Yapar Irina Shayk gerçekten istemek Bradley Cooper geri? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, süper modelin hala eski sevgilisine karşı hisleri olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Bernstein mein 600 Pfund Leben

Cooper ve Shayk, birlikte geçirdikleri dört yılın ardından Haziran ayında ayrıldılar. Star Rus modeli işleri yoluna koymalarını diliyor. Bir sözde içeriden biri dergiye, 'Irina Bradley'e çok aşıktı, ancak ilişkileri [kızları] Lea'nın doğumundan sonra durdu' dedi. 'Artı, yoğun kariyerleri onları dünyanın zıt uçlarına götürüyordu.'Eski sevgililer 2 yaşındaki kızlarıyla birlikte ebeveynlik yapıyorlar, ancak iddia edilen kaynak, Shayk'in Cooper'ı bir çift olmadan düzenli olarak görmesinin zor olduğunu söylüyor. Ancak Cooper, aktörün sözde 'arkadaşı' nı uzlaştırmaya çalışmadığını söylüyor. 'Bradley, uzaklaşmanın uzun zaman aldığını söylüyor, bu yüzden hala Irina'ya karşı hisleri varken, hayatına geri dönmenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor.'

Gazetenin hikayesi doğru değil. Ocak ayında, Shayk, Cooper'dan ayrılmasından bahsetti ile bir röportajda İngiliz Vogue . Model, şartlarının iyi olduğunu ancak 'iki harika insanın iyi bir çift olması gerekmediğini' belirtti. 'Birbirimizle yaşadıklarımızı deneyimlediğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. B'siz hayat yeni bir zemindir. ' Shayk, nihayetinde 'iyi bir çift' olmadıklarını kabul etti, ama birlikte geçirdikleri zaman için minnettar.

Bugünlerde, Cooper ve Shayk’in ilişkisi kızlarının etrafında dönüyor . E! Haberler, ünlü haberleri için çok daha güvenilir bir kaynak Star , bu hafta eski sevgililerin 'nasıl bekar ebeveyn olunacağını' ve küçük kızlarıyla zaman paylaşma konusunda 'iyi bir sisteme sahip olduklarını' bildirdi. Cooper ve Shayk arkadaşlıklarını sürdürdüler, ancak ikisi de bir romantizmi yeniden canlandırmak istemiyor. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi, bize kim söyledi Star Hikayesi uydurma.

Unutulmamalıdır ki, tabloid, Aralık ayı gibi yakın zamanda eski sevgililer arasında sahte bir drama yaratmaya çalıştı. Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Shayk, Cooper'ı çarparak dolaşıyordu. . Bu hikaye de doğru değildi, ama aynı zamanda eski sevgilisine yakalanan modelle ilgili bu son hikayeyle tamamen çelişiyor.

Bundan önce, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Shayk, Cooper'ın 'tam tersi' bir adamla çıkmak istiyordu. . Bir kez daha, bu sahte bir senaryoydu, ama aynı zamanda Shayk'in aktörle tekrar bir araya gelmek istediği hakkındaki bu son iddialarla da çelişiyor. Gerçek çok daha basit: Cooper ve Shayk’in ilişkisi yürümedi, ama dostça kaldılar ve kızlarına başarılı bir şekilde birlikte ebeveynlik ettiler.

Kaynaklar

  • 'Hollywood Break-Ups, Single Motherhood & Gender Üzerine Irina Shayk.' Vogue, 27 Ocak 2020.

    Jim Carrey als Terence McKenna
  • Vulpo, Mike. 'Bradley Cooper ve Irina Shayk, 'Güçlü Bağlarını' ve Dostluklarını Nasıl Korur?' E! Haberler, 9 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Irina Shayk'i' Sırlarını Sızdırmayı 'Durdurması İçin Uyardı mı?' Gossip Cop, 23 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Irina Shayk, Bradley Cooper'ın Karşısında Olan Bir Adamla Çıkmak İstiyor?' Dedikoducu Polis, 31 Temmuz 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.