Dır-dir Julia Roberts atan koca Danny Moder dışarı? Yakın tarihli bir tabloid, aktrisin evliliğinin 'bir kriz noktasına geldiğini' iddia ediyor ve Moder'a botu veriyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Yeni fikir , oyuncu 'zekasının sonunda'. Çıkış, Roberts'ın mevcut salgın sırasında kilit altında yaşadığı için evlerini sattığını söylüyor ve ilişkileri için felaket olduğu iddia ediliyor. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Evet, bir malikanede yaşıyorlar ama tartışmayı ve iğrenç hakaretleri durduracak kadar büyük değil' dedi. Kabataslak içeriden biri devam ediyor ve çiftin evlilikleri için daha önce sıkı çalışma taahhüdüne rağmen, karantinanın 'kaynayan sorunları' yeni bir noktaya getirdiğini savunuyor.Yayın ayrıca, 'odadaki en büyük fil' nin, çiftin nerede ikamet etmeleri gerektiği konusundaki kararsızlığı olduğunu iddia ediyor. Dergi Julia Roberts'ın ailenin zamanını San Francisco ve New Mexico arasında bölmek istediğini, Danny Moder ise Los Angeles'ta kalmaktan mutlu olduğunu iddia ediyor. Gazeteci, aktrisin 'planlarını gerçeğe dönüştürmeye' karar verdiğini ve San Francisco'da bir ev satın aldığını iddia ediyor. Sözde kaynak ekliyor, 'Bu yere düştü ve Danny'nin bu konuda fazla seçeneği yoktu.'

Tabloid’in tüm anlatısı mantıklı değil. Birincisi, çiftin tartıştığına veya birbirlerine kötü hakaretler savunduğuna dair hiçbir kanıt yok. Ek olarak, makale bir hikayeye dayanıyor Dedikoducu Polis önceden düzeltilmiş. Geçen ay baskın yaptık Kadınlar Günü yanlış bir şekilde iddia etmek için Julia Roberts, San Francisco'daki evini Danny Moder'dan bir 'kaçış' olarak satın aldı. Çıkış, benzer bir hikâyeyle, evin çiftin “boşanmaya gittiğinin” bir işareti olduğunu söyleyerek, gerçekte 17 yaşındaki eşlerin iyi durumda olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis hikayeyi çıktığında düzelttik ve bu son denemeyi çürütüyoruz. Yeni fikir yanı sıra.

İnanması bile zor Yeni fikir Roberts'la ilgili hikayeleriyle ilk sırada yer almayan bir tarihe sahip. Mart 2019'da, Dedikoducu Polis sahte satış noktasını yanlış bildirdiği için bozdu Danny Moder, Roberts’ın Sean Penn ile olan arkadaşlığından dolayı üzgündü . Hikayeyi oluşturan çıkış, Roberts ve Penn'in, Chris Martin’in doğum günü partisine kol kola yürürken çekilmiş bir fotoğrafının ardından geldi. Dedikoducu Polis Anlatının saçma olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynakla görüştü.

İki ay sonra, yanlış bir şekilde Julia Roberts dördüncü çocuğuna hamileydi . Dergi, Roberts ve Moder'in, Roberts'ın beklediğine dair herhangi bir kanıt sunmadan yavrularını genişlettiğini iddia etti. O sırada yanlış hikayeyi reddettik ve o zamandan bu yana aylar geçtiği gerçeğini göz önünde bulundurarak dördüncü çocuğumuz olmadığı için açıkça haklıydık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.