Oliver Peck şu anda devam eden 13. sezonunda görülebilir. Hattat , ancak 14. sezonda ortalıkta olmayacak. Peck ve gösteri, bu yılın başlarında dövme sanatçısının yer aldığı bir dizi ırkçı fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından yollarını ayırdı. Peki, gelecek sezon Peck'i kim değiştirmeli?

Adanmış hayranları Hattat sosyal medyadaki bazı yorumlar çok kadın düşmanı ve açıkçası biraz çirkinleşse de kendilerine ait epeyce fikirleri var. Taraftarlar arasında bu iş için mevcut beş ön koşucu var.Kelly Doty

Renkli ve biraz garip, korku filmi benzeri karakterleriyle tanınan Doty, 8. sezonda ilk yarışmacı olarak göründüğünden beri hayranların favorisi oldu. Nihayetinde Ryan Ashley'in arkasında üçüncü oldu. Kelly Doty dönüşte göründü Mürekkep Ustası: Melekler , şovdaki dört kadın yarışmacının arkadaşlarıyla karşı karşıya gelmesine odaklanan dövme sanatçıları Ülkenin etrafında.

Hayranlar arasında çok popüler bir seçim, ancak sosyal medyadaki kadın düşmanı hayranlardan bazıları sadece Doty'yi değil, kadın seçimlerini de biraz aşağıladılar.

Bir poster Hattat subreddit kadınları 'çok duygusal' olarak nitelendirdi bile. 1950'lerde nerede bilgisayar bulduğu belli değil, ama bir şekilde bulmuş olmalı.

Tommy Helm

Görünüşe göre Helm, bir sonraki jüri üyesi olma ihtimalinin favorisi. Hattat . Helm, New Yorker'ın 1. sezonda ilk kez ortaya çıkmasından bu yana şovdaki en popüler sanatçılardan biri oldu. Tommy Helm ayrıca popüler olanın üç sezonluk kısa bölümünde de rol aldı. Dövme Kabusları , Helm ve diğer mürekkeplerin sabitlendiği yerde korkunç dövmeler .

Helm, New York Moda Enstitüsü'nden mezun olduktan sonraki yıllarda kendine özgü tarzı gelişti. Cesur renkler ve karmaşık ayrıntılarla, onun şovun hayranları ve müşterileri arasında neden favori olduğunu anlamak çok kolay.

DJ Cover

9. sezonda Old Town Ink'ten kazanan ikilinin bir parçası Hattat DJ Tampe, hayranlar arasında bir başka popüler seçimdir. 7. sezon ikincisi Cleen Rock One ile birlikte Tampe, Mürekkep Ustası: Garez Eşleşmesi .

Cleen Rock One

James “Cleen Rock One” Steinke, bir sonraki jüriyi tahmin eden hayranların bir başka popüler seçimidir. Cleen, şovda üç kez yarışmacı olarak yarıştı, iki kez kazanmayı kısa sürede bitirdi ve bir kez erken elendi. Cleen ayrıca 11. sezonda akıl hocası olarak yarışmayı kazandı. Hayranlar arasında biraz kutuplaşıyor, yüksek övgülerden acımasız vitriole kadar her şeyi alıyor. Görünüşe göre hiç kimse onu sevdikleri veya ondan nefret ettikleri sanatçıya karşı isteksiz değil.

Ryan Ashley

Kelly Doty gibi, Ryan Ashley de ilk kadın yargıç için çok popüler bir seçimdir. O da göründü Mürekkep Ustası: Melekler . Ashley kısa süre önce ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı ve bu da bir sonraki yargıç olmasının uzun bir şans olabileceğini düşündü. O ilk kadın 8. sezonda yarışmacı olarak şovu kazanmak için.

Şovun Peck’in değişimini ne zaman duyuracağı belli değil, bu yüzden hepimiz beklemek ve görmek zorundayız!