Altı yıl göz ardı ettikten sonra, Cameron Diaz nihayet oyunculuğa dönüş yapmayı mı düşünüyorsunuz?

Cameron Diaz 'Asla Asla Deme' diyor

48 yaşındaki oyuncu Salı günü süper modelin YouTube programı için Naomi Campbell ile bir araya geldi. Naomi ile Filtre Yok . En son 2014 film uyarlamasında görülen Diaz Annie , mevcut hayatından memnun geliyor. Ancak Campbell'in biraz ikna etmesiyle, oyunculuğa dönüşü tamamen göz ardı etmiyor.Diaz, “Kendimi gerçekten çözülmüş hissediyorum” diyor. 'Asla hiçbir şeye asla demem, öncelikle, ama kendimi gerçekten çözülmüş hissediyorum. 2013, 2014'ten beri film yapmadım. Uzun zaman oldu ve kızım, bunda sorun yok. İçimde, 'Kameranın önüne geri dönmeliyim, harekete geçmeliyim!' Gibi bir parçam yok. O şekilde hissetmiyorum. Bu bir gün olmayacak demek değil, ama şu anda nerede olduğuma gerçekten karar verdim. '

Campbell, 'Anne olduğunuza göre ilk filminizi çektiğinizde - çünkü bunu yapacaksınız - farklı bir Cami olacak,' diye yanıtladı Campbell.

Diaz, izleyiciler tarafından çoktan unutulduğunu söyleyerek şakalar yapar. 'Geri döneceğim ve insanlar' Sahnede yeni ve yaşlı bir aktris var, 'dedi gülerek. Ama ne olacağını göreceğiz. Asla hiçbir şeye asla demem. '

Diaz Bu Günlerde Ne Yapıyor?

O zamana kadar, Diaz şimdiye kadarki en büyük rolüyle meşgul: yeni bir anne olmak. Geçen Aralık ayında, o ve beş yıllık eşi müzisyen Benji Madden, ilk çocukları kızı Raddix'in gelişini duyurdu. Yakın zamanda bebek resimleri görmeyi beklemeyin, çift onu dikkatlerin dışında tutma konusunda oldukça katı davrandı.

Diaz ayrıca yeni bir yan acele ile meşgul olmaya devam ediyor. Avaline - iş ortağı Who What Wear kurucusu Katherine Power ile kurduğu temiz bir şarap markası. Portföylerinden seçimler organik, vegan dostu, ilave şeker, konsantre ve minimum sülfat içeren gereksiz katkı maddelerinden yoksundur.

Boston Rob und Bernstein 2016

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.