Kate Middleton ikizlere hamile değil ve doğum tarihi Mayıs değil. Aralık ayındaki bir tabloid hikayesi yanlıştı. Dedikoducu Polis Söylentiyi reddetmemize güvenmek için yeterli bilgiye sahip olana kadar yorum yapmaktan vazgeçtik.

Dedikodu medyasındaki hamilelik hikayeleri her zaman için biraz risklidir. Dedikoducu Polis . Gerçek şu ki, magazin dergileri bu tür raporları çalıştır Çoğu zaman, ortalamalar yasası, tüm raporlar tamamen uydurma olsa bile, güvenilmez kaynakların zaman zaman doğru olacağını söyler. Bunun gibi bir makale, National Enquirer Aralık ayında, Middleton'ın '590 yıldaki ilk kraliyet ikizlerine' hamile olduğunu iddia etti. Bu tür raporların çoğu gibi, bu da tam bir uydurmadır.Sahte hikaye, sözde bir 'saray saray mensubunun' Cambridge Dükü ve Düşesi ile ilgili olarak 'Bebek yapma departmanında yapılmasına hemen hemen karar vermişler' dediğini aktarıyor, ancak bu sözde saray mensubu 'doğurganlık tanrıları belli ki başka fikirleri vardı! ' Bu güvenilmez kaynağın ileri sürdüğü kraliçe, kendinden geçmiş durumda. Tipster, ikizlerin 'tam da ihtiyaç duyduğu şey' olduğunu iddia ediyor. Jeffrey Epstein'ın karıştığı Prens Andrew skandalı . Gazete gazetesi ayrıca kraliçenin 'öldüğünü' iddia etmeye karar verdi, durum böyle değil.

'William ve Kate’in bebekleri kraliçeye teslim olmama veya pes etmeme konusunda yenilenmiş bir kararlılık veriyor!' neredeyse kesin olarak uydurulmuş kaynak iddia ediyor. Kaynak, Prenses Charlotte'un özellikle heyecanlandığını ekleyerek, '6 yaşındaki erkek kardeşi George ile özel bir bağı var ve 19 aylık Louis'e yakın, ama umutsuzca bir kız kardeşi için yalvarıyor.' Bu tahminci, 'İkizler genellikle erken geldiği için, dileklerini 2 Mayıs doğum gününde yerine getirebilir!' Diyerek bitiriyor.

Açıkçası, rapor tamamen yanlıştı. Kate Middleton ikizlere gerçekten hamile olsaydı ve bir buçuk ay içinde doğmuş olsaydı, bu noktada oldukça göbek göstereceğini varsaymak güvenlidir. Gibi son fotoğraflar göster Bu ayın başlarında İngiliz Milletler Topluluğu Günü kutlamaları da dahil olmak üzere, düşes her zamanki gibi zarif. Aslında, son birkaç aya ait, ikizlere çok daha az, bir çocuğa hamile olduğunu bile ima edecek hiçbir fotoğraf yok. Hikaye belli ki tabloid tarafından gazete satmak için icat edildi.

Kate Middleton ve Prince William’ın en küçüğü Prens Louis, Nisan 2018’de doğduğundan beri, Dedikoducu Polis Düşesin hamile olduğunu iddia eden çeşitli magazin dergilerinin en az 10 makalesini çürüttü. Prens Louis'in doğuşundan sadece iki ay sonra, orada sahte bir parçayı kırdığımızda. Enquirer'ın kardeş yayın Yaşam tarzı , rapor edildiğinde Middleton zaten dördüncü bir hamileydi. .

Dedikoducu Polis hakkında birçok hikayeyi çürüttü Kate Middleton ikizlere hamile aynı zamanda, geçen yılın Ekim ayına ait başka bir Enquirer'ın kardeş yayınlar, Küre . Bu hikaye yanlış iddia edildi Middleton ikizlere hamileydi ve Prens William hayatı için korkuyordu. Tüm bu hikayeler muhtemelen tamamen havadan yapılmış. Cambridge Düşesi tekrar hamile kalırsa, Dedikoducu Polis iyi haberi bildireceğinizden emin olabilirsiniz - o zamana kadar magazinlere inanmayın.

Kaynaklar

  • Morton, Brianna. 'Kate Middleton’ın Dördüncü Hamileliği Hakkındaki Gerçek.' Gossip Cop, 3 Şubat 2020.

  • Gonzalez, Erica. 'Kate Middleton, İngiliz Milletler Topluluğu Gündüz Hizmetleri için Westminster Abbey'e Koyu Kırmızı Giydi.' Harper's Bazaar, 9 Mart 2020.

  • 'Kate Middleton Rapora Rağmen 4. Bebeğe' Tekrar Hamile Değil '. Dedikoducu Polis, 27 Haziran 2018.

  • Scott, Hugh. 'Kate Middleton ve Meghan Markle'nin İkisinin de İkiz Olması Hakkındaki Gerçekler.' Gossip Cop, 4 Aralık 2019.

  • Morton, Brianna. 'Kate Middleton İkizlere Hamile, Prens William Hayatından Korkuyor mu?' Dedikoducu Polis, 25 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.