Magazin iddialarından biri Hugh Jackman Arkadaşları sağlığı için endişeleniyor ve endişe verici miktarda kilo kaybettiğinden korkuyor. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Avustralya Kadınlar Günü Oyuncu, yeni tek kişilik şovunun konser turunun ortasında 'zayıf' ve 'hastalıklı zayıf' görünüyordu. Hugh Jackman: Adam. Müzik. Gösteri . Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Şu anda bir torba kemik gibi görünüyor. Yanakları çökmüş ve elbiseleri düşüyor, ama dinlenmek ve rahatlamak yerine tam bir postu olacak ve daha da kötüye gidecek. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Jackman’ın sevdiklerinin, yorucu dünyayı gezme ve her gece sahneye çıkma programı nedeniyle 'sağlığını riske attığına' inandıklarını söyler. Şüpheli habercisi, 'Korku, eğer kendine daha iyi bakmaya başlamazsa çökebilir ya da en azından kendini tehlikeli bir duruma sokabilir' diye ekliyor.

Magazin hikayesiyle ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Bir haftadan daha kısa bir süre önce, Jackman, ağırlık pompaladığı bir Instagram videosunu paylaştı gösterilerinden biri için hazırlanıyor. Çekimlerde, derginin korkutucu derecede zayıf olduğuna dair sahte iddiasına rağmen, oyuncunun hala inanılmaz derecede tutkulu olduğu açıktır. Video, Jackman'ın ütüyü kıvırırken ciğer yaparken hem tonlu bacaklarını hem de bu sırada şişkin pazıları gösteriyor.

Hat Tom Cruise Scientology für Suri verlassen?

Başka Jackman'ın Instagram'da yayınladığı video Oyuncu, konserlerinden birinin ortasında şınav çekmeye başlar. Sağlığının kötü olduğu ve bir 'çöküş' e doğru yöneldiği fikri temelsizdir. Yine de Dedikoducu Polis Aktörün bir temsilcisiyle görüştü, o da bize haber kaynağının raporunun 'tamamen saçma' olduğunu söyledi. Jackman’ın arkadaşları onun fiziksel iyiliğiyle ilgilenmezler, kilosuyla veya sağlığıyla ilgili herhangi bir sorunu olduğuna inanmazlar.

Kayda değer, bu ilk kez değil Dedikoducu Polis oyuncunun fiziksel görünüşünü çevreleyen sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Geçen yıl, yalan iddia ettiğimiz için bir tabloid baskısı yaptık. Jackman spor salonunu bırakıp şişmanlamayı planladı Artık Wolverine oynamayı bitirdi.

Welche Diät ist Melissa McCarthy?

Jackman’ın dünya turu bu ayın başlarında başladı ve Ekim ayı sonuna kadar devam edecek. Film yıldızının sağlığı gerçekten kötü olsaydı, başarısını başarması imkansız olurdu, ancak konser şimdiye kadar inanılmaz bir başarı elde etti. Onun dağıldığına dair hiçbir gerçek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.