Camila Morrone, Leonardo DiCaprio'nun bebeğine hamile mi? Geçen yılın Kasım ayında bir tabloid, Morrone'nin 'bir darbe' gösterdiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeyi inceledi ve işte öğrendiklerimiz.

Göre KB Morrone, 2019 LACMA Art + Film Gala'da bebek yumruğu gibi görünen bir şeyi gösteriyordu. Kaynaklar, Morrone'un olaydaki tümseklerin 'başlangıçlarını gösterdiği' iddiasıyla 'parladığını' söyledi. Sözde bir 'arkadaş' yayına 'Onaylamıyor ama bir bebeği olacak' dedi. İçeriden biri olduğu iddia edilen 'Camila havada uçuşan giysiler giymeye başladı ve ışıl ışıl görünüyor' diye devam etti. Dergi, DiCaprio'nun ilk başta 'şok olduğunu' ancak babalık fikrine 'ısındığını' iddia etti.Sözde içeriden biri, 'Leo neredeyse tek başına annesi tarafından büyütüldü,' diye devam etti. Sözde kaynak ekledi, 'Çocuk bir kaza olsa bile, isteyeceği son şey bunu etine ve kanına yapmaktır.' Çıkışın söylediği şey doğruysa, Morrone şimdiye kadar en az altı ay geçmiş olacaktı, ki açıkça öyle değil. Gazetenin sahte anlatımı benzer hikayelere dayanıyor Dedikoducu Polis zaten düzeltildi.

kat von d ex husband

Temmuz 2019'da, KB ayrıca iddia edildi Morrone, DiCaprio'nun bebeğine hamileydi . Şüpheli bir kaynak, 'Onaylamıyor, ancak bir bebeği olacak gibi görünüyor. Ve eğer öyleyse, Leo'nun bu konuda söyleyecek bir şeyi olsaydı bu planlanmış olmazdı. ' Tanıdık gelmiyor mu? Her şeye rağmen, makale tamamen uydurma. Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını onaylayan DiCaprio'nun bir sözcüsüne ulaştı.

Bir ay sonra, KB tarafından yakalandı Dedikoducu Polis haksız yere iddia etmek için DiCaprio ve Morrone, Brad Pitt'in sağdıcı olduğu bir 'pompalı' düğün yapıyorlardı. . Sözde içeriden biri, çıkışa yalnızca birkaç aile ve arkadaşının sözde haberi bildiğini söyledi ve Pitt, Morrone'ye önerdiği iddia edildikten sonra 'Leo'nun aradığı ilk insanlardan biriydi'. Dedikoducu Polis rekoru doğrudan konuyla ilgili olarak ayarlayın. Morrone hamile olmadığından bir ay önce doğrulanırsa, çiftin 'pompalı düğün' yapacağı hiçbir anlam ifade etmiyor. Anlatının tamamı tamamen saçma. Morrone değil, DiCaprio'nun bebeğine hamile de değildi.

Güvenilmez magazin dergisi aynı yorgun hikayeyi farklı şekillerde tekrarladı, ancak anlatılar hakkında hiçbir şey doğru değildi. Aynı şey Morrone'nin Gala'da 'bir artış gösterdiği' son teklif için de söylenebilir. Morrone ve DiCaprio hiçbir şeyi doğrulamadı, sahte derginin DiCaprio veya kişisel hayatı hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.