Doug Pitt kardeşi gibi dünyadaki en ünlü insanlardan biri olmayabilir, Brad Pitt ama o da bir hayat kadar iyi şekillendi. Brad ile birlikte büyüdüğü Springfield, Missouri'den bir işadamı ve yorulmak bilmeyen bir hayırsever, hem memleketinde hem de dünyanın dört bir yanında bir dizi hayır kurumuna katıldı. Ünlü ağabeyiyle ilgili magazin dergileri Doug'la sık sık temas kuruyor ve yıllarca onlara 'yorum yok' verdi. Daha yakın zamanlarda taktik değiştirdi. Şimdi sadece hikayeler uyduruyor.

Doug Pitt, magazin dergilerini nasıl kazıyor?

Brad Pitt, diğer ünlülerden daha sık magazin dergilerinde yer almaktadır. Bundan neredeyse bir gün geçiyor Dedikoducu Polis kendisi ve Jennifer Aniston veya kendisi ve Angelina Jolie hakkındaki bir hikayeyi çürütmüyor. Bu hikayelerin her biri anonim kaynaklardan veya adı verilmeyen sözde 'içeriden' kişilerden alıntılar yapıyor. Belki, sadece belki, bu kaynaklardan biri Doug Pitt'den başkası değildir.Genellikle 'içeriden' biri, 'arkadaş' veya 'ihbarcı' olarak anılan anonim kaynak, magazin dergilerinin satış noktasının sunduğu anlatıyı satmak için kullandığı yaygın bir tekniktir. Çoğu zaman, bu 'içerdekiler' ya tamamen bilgisizdir ya da muhtemelen uydurma. Görünüşe göre üçüncü bir olasılık var.

ist Sharon Osbourne noch im Gespräch

Missouri'de bir dergiye konuşurken, Doug'a magazin ve paparazzileri nasıl ele aldığı soruldu ona Brad'i soruyor. İşadamı, 'Yıllardır' yorum yapmadım 'dedi St. Louis Magazine . Şimdi, paparazzilerden telefon aldığımda, sırf basılacaklar mı diye kendi hikayelerimi uyduruyorum. Böylece hakkında okumuş olabileceğiniz o çılgın hikaye Brad, Meksika'da Jennifer Aniston'la bir çocuğu evlat ediniyor veya hakkında olanı Margot Robbie, Brad'i 'eziyor' ? Bu hikayeler Brad’in kendi erkek kardeşinden gelmiş olabilir ama muhtemelen değil. Her iki durumda da, neredeyse tamamen uydurma.

Linda Perry vier Nicht-Blondinen

Pitt kardeşler karşılık veriyor

Ayrıca paparazzilere kendi ilaçlarının tadına bakar. 'Fotoğraflarını çekmeye başladım ve beğenmediler. Buna yeni başladım ”dedi. Aslında, Doug’ın fotoğrafçılık sevgisini başlatan paparazzilerdi.

Olay, erkek kardeşi yeni yeni ünlü olmaya başladığında 1993 yılında meydana geldi. Brad memleketlerine dönmüştü ve Doug'a göre, birkaç tabloid fotoğrafçısı ormanda saklanıyor, Brad'in bazı fotoğraflarını çekmek için bekliyordu. Birkaç arkadaşla birlikte, kardeşler dışarıya koştu ve fotoğrafçıları korkuttu. Biri aceleyle kamerasını düşürdü ama onu almak için durmadı. Doug yaptı ve o zamandan beri fotoğrafçılık konusunda ciddiydi.

Brad'in, Doug'ın magazin dergilerine uydurduğu hikayeler hakkında ne düşündüğünü merak ediyorsanız, muhtemelen değildir. 'Tüm tanıtımla başa çıkma şekli, okumamasıdır. Bakmıyor. Ona bir şey soracağım ve benim neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikri olmayacak, dedi Doug.