Hatırlamak için belli bir yaşta olmalısın Howie Mandel kel kafasını takmadan önce. Ama perşembe günü, Amerika'nın yeteneği var hakim bir geri dönüş fotoğrafı paylaşmak ve dünyaya bir zamanlar kocaman bir bukleler karmaşası sergilediğini hatırlatmak için sosyal medyaya gitti.Yorum yapmadan (sadece bir #tbt hashtag'i), 64 yaşındaki ilk komedi günlerinden imzalı bir fotoğraf yayınladı. Mandel omuzlarını zar zor sıyıran koyu renkli, dalgalı kilitlerle gülümsüyor.'Dur, saçın mı var?' bir Instagram kullanıcısı sordu. 'Bu gerçekten sen misin Howie ???' başka bir yorumcu sordu.

Diğerleri geçmişten gelen patlamayı takdir etti. 'Omg Howie, saçın olduğunu hatırlayacak kadar yaşlı tek kişi benim?' bir takipçi sordu. Bir diğeri, 'Hatırladığım Howie buydu ve her yıl gidip yüz yüze yaşamak için iyi para ödedim. Sen her kuruşuna değdin. 'Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

#tbt

Tarafından paylaşılan bir yayın Howie Mandel (@howiemandel) 5 Kas 2020, 13:41 PST'deMandel'in şu anki görünümü, erken saç dökülmesini örtbas etmiyor. 2006 yılında, Howard Stern Gösterisi Obsesif kompulsif bozukluktan veya OKB'den muzdarip olduğu - Mandel için - zayıflatıcı bir anksiyete bozukluğu - mikroplarla ilgili bir takıntıya neden oluyor. Sadece el sıkışmayı veya korkuluklara dokunmayı reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda ekstra temizlik için kafasını traş etti. David Muir'e 'Bu çok basit ve çok temiz hissettiriyor' dedi. 2009 ABC röportajı .

Ekim ayında, Kanada televizyon ağı CTV yayınlandı Howie Mandel: Ama Hakkımda Yeter . İki saatlik belgesel, şov dünyasında kariyerini sürdürürken kargaşayla başa çıkma mücadelesini inceledi. Ve buna göre zamanlama mükemmel görünüyordu dünya COVID-19 tarafından yakalandı .

'Dünya şimdi son 65 yılımın her uyanık anında yaşadığım kabusu yaşıyor,' Mandell söyledi Yıldız geçen ay . 'Varlığım rahat değil, ama sorun değil. Kişisel olarak acı çektiğim şeyden rahatsızım, ama size acı çektiğimi söyleyerek rahatım, böylece dışarıdaki diğer insanlar yalnız olmadıklarını bilirler. '