Hakkında birçok yanlış iddia var Ellen DeGeneres gündüz talk şovunu bırakıyor. Popüler sunucunun şovu izleyiciler arasında bir hit oldu, ancak DeGeneres veda etmeye hazır mı? İşte birkaç kez Dedikoducu Polis Şovundan ayrılan medya kişiliği hakkında yanıldığı için magazin dergilerini bastı.

Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi Bir Aileye Hazır Mı?

2019'un başında, Yaşam tarzı iddia edilen Ellen DeGeneres, karısı Portia de Rossi ile çocuk sahibi olmak için gösterisinden ayrılıyordu. Sözde bir kaynak gazeteye şöyle dedi: “Ellen nihayet Hollywood'u bırakıyor. Yıllar süren Portia ona talk-show'unu geride bırakması için yalvardıktan sonra nihayet pes ediyor. ' Sözde içerden kişi ayrıca DeGeneres'in 'geri adım attığını' ve böylece o ve de Rossi'nin birlikte bir aile kurabileceğini iddia etti. DeGeneres, bir röportaj sırasında New York Times karısının emekli olmasını istiyor Ancak de Rossi, DeGeneres'ten Hollywood'u bırakmasını asla istemedi. Çocuklara gelince, DeGeneres ayrı bir röportajda kendisinin ve de Rossi'nin çocuk yapmamaya karar verdiğini itiraf etti. .Ellen, Kevin Hart'ı Savunduktan Sonra Ayrılıyor mu?

Bir ay sonra Küre iddia etti DeGeneres, Kevin Hart'ı desteklediği için aldığı tepkinin ardından gösterisinden ayrılıyordu. . TV sunucusu, yıllar önce yayınladığı homofobik tweetlerin yeniden ortaya çıkmasının ardından Hart'ı savundu. DeGeneres, halktan komedyeni affetmesini istedi, ancak Hart'ın arkasında durma kararı LGBT topluluğunun eleştirileriyle karşılandı. Kabataslak bir içeriden dergiye, 'Ellen sevilen bir TV simgesi olmaya alışmış ve zorbalığın hedefi olamayacak kadar yaşlandığını düşünüyor' dedi. Pek çok insanın DeGeneres'in Hart'ı destekleme kararından memnun olmadığı doğru olsa da, aktris tepkiden dolayı gösteriden ayrılmıyordu. Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan DeGeneres'e yakın bir kaynakla kontrol edildi.

Neil Patrick Harris, Chrissy Teigen ve Ellen'ı Değiştirecek Daha Fazlası mı?

Bunu takiben, Yaşam tarzı tarafından çürütüldü Dedikoducu Polis yine yanlış iddia ettiği için DeGeneres emekli oluyordu ve şimdiden yenisini arıyordu . Gazete, DeGeneres'in 'eşi Portia de Rossi’nin çağrısında Emmy ödüllü gündüz talk şovundan emekli olduğunu' açıkladı. Yayın ayrıca komedyenin 'dans ayakkabılarını doldurmak için bir süper yıldız listesi hazırladığını' iddia etti. Listede sözde şunlar vardı: Neil Partick Harris, Ellie Kemper ve Chrissy Teigen. Bunların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis DeGeneres'in karısının ısrarı üzerine gösterisinden ayrıldığına dair anlatıyı çoktan düzeltti. Aynı zamanda magazin dergilerinin ilk ima etmeye çalışması da değildi. de Rossi ve DeGeneres'in evliliği şov yüzünden başı beladaydı .

Ellen’ın Boyun Yaralanması Bıraktırdı mı?

2019 yılının Ekim ayında National Enquirer belirtilen DeGeneres, boyun yaralanmasının ardından talk şovunu bırakıyordu. Sunucu, ufak tefek yaralanmalara rağmen programında yer almaya devam etmesine ve kendini daha iyi hissettiğini belirtmesine rağmen, gazete hikayeyi aldı ve fazla dramatize etti. İsimsiz bir kaynak dergiye, 'Ellen zaten haftada sadece dört gün çekim yapıyor ve insanlara artık eziyetle başa çıkamayacağını söylüyor.' Dedi. Dedikoducu Polis düzmece hikayenin yanlış olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynakla konuştu.

Genel olarak Ellen DeGeneres'in henüz onun talk şovuna veda etmeye hazır olmadığından şüpheleniyoruz. Zamanı geldiğinde, bunun doğru şekilde yapılacağından eminiz. Ve süpermarket tabloidinde haber çıkmayacak.