Dakota Johnson ve Chris Martin üç yıldan biraz fazla bir süredir birlikteyiz ve düğün ve nişan dedikodularından kesinlikle etkilendiler. Çift görünüyor Martin’in ünlü eski karısıyla ilişki kurmakta sorun yaşamaz , Gwyneth Paltrow , onunla ve yeni kocasıyla tatile gitse bile, pek çok kişi bunun ne kadar ilgilendiğini merak etti. Demir Adam aktris eski sevgilisinin gelecekteki evliliklerinde olabilir. İşte hikayelerden birkaçı Dedikoducu Polis çiftin gelecek planlarında Paltrow’un rolünü duymuştur.Jennifer Aniston schwanger mit Brad Pitt Baby

Gwyneth Paltrow, Düğün Planlayıcısı

Bu yılın başlarında, Sıcaklık Martin ve Johnson'ın aslında kaçmayı düşünüyorlardı Paltrow kendini düğün planlayıcısı rolüne ittikten sonra. Çıkış, Goop'un kurucusunun 'eski sevgilisinin başka biriyle yerleştiğini görmekten ne kadar mutlu olduğunu kanıtlamak' istediğini, ancak hevesinin çifti ertelediğini söyledi. Bir kaynak, Martin ve Johnson'ın bunun biraz tuhaf olduğunu düşündüklerini ve Paltrow'un en iyisi olacağını düşündüklerini söyledi. orada bile değildi . 'Onu dahil etmemek için bir yol bulmaya çalışıyorlar ve tek mantıklı çözüm onsuz bir yere kaçmak gibi görünüyor,' diyerek sözlerini tamamladı ve Paltrow'un büyük olasılıkla evliliklerine girmeye zorlayacağına dikkat çekti. bir çeşit sürpriz parti.Gerçekte, magazin dergisinin Paltrow'un 'kendi günlerine katılmaya söz verdiğini' iddia etmesine rağmen, gerçekte kimse rol için baskı yapmıyordu. O sırada belirttiğimiz gibi, Martin ve Johnson'ın etrafında dönen nişan söylentileri tam da bu söylentilerdi. Bu makaleyi geçen Eylül ayında araştırdık ve o zamanlar özellikle Paltrow'un ilk etapta planlayabileceği hiçbir şey olmadığı belliydi.

Paltrow Nedime Olmayı Beklerken

Gwyneth Paltrow, Goop markasının başarısıyla gurur duyabilir ancak bu, gelecekteki bir düğün planlamacısı olarak bir yer edinmek isteyeceği anlamına gelmez. TAMAM MI! Ancak, 'ailelerinin ne kadar modern hale gelmesinden' o kadar gurur duyduğunu söyledi ki, nedime rolü ile onurlandırılmak Johnson için. İken grinin 50 Tonu aktris 'Gwyneth'in ona davranış şeklini her zaman takdir etmişti ve ona hoş geldin hissettirdi , ”Paltrow’un varlığının tüm töreni gölgede bırakabileceği düşünüldüğünde, yine de bunun biraz tuhaf olacağını düşündü. Dergi, Paltrow'un gelecekteki gelinin çekincelerine rağmen rolü için kendi planlarını çoktan yapmaya başladığını belirtti.Hikaye büyük olasılıkla Chris Martin ve Dakota Johnson'ın Aspen'de Yeni Yılı kutlamasından sonra bir araya geldi ve çift hakkında tamamen yeni bir nişan dedikoduları dalgası başlattı. Bu spekülasyon şimdiye kadar fısıltılardan başka bir şey ifade etmedi ve Johnson ve Paltrow'un gerçek arkadaşlığının nedime olayını meşru bir olasılık haline getirebileceğini memnuniyetle kabul ederken, hikayeyi kurgu olarak çürütdük.

Dakota Johnson Aslında Orada Paltrow İstiyor

Neyse ki konu eski sevgilisinin yeni ilişkisi olduğunda Gwyneth Paltrow hakkında olumsuz konuşmalar değil. Bu yılın başlarında, Yeni fikir Paltrow'a raporunda Johnson'ın ortağının eski kocasına bu olasılık hakkında ulaştığını söyleyen nazikti. onu ve Martin’in evliliklerini planladığı . Gwyneth'i dahil etmek Dakota’nın fikriydi. Çifte yakın bir kaynak, Gwyn LA'deki en iyi bağlantılara ve Goop tadımcılardan tüm bir ekibe maaş bordrosunda sahip ”dedi. Üç yıldızın, ortak tatillerinden biri kisvesi altında Hamptons'daki brunchlar için planlamalarına bile başladıkları bildirildi.

Yine itiraf etmeliyiz ki Yeni fikir doğru olan bir şey vardı ve bu Johnson ile Paltrow arasındaki pozitif ilişkiydi. İki oyuncu, birbirlerinin şirketlerinden nasıl zevk aldıkları ve birbirlerine taptıkları hakkında özgürce konuştular. Ancak, Chris Martin ile kız arkadaşı arasındaki bir düğünü veya hatta düğün planını sadece eski karısıyla iyi anlaştığı için tahmin etmek hâlâ biraz fazla. Paltrow'un törenin bazı yönlerini kontrol etmesi tamamen mümkündür, ancak bunun bu raporlarda anlatılana benzemesini beklemiyoruz.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

John Cougar Mellencamp und Christie Brinkley

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalının Ortasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan Öldürüyor', Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

ynw melly Erscheinungsdatum 2020