Bir parça hızlı ve Öfkeli paranız varsa geçmiş satın alınabilir. 1970 Dodge Charger tarafından kullanılan Vin Diesel’in karakter Dominic Toretto ve geç aktör Paul Walker ve bu tamamen ünlü Hollywood araç uzmanı Dennis McCarthy tarafından kandırıldı, açık artırma için hazır. Canlı teklifler başlamadan önce hâlâ biraz zaman var, bu yüzden ikonik Dodge Charger hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Fast Five

(Universal Stüdyoları)sind Prinz William und Kate, die sich scheiden lassen

Eve 'Hızlı ve Öfkeli' Tarihinden Bir Parça Alın

Vin Diesel'in beşinci taksitinde sürülen araba hızlı ve Öfkeli imtiyaz , Hızlı beş , dır-dir açık artırma yoluyla mevcut ve gerçekten hasta bazı özel özelliklerle birlikte gelir. Arabanın film için özel olarak üretilmesi nedeniyle tamamen benzersiz olmasına şaşmamak gerek. Ünlü araç koordinatörü Dennis McCarthy. Batman Başlıyor , Yeşil eşekarısı , Güçlü adam , ve Herbie Tamamen Yüklendi . İçin franchise'a katıldıktan sonra Tokyo Yarışı , McCarthy olmuştur arabaların çoğunun arkasındaki dahi sette kullanılır. Franchise süresince kullanılan diğer arabaların çoğu gibi, 1970 Dodge Charger tamamen özelleştirildi ve akıllara durgunluk veren özelliklere sahip:

Hat Angelina Jolie Geschwister?

özel çizgi, otomatik ölçer göstergeleri, tam devrilme kafesi, yan sarmal değiştirici, Sakal yarış koltukları, CNC sürüklenme freni, GM kasa motoru, Ford 9 inç arka ve jaz yakıt hücresi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

O zaman bana sormuş olsaydın ... 20 yıl sonra, bu küresel destanın 9. bölümüne girecektim, imkansız diyebilirdim! Bunun bizim için ne kadar kutsal olduğunu biliyorsun, neden daha yükseğe ulaşmamız gerektiğini biliyorsun. Hep sevgiler, Daima.

Tarafından paylaşılan bir yayın Vin Diesel (@vindiesel) 8 Nis 2019 6:17 PDT tarihinde

Dodge Charger ilk olarak Hızlı beş Paul Walker’ın karakteri Brian O'Conner bunu kullandığında Dom'u hapishane otobüsünden çıkarmak için ve daha sonra Rio'da tekrar kullanıldı. Araba, Universal Pictures'ın izniyle temiz bir başlık ile birlikte geliyor ve aracın şu anda sergilenmekte olduğu Missouri'deki bir müzeden gönderilecek. Müzayede evi, nakliye düzenlemelerini kolaylaştırmaya yardımcı olsa da nakliye masrafları alıcıya ait olacaktır.

wie man aus dem Land flieht, um Gefängnis zu vermeiden

Şaşırtıcı Derecede Düşük Başlangıç ​​Teklifi, Ama Bu Şekilde Kalmayacak

Araba için başlangıç ​​teklifi 15.000 $ 'dır, ancak teklif artışları 1.000 $ olarak belirlendiğinde, bu rakam kesinlikle artacaktır. Fiyatın ne kadar yüksek olacağı, alıcıların ne kadar ilgili ve motive olduklarına bağlıdır, ancak tüm ek özelleştirmelerle, ikonik geçmişinden bahsetmeye gerek yok, nihai fiyatın bundan çok daha dik olacağını varsaymak muhtemelen güvenlidir. spekülasyon yapmak. Ne olursa olsun, biraz film tarihine tutunmaya değer.