliyet ailesine nasıl davrandığı ve ona nasıl davrandığı söz konusu olduğunda. Ailesiyle evlendiğinden beri ve hatta daha önce, Markle haksız bir şekilde hedef alındı canlı, bariz bir şekilde yanlış söylentiler Hem de sürekli eleştiri yaptığı her şeyden. Nasıl net bir fark olduğu düşünüldüğünde, özellikle haksız görünüyor. Middleton ve Markle tasvir edilir medyada.

https://www.instagram.com/p/B9crv9SJNJx/

Prens Harry ve Markle, başta Markle olmak üzere, kendilerini bitmek tükenmek bilmeyen olumsuz basın barajından korumak için kraliyet görevlerinden bir adım geri çekilse de, dalga bir nebze olsun hafiflememiş gibi görünüyor. Bu tür utanmaz kuruluşlar, İngiliz kraliyet ailesini basmakalıp rollere sokmaya kararlıdır; Middleton genellikle uzun süredir acı çeken barış koruyucusu ve Markle ise yeni, şöhrete aç diva olarak yer alır.

Bu katı roller, kadınların gerçekte nasıl olduklarına hiçbir yerde yakın değil, ancak magazin dergileri bunu biliyor. Kötü adam olarak Markle okuyucuları zor kazandıkları paralarını harcamaya ikna etmenin kesin bir yoludur. Bu bir aldatmaca ve hayal kırıklığı yaratıyor, ancak yapılacak bir kâr olduğu sürece, gerçek insanlar korkunç yalanlarından zarar görmelerine rağmen, magazin dergileri ne isterlerse basacaklar. Hamilelik kadar kişisel bir konu söz konusu olduğunda bile, bu yayınlardan utanılacak bir şey yok. Hayır, Meghan Markle şu anda hamile değil, bu yüzden Markle kendisi bir şey söyleyene kadar aksini söyleyen tabloidleri dinlemeyin.