Johnny depp inkar edilemez bir şekilde çağdaş Hollywood'da tartışmalı bir figürdür, ancak bu onun hakkında okuduğunuz her şeye inanmanız gerektiği anlamına gelmez. Hakkında bazı tabloid hikayeler Karayip Korsanları aktör, geçen Kasım ayında Noel'e kadar öleceğine dair bir tahmin gibi, o kadar saçma ki, herhangi birinin onları ciddiye alabileceğine inanmak zor. Bugün, en tuhaf söylentilerden bazılarına bir göz atalım. Dedikoducu Polis Depp hakkında hata yaptı.

İlk söylentimiz, dedikodu blogu RadarOnline'ın iddia ettiği bir haber yayınladığı 2018 yılına dayanıyor. Depp 1000 derecelik saunada 'beynini kaynattı' kalıcı beyin hasarına yol açar. Dedikoducu Polis gülünç iddiaya baktı ve sadece saçma buldu. Web sitesi, Depp'in saunaların kullanımıyla ilgili olarak “yaklaşık 1000 dereceye kadar krank yaptığına” dair şaka yaptığı bir yorumu yanlış yorumlamış olmalı ki, aklı başında kimsenin ciddi bir ifade olarak alamayacağı bir açıklama. Ayrıca saunalar, en uç noktalarında bile yaklaşık 230 derecenin üzerine çıkmaz ve insanları öldür . 1000 derecenin hayatta kalması fiziksel olarak imkansızdır. Su 212'de kaynar.Bir yıl sonra Küre aynı derecede saçma bir rapor yayınladı Depp’in arkadaşları Noel’de öleceğinden korkuyordu. . Sözde 'içeriden' biri, magazin gazetesine aktörün sözde 'içki içkisi' olduğunu ve devam eden mahkeme savaşı eski karısı Amber Heard ile kimliği belirsiz bir 'kırmızı halı olayı' sırasında onu ayakları üzerinde dengesiz bırakmıştı. İçeriden biri, düzensiz davranışının, arkadaşlarının onun 'ölümün eşiğinde dolaştığından' endişelendiğini söyledi. Dedikoducu Polis ancak farklı bir şekilde duydum: iddiayı reddeden Depp'e yakın güvenilir bir kaynağa ulaştık. Film yıldızının arkadaşları onun hayatı için korkmuyorlardı Ve, uh, Belli ki tatil sezonunu atlattı , şükürler olsun, merak ediyorsan.

Ertesi ay Küre Görünüşe göre bu iddiayı tamamen unutmuş ve bunun yerine Depp Amerika'yı Rusya'ya taşımak için terk ediyor . Başka bir şüpheli içeriden birine göre, aktör 'Rusya gibi bir yere gitmenin çok mantıklı olduğuna ... para sıkıntısından kurtulup yepyeni bir başlangıç ​​yapabileceğine' karar vermişti. İçeriden biri, Heard aleyhine açılan davalar da dahil olmak üzere son birkaç yıldır karıştığı çeşitli davalara da atıfta bulunarak, 'Amber ile tüm bu işin onu duygusal olarak bir kabuğun içinde bıraktığını ve tamamen bıktığını' iddia etti. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi reddetti: Heard'a karşı dava açan Depp'ti, tam tersi değil ve Depp, isterse kaçabileceği başka ülkelerde zaten evlere sahip. Ek olarak, Depp'e yakın olan kaynağımız, hikayenin tamamen sahte olduğunu bir kez daha doğruladı.

Son olarak, bu yılın Mart ayında, KB Johnny Depp ve Amber Heard’ın acı veren ve biten kan davasından çıkar sağlama eğlencesine katıldı. Dergi bunu bildirdi Depp, Heard'ın onu öldüreceğinden korktuğu için kurşun geçirmez bir yelek giymişti. . Depp, Heard'a bir köşe yazısı yazdıktan sonra hakaret davası açmıştı. Washington Post onu aile içi istismarla suçluyor. Şüpheli 'kaynaklar' şimdi magazin gazetesine, Depp'in Heard'ın veya 'bazı aile içi şiddet intikamcısının' ona suikast düzenleyeceğine 'ikna' olduğunu söylüyordu. Dedikoducu Polis Depp kaynağı, iddiayı bir kez daha saçma olarak reddetti. Gerçekte, Heard, koronavirüs salgınının ortasında kendi kendini karantinaya almakla meşguldü, eski kocasını öldürmeye çalışmak için çok meşguldü, zaten normal şartlar altında asla yapmayacağı için değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.