O zamandan beri tam bir yıl oldu Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Irina Shayk -dan hareket etmek Bradley Cooper ile Justin Theroux . O yıl bir şey değişti mi? Hadi bulalım.

Wann kommt Ynw Melly aus dem Gefängnis?

Orijinal hikaye Kadınlar Günü Cooper’ın eski kız arkadaşını iddia eden Shayk çıkmaya başlamıştı Jennifer Aniston’un eski kocası Theroux. Adı bilinmeyen ve bu nedenle güvenilmez bir kaynağın dergiye verdiği demeçte, Shayk'in Theroux ile rahat hissettiğini ancak işleri yavaşlatmak istediğini söyledi. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Doğum günü yemeği davetini geri çevirdi' diye ekledi.Bir doğum günü partisine gitmek gerçekten bir ilişkinin onayı olmazdı ve sanki tabloid Shayk'in kaçınılmaz olarak o akşam yemeğine gitmeyeceği zamana hazırlanıyor gibiydi. Dedikoducu Polis Çok daha güvenilir bir kaynak olan E! 'nin bu hikayeyi çürüttüğü, Shayk'in ayrılmasının ardından kimseyle çıkmak istemediğini doğruladı.

İlk baskınımızdan bu yana geçen yıl, Theroux ve Shayk birlikte hiçbir yerde görülmedi. The Günlük posta Theroux'la gördüm oyuncu Lauren Norvelle Aralık ayında geri döndüğümde, bu sadece öğle yemeği yemek olabilirdi. Biz Haftalık Shayk'i gördü sanat satıcısı Vito Schnabel Nisan gibi yakın bir tarihte, bu ilişki gerçeklerden daha spekülatif olsa da.

Gazeteler için her zaman sıcak bir konu olan Cooper, görünüşe göre büyük bir tarih olmadan 2020 Akademi Ödülleri'ne girdi. O ve Shayk araları iyi ve birbirleriyle dost 2020'de İngiliz Vogue Moda ve Film Partisi. Cooper, Shayk veya Theroux gerçekten de insanları görüyorlarsa, hepsi bunu düşük seviyede tutuyorlar.

Bu tabloid, ünlüleri bir araya getirebilecekleri flört söylentileriyle bir araya getirmeyi seviyor. Cooper sürekli kendisi ve onun hakkında söylentilere konu oluyor. Bir yıldız doğdu Lady Gaga'ya mal oldu. Kadınlar Günü sürekli olarak hikayeler yayınladılar bu ikisi birlikte ve defalarca onları yakaladık. Gaga, kamuoyuna defalarca kendisinin ve Cooper'ın sadece arkadaş olduklarını vurguladı.

Yine de Gaga’nın kamuoyu önünde azarlaması bu tabloidi durdurmadı. Haziran 2019'da hem Gaga hem de Shayk'in Cooper'ın çocuklarına hamile . Bu hikayeden bir yıl sonra ne Gaga ne de Shayk'in bebekleri olmadı. Dedikoducu Polis onları tutuklamak haklıydı.

Bir diğeri Kadınlar Günü eşleştirme, Cooper'ın Jennifer Garner ile çıkmak . Sözde bir kaynak, ikisinin 'arkadaşlıklarını bir sonraki seviyeye taşıdıklarını' söyledi. Onlar değildi, Dedikoducu Polis sonuçlandı. Cooper, bir ilişki peşinde koşmaktan çok Shayk ile olan kızını büyütmeye odaklanmıştır.

Bu tabloid de Theroux'la eşleşmeyi bırakmadı. Mart ayında, kendisi ve Katie Holmes çıkıyordu . Derginin bu rastgele eşleşme için sahip olduğu tek kanıt, her ikisinin de New York'ta yaşıyor olmasıydı. Coğrafya toplayabileceğinin tek kanıtıysa, o zaman Dedikoducu Polis faul yapmaktan çekinmeyecektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.