Hugh Jackman co-star ile 'sıcak ve ağır' olmuyor Rebecca Ferguson son filminin setinde. Sahte tabloid raporu doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Saçma bir makale Kadınlar Günü iddia ediyor Wolverine yıldız, 'karısının gazabını riske atıyor' Deborra-Lee Furness, çünkü 'birkaç hafta sonra ikinci kez' bir rol arkadaşıyla 'yakın ve kişisel' olarak kameraya yakalanmıştı. Bütün hikaye yanlış, yaklaşıp yüzleşmiyordu - aktör yaklaşan film için Ferguson'la bir sahne çekiyordu. Anımsama .Geçen hafta, iki kişinin sette öpüştüğünü gösteren fotoğraflar sızdırıldı, ancak film için bir sahne çekerken açıkça görülüyordu. Çekimden sonra oyuncuların kucaklaştığı görüldü, ancak magazin gazetesinin yanlış iddialarına rağmen bu bir kucaklamadan başka bir şey değildi. Şüpheli çıkış, isimsiz ve isimsiz bir kaynaktan şöyle diyor: “Birlikte gülüyorlar ve yakınlaşıyorlardı. Alışılmadık bir durum - aşk sahneleri genellikle oyuncular için oldukça rahatsız edici, bu yüzden kameralar kapalıyken yeniden bir araya gelmek için biraz zamana ihtiyaçları var. Hugh ve Rebecca değil! '

Hikaye şaşırtıcı. Gazetecinin sette birkaç fotoğraf dışında neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yayın, açıkça hiç gerçekleşmemiş bir senaryo icat etti. Jackman ve eşi neredeyse 24 yıldır evliler ve Furness aynı zamanda film işinde. Oynadığı roller için kocasının başka kadınları öpmesine kesinlikle aşinadır. Bu, son yirmi yılda herhangi bir sorun olmadı. Bunun ötesinde, bir sahneden başka bir şey olduğuna dair hiçbir kanıt sunulmadı. Çünkü hepsi buydu.

En sonunda, Dedikoducu Polis Jackman’ın resmi sözcüsüyle kontrol edildi, adı açıklanmayan bir içeriden değil. Oyuncunun temsilcisi hikayeyi şiddetle reddetti ve kayıtta bize hikayenin 'komik' olduğunu söyledi ve ekledi: ' Kadınlar Günü uydurma hikayeleriyle utanmaz. ' Tabloid, Jackman’ın kişisel hayatına dair sıfır içgörüye sahip. Geçmişte kanıtladığı bir şey.

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Baby

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis iddiasıyla sahte bir rapor yüzünden gazeteyi bastı Jackman, Brooke Shields ile flört ediyordu New York'ta sokakta. Bunun gibi, Furness'in bunu öğrendiğinde üzgün ve kıskanç olduğu konusunda ısrar etti. Makale, bu güncel sahte raporla aynı modeli izledi. Jackman ünlü bir kadınla görülüyor, tamamen masum bir şey yaparken fotoğrafları çekiliyor ve Kadınlar Günü gazete satmak için sahte bir anlatı uydurur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.