Katie Holmes ve Justin Theroux birlikte bebek sahibi değiller. Bu hafta bir gazetenin iddia ettiğine rağmen, romantik bir ilişki içinde değiller. Dedikoducu Polis gerçeği biliyor.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust Pillen

'Katie, Jen'in eski sevgilisiyle çıkıyor!' bu haftanın sayısındaki bir haberin başlığını okuyor KB . Makaleye göre, Jennifer Aniston ile iki yıldır evli olan Holmes ve Theroux, gizlice 'son birkaç aydır dipte' flört ediyorlar. Oldukça şüpheli 'özel içeriden' biri, Theroux'un artık Holmes ve kızı Suri'nin yanına taşındığını bildiriyor. Ve magazin gazetesi hiçbir zaman kaba veya aşağılayıcı olma şansını kaçırmadığı için makale, Theroux'nun Suri ile olan bağını görmenin 'Katie'nin zaten işleyen biyolojik saatini aşırı hızlanmasına neden olduğunu' ekliyor çünkü 40'lı yaşlarında bir kadın olarak, tabi ki, çocuk sahibi olma yeteneğinin azalması konusunda takıntılı olmak.Şüpheli habercisi, 'Çok geç olmadan başka bir çocuğu ne kadar özlediğini ona anlattı,' diye devam etti. Theroux, Holmes'un bir ay içinde hamile kalmayı umduğu iddia edildi. Ancak makale, eski kocası Tom Cruise'un eşleşmeden o kadar da memnun olmadığını söylüyor: 'Tom, Justin'in sözde arkadaşı eski karısı ve kızını kasıp kavurarak ihanete uğradığını ve incindiğini hissettiğini söyledi.' 'ama Justin ona ulaşmasına izin vermiyor ve Katie ve Suri için orada olmaya ve umarım en kısa sürede ailelerini genişletmeye odaklanıyor.'

Neden olduğu belli değil Magazin dergileri Theroux ve Holmes'u eşleştirmeye devam ediyor. belki de ikisi de dedikodunun popüler hedefi olan Cruise ve Aniston'la yüksek oranda reklamı yapılan boşanmalardan geçmiş olabilir.Holmes'un sözcüsü, kayıtlarda kategorik olarak defalarca yalanladı. Dedikoducu Polis ikisi çıkmıyor. Karşılaştıklarına dair hiçbir kanıt yok, ikisi de New York'ta yaşıyor.

Wie hat Melissa McCarthy das ganze Gewicht verloren?

Theroux ve Cruise'un arkadaş olmasına gelince, buna dair herhangi bir kanıt da bulamıyoruz. Theroux, senaryosunu yazdı: Tropik kasırga, On yıldan uzun bir süre önce ortaya çıkan bir Cruise filmi, ancak en iyi ihtimalle dost canlısı tanıdıklar gibi görünüyorlar. Tabii ki, tüm bunlar, Theroux ve Holmes'un bir ilişki içinde olmadıkları ana noktanın dışında.

bu not alınmalı KB Holmes'un flört hayatıyla ilgili saçmalıklar uydurma geçmişine sahiptir. Kasım ayında, Dedikoducu Polis iddia eden benzer bir hikayeyi çürüttü Holmes hamileydi ve babası ya Theroux'du ya da eski erkek arkadaşı Jamie Foxx'du. . Şubat ayında, yanlış bir şekilde çıkışı kırdık Holmes ve Bradley Cooper'ın eşleştirilmesi . Bunun için Holmes'un temsilcisi, Cooper'ı tanımadığına dair bize güvence verdi. Tabloid, bu sahte anlatımla tamamen temelden sapmış durumda.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.