Olur Bethenny Frankel ona dönmeyi hiç düşünmedim Gerçek Ev Kadınları kökler? Konuk göründüğünde Ellen DeGeneres Gösterisi , 49 yaşındaki reality yıldızı pek çok sert hayranı bunun pek olası olmadığını söyleyerek hayal kırıklığına uğrattı.

Bethenny Frankel Neden 'Gerçek Ev Kadınlarına' Dönmüyor?

'Geldiğim yere saygılı olmak, şimdi farklı bir yerdeyim,' eski Gerçek Ev Kadınları nın-nin New York City cast üyesi açıkladı. 'Ve bence elde ettiğim fırsatlar ve bu röportajlardan bazıları, örneğin, hala o şovda olsaydım gerçekleşmeyebilirdi.'OG üyesi RHONY, Frankel, diğer kariyer fırsatlarını takip etmek için ilk üç sezonundan sonra realite dizisinden ayrıldı, ancak dört yıl sonra oyuncu kadrosuna geri döndü. Ama nihayet geçen yıl kızıyla daha fazla zaman geçirmek ve hayır işlerine odaklanmak için işi bıraktı.

Frankel, 'Zıpladığın zaman uçarsın,' dedi ayrılma kararı hakkında RHONY 11. sezondan sonra “Orada büyük bir mali maaş çeki bıraktım, ancak harika bir şeyin olacağını ve yolculuğun beni harika bir yere götüreceğini biliyordum. Bu yüzden yola inanıyorum ve buradayım. '

Frankel Şimdi Ne Yapıyor?

Girişimci ve yazar, geçtiğimiz on yılda kitaplar yayınlayarak ve başarılı Skinnygirl Margarita içki karışımını ve kokteyl serilerini başlatarak kendisi için başarılı bir iş imparatorluğu yarattı. . Aynı zamanda 10 yaşındaki kızı Bryn'ın annesi ve hayırseverlik arayışlarına büyük bir zaman ayırıyor. Frankel, Ellen'a şu anda aşırı derecede afet yardımı yardım kuruluşu olan BStrong girişimi ve ayrıca yeni podcast'i üzerinde yoğun çalışıyor, Bethenny Frankel ile Just B .

Şimdi olanlar için heyecanlıyım, dedi.

Bunun hakkında ne hissediyorsun Gerçek Ev Kadınları Haberler? Bethenney geri gelmeyecek mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.