Vanessa Hudgens muhtemelen her zaman Disney ikonik filminden Gabriella Montez olacak Lise Müzikali . Doğu Yakası Lisesi salonlarında şarkı söylemeyi bitirdikten sonra, daha yetişkin rollerine geçti . Oyuncu tartışmalı filmde rol aldı, Bahar tatilcileri, Disney şap Selena Gomez ile birlikte. Oradan, Hudgens imajına uygun hissettiği rolleri alarak kendi caddesini yaratmaya devam etti. En son filmde rol alan aktris Kötü Çocuklar Yaşam İçin .

Elbette, Hudgens'in karakteri saçma sapan tavrı ve büyük çocuklarla takılma yeteneği nedeniyle övüldü. Şaşırtıcı olabilecek şey, oyuncunun rolleri nasıl aldığıdır.Vanessa Hudgens girişine 'enayi' girdi BB4L

Hudgens, şarkı söyleyen amigo kız kadar 'masum' olmayan roller edinme sürecinin kendisi için ne kadar zor olduğunu anlattı. Oyuncu, bu olgun rolleri korumaya çalışmanın eski imajından dolayı bir mücadele olduğunu belirtti. 'Başlangıçta, kesinlikle zorlayıcıydı çünkü birçok insanın yaptığımı gördüğü şey buydu,' oyuncu açıkladı -e The Hollywood Reporter . Devam etti, 'Yani gerçekten istediğim kısımlar bir kavgaydı, ancak bu parçaları aldığımda her şeyi daha da ödüllendirdi çünkü onları kazandığımı biliyorum.'

Hudgens daha sonra yaptığı bir başka rolün dördüncü bölümde Kelly karakterine adım atmasına nasıl yardımcı olduğunu anlattı. Kötü Çocuklar film. Will Smith ve Martin Lawrence ile Los Angeles sokaklarına çıkmadan önce Hudgens, aksiyon filminde rol aldı. Sucker Punch . Zack Snyder tarafından yönetilen film, haksız yere bir akıl hastanesine kapatılan ve kurgusal ve fantastik bir dünyayı hayal ederek başa çıkan genç bir kadını takip ediyor. Vanessa Hudgens, ana karakterin akıl hastanesinde arkadaş olduğu kadınlardan biri olan Blondie'yi canlandırdı. Sucker Punch bir gişe hayal kırıklığı oldu ve eleştirmenler tarafından eleştirildi.

Hudgens, ancak, bu deneyimin Sucker Punch ona yardım etti Hayat İçin Kötü Çocuklar e. 'Çekime başlamadan hemen önce bana silahımı verdiler… ve bu silahı biraz daha iyi tanımak için incelerken, onunla 10 yıl önce adlı bir filmde çalıştığımı fark ettim. Sucker Punch . Tüm farklı film türlerinde sürekli olarak yer almaya çalıştığım için beni çok minnettar etti. Eğer yapmasaydım Sucker Punch 'Tamamen kaybederdim' diye hatırladı aktris.

Oyuncu, iradeli memur Kelly olarak öldürdü.

Konu tehlikeli polisi canlandırmaya geldiğinde, Vanessa Hudgens'ın rol için eğitim almak için polis okuluna kaydolacak zamanı yoktu. Buna rağmen, oyuncu oyuncu kadrosuyla, özellikle de gizli operasyonda çalışan oyuncular olan AMMO ile çok fazla zaman geçirebildi. “Aslında bunu kamera testlerimiz ve kimya okumalarımız için birlikte yaptık. Benden daha çok 'Kötü [küfür], kötü [küfür] ... 'Dağınık olması gerekiyordu ve hepimiz o kadar karışık bir insan grubuyuz ki ses çıkarmamız pek fazla zaman almıyor mutlak bir felaket gibi ”diye paylaştı.

Ve tabii ki Hudgens, Smith ve Lawrence ile çalışabildiği için hayranlık duyuyordu ve hatta iki A listesinin sette 'büyük fragmanlar' olduğu gerçeğini paylaştı ki biz de buna kesinlikle inanıyoruz!

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.