Yeni bir tabloid raporu, Jessica Simpson hamile, ama bu doğru değil. Dedikoducu Polis sadece iddiayı düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda derginin kaynakları konusunda ne kadar yalan söylediğine de işaret eder. Tersine, bir Simpson temsilcisi bize kayıtta beklemediğini söylüyor.

Göre National Enquirer , Simpson'ın üçüncü bir 'bebeği' var. Süpermarket gazetesi yanlış bir şekilde, aktris-şarkıcıya 'yakın' bir kaynağın 'yaklaşık üç aylık' olduğunu söylediğini iddia ediyor. Aynı isimsiz 'kaynak' yayında 'hamile' olduğunu ilan ettikten sonra, izlenemeyen kişi 'Şimdilik bunu gizli tutuyor' diye ekliyor.Derginin sözde kanıtı olarak, '[Simpson], Big Apple'a uçarken binerken yaptığı gibi bir araya getirilmiş görünüyordu' diye yazıyor. Şüpheli 'kaynak' şöyle diyor: 'Uçuştan sonra iyi görünmesi, muhtemelen içkiyi bıraktığının bir işaretidir.' Gazete gazetesinde ayrıca Simpson'ın orta bölümünde bir daire olan bir fotoğrafı ve 'Bursting bulge' yazan bir başlık yer alıyor.

Justin Bieber Text an Selena

İzin vermek Dedikoducu Polis prizin sahte makalesini ayırmak için. Yukarıda not edildiği gibi, Simpson hamile değil Temsilcisi geçen hafta bize güvence verdi. Yani gemide üçüncü bir bebek yok. Ancak başka bir düzeyde yanlış olan, magazin dergisinin moda kralıyla 'yakın' bir kaynağa sahip olduğunu iddia etme cesaretine sahip olmasıdır. Dergi gerçekten bir Simpson içerisine sahip olsaydı, bu onun beklentisi konusunda yanlış olmazdı ve Simpson gerçekten 'şimdilik bunu gizli tutsaydı' bu kişi bu tür kişisel haberleri bir tabloid ile paylaşmazdı.

Aslında, Simpson başka bir çocuk istemediğini gizlemedi. Geçen yıl, Simpson, talk şovunda Ellen DeGeneres'e söyledi , iki çocuğu Maxwell ve Ace ile mutlu olduğunu, ancak 'üçüncüsü olmadığını' söyledi. Hatta 'RİA'mız var, o rahme hiçbir şey girmeyecek' bile paylaştı.

Wer Feige auf Orange spielt, ist das neue Schwarz

Ek olarak, gerçek hayattaki bir içeriden biri, Simpson'ın hamile olduğu iddiasını uçaktan inerken nasıl göründüğüne dayandırmaz. Görünüşe göre dergi, Simpson'ın son fotoğrafları üzerine bir makale hazırladı ve ardından ona 'yakın' bir kaynağa atfedilen alıntılar uydurdu. Ama hepsi yalan ve yanlış.

Yayının daire içine aldığı ve 'patlayan şişkinlik' başlığını taşıyan kıyafeti giydikten birkaç gün sonra, Simpson Instagram'da fotoğraf paylaştı Kocası Eric Johnson ile Bahamalar'da tatildeyken bikinili. Görüntülerde, oyuncunun beklemediği açık. Ancak bu, tabloid'in resimleri ilk kez kullanması değil yanlış bir şekilde Simpson hamile olduğunu iddia ediyor .

Bir yıl önce, aynı dergi, benzer şekilde, fotoğrafların daha sonra 'bebek yumruğunun hatasız kanıtlarını' gösterdiğini iddia etti. Ayrıca Simpson'ın 'en az üç aydır' olduğunu iddia etti. The Enquirer yanlıştı ve bir yıl önce meşru bir kaynağı yoktu ve şimdi de aynı senaryo. GÜNCELLEME: Simpson, 18 Eylül 2018'de üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı, ancak tabloid, üç aylık olduğunu iddia eden hikayesini yayınladığında yanıldı. Görünüşe göre başka bir bebek sahibi olmaya karar verdi.

Wiesenwandererin Mutter Rebecca Soteros

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.