Vardır Beyonce Las Vegas'ta ikamet etmek için mi imzaladınız? Bir tabloid, şarkıcının bir dizi konser için The Strip'e gideceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis raporu çürütebilir.

İçindeki sahte bir makaleye göre Sıcaklık Aralık ayında şarkıcı Britney Spears'ın izinden gitmeyi planlıyordu ve Celine Dion ve kendi Vegas ikametgahında rol aldı. Çıkış, Beyonce'ye gösteri başına 1 milyon dolar teklif edildiğini bildirdi, bu iddia edilen gösteriler hakkında özel bilgiye sahip olduğundan emindi. Sözde 'içeriden' biri yayına 'Bey'in paraya ihtiyacı yok, ancak en prestijli mekanlardan birinde oynaması teklif edildi, bunu geri çevirmek aptalca olurdu' dedi.Bu şüpheli kaynak, şarkıcı konuyla ilgili anne iken şovların gerçekleştiğinden emindi ve “Henüz hiçbir şey sonuçlandırılmadı, bu yüzden ekibi bunu reddediyor, ancak onun için kolay para ve çok daha az karmaşık olurdu. başka bir dünya turu yapmaktansa. ' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Beyonce üç çocuk annesi olduğu ve Los Angeles'ta yaşadığı için Las Vegas'a gitmenin 'tam olarak zor olmadığını' açıkladı.

Ancak hikaye tam bir uydurmadır. Şarkıcının temsilcisi ikamet olacağı reddedildi , bir kişi için. İddia edilen kaynak, gazeteye, göstericinin 2020'nin ilk yarısında konser tarihlerini açıklayacağını da söyledi. Koronavirüs salgını nedeniyle mevcut koşullar göz önüne alındığında, buna benzer çoğu etkinlik iptal ediliyor, bu nedenle Beyonce'nin bunu yapmamasını beklemek mantıklı. Bu hikaye doğru olsa bile, ki öyle değil ve hayat normale döndüğünde bile olmayacak.

Sıcaklık belirli projeler için ne kadar ünlülere ödeme yapılacağını tahmin etme konusunda yarım yamalak bir geçmişe sahip. Örneğin, Jennifer Aniston ve onun yardımcı yıldızları hakkındaki sahte bir makaleyi ele alalım. Arkadaşlar o Dedikoducu Polis geçen yıl çürütüldü. Gazete, Haziran 2019'da şunu iddia etti: Aniston ve oyuncu kadrosunun geri kalanı 20 milyon dolar talep ediyordu yapmak Arkadaşlar yeniden birleşme. Gizemli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Yeniden gösterimden zaten çok şey kazandılar, ayrıca geçen yıl Netflix'ten büyük bir bonus aldılar. Ancak yine de her biri 20 milyon ABD doları alana kadar ödün vermiyorlar - bu, projenin ne kadar büyük olacağını yansıtan bir şey. ' Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını bize anlatan oyuncu kamplarındaki birden fazla kaynağı kontrol ettikten sonra bu hikayeyi bozdu. Bu yılın başlarında, bir yeniden birleşme duyuruldu, ancak herhangi bir sayı yayınlanmasa da, program için her biri 20 ABD doları kazanmaları pek olası değil.

Dedikoducu Polis ayrıca Las Vegas ikametgahları hakkında kötü habercilik yaptıkları için diğer gazeteleri de tutukladı. Bu ayın başlarında, Küre Gwen Stefani's hakkında Sadece bir kız Vegas'ta ikamet. Tabloid iddia etti Stefani, Las Vegas şovlarını iptal ediyordu çünkü Blake Shelton'dan bir bebek bekliyordu. Bir 'kaynak', şarkıcının 'nadir ve aşırı bir sabah bulantısı vakası' yaşadığını ve Shelton'ın sağlığı konusunda 'endişelendiğini' söyledi. Stefani'nin programlarını iptal ettiği doğruydu, ama Stefani ve Shelton'a yakın bir kaynakla görüştük ve hamile olduğu için hamile olmadığı için ısrar etti, sadece havadaydı.

Kaynaklar

  • Nyren, Elin. 'Beyonce Las Vegas Rezidansı Yapmıyor.' Çeşitlilik, 8 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston ve 'Friends'in Ortak Yıldızları Yeniden Birleşme İçin Her Biri 20 Milyon Dolar mı İstiyor?' Dedikoducu Polis, 18 Haziran 2019.

  • Broman, Laura. 'Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Bebeğine Hamile Olduğu İçin Las Vegas Şovlarını İptal Etti?' Dedikoducu Polis, 4 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.