Kevin Hart Boyunun boyu uzun süredir tartışma konusu olmuştur. Komik adamın kısa olduğunu hepimiz biliyoruz - sık sık kendini küçümseyen şakalarla bize hatırlatmak için bir noktaya değiniyor. Ancak kesin istatistikleriyle ilgili raporlar değişiklik gösteriyor. Kesin olarak yanıtlamak için kanıtlara bir göz atıyoruz: Kevin Hart'ın boyu ne kadar?

Kevin Hart Boyunu Kucaklar

Kevin Hart kısa boylu olması konusunda asla utangaç olmadı. Çocukken, kabadayılar bunu yapma şansı bulmadan önce kendi yüksekliğinde dalga geçiyordu. Ve bir stand-up olarak, masrafları kendisine ait olmak üzere bol bol kahkaha attı. Ama bir Oprah ile 2014 röportajı Hart, şakalarının önerdiğinden çok daha az rahatsız görünüyordu.Hart, 'İnsanların beğenebileceğini düşündüğüm şeylere hitap edecek şekilde bedenimi üretmek için bir şeyler yapmaya inanmıyorum' dedi. 'Budur. Bana verilen bu. Bu benim oyun kağıtlarım. Poker oynuyor olsaydık, bu eli çalıştırmalıyım. Bu benim için. Ve bu benim çıkacağım şey. Öyleyse onu nasıl kucaklamazsın? Bir canınız olsun. Bir. Bir canınız olsun. Benimkini kucaklayacağım. '

Nasıl olduğu hakkında daha fazla bilgi için Jumanji yıldız limonları limonataya çevirdi, röportajdan şu alıntıya bakın:

Kevin Hart, Boyunun Sporcu Olmasını Engellemesine İzin Vermedi

Yakın zamanda Hart'ın smaç attığını görmeyeceğiz, ama basketbol sahasında serseri değil. Komedyen, fiziksel aktiviteyi kariyer ömrünün bir bileşeni olarak görüyor ve şunu söylüyor: Yenilmez 2018'de:

“Sporcu Kevin Hart, kendime yaşamak için uzun bir süre verme fikrine aşık olmuş bir adam… Sporcu olarak tanımladığınız o kişi gerçekten sağlıklı kalmaya çalışan bir kişi. Vücuduma büyük bir talep yükledim. Bilirsin, sürekli olarak günde 14, 15 saat. Kendime bakmazsam, bunu yüksek düzeyde yapmamın hiçbir yolu yok. Bu imkansız.'

Kendine bakmanın farklı seviyeleri var, diye ekledi. Onunla biraz aşırıyım. Bu, diğer herkesin aşırı olması gerektiği anlamına gelmez ... Ve orada da yüceliğe ulaşmak isteyen bir parça var. '

Jake von State Farm schwarzer Schauspieler

Hart modasında amatör atletizmini eğlenceye dönüştürdü. NBA All-Star Ünlü Oyunundaki yıllık görünümü, ona 2012-2015 yılları arasında arka arkaya dört MVP Ödülü kazandırdı. Elbette, saçma sapan konuşmacı olarak serbest atıcıdan daha iyi iş çıkardı, ancak sayı ve asist payını aldı. Ve 2017'de, New York City Maratonunda koştu , dört saat beş dakika içinde bitiyor. 'Yani, kaç milyar insandan yüzde 5'in altı aslında bir maraton koştu.' söyledi Yenilmez . 'O yüzde 5'in içinde olmak istiyorum ... maratonda, beş tane yapmaya çalışacağım.'

Hart ayrıca fitness rejimini para kazanma fırsatına çevirdi. Nike ile bir anlaşma imzalayan ilk komedyen oldu ve 2016'da Hustle Hart çapraz eğitmenlerini serbest bıraktı. Ve Nisan 2020'de, Kate Hudson’ın Fabletics Adamlarının yüzü . (Hart ayrıca athleisure şirketinde bir yatırımcıdır.)

Yaşamak için şakalar yapan kısa boylu bir adam için fena değil. All-Star görünümünden bu önemli makarada NBA oyuncularına baskın yapmasını izleyin ve aptal gibi davranın:

Kevin Hart’ın Gerçek Boyuyla İlgili Yanlış Bilgilendirme Var

Kevin Hart’ın boyu hakkındaki gerçeğe ulaşmak için ciddi bir dedektiflik çalışması gerekir. Gibi siteler Kopya kağıdı ve hatta Google onu 5 fit-4 olarak listeliyor. Yükseklik Ekle aynı zamanda bu rakamı yansıtıyor ve kaldırıcıları veya kalın tabanları hesaba katmadıklarını açıklığa kavuşturacak kadar ileri gidiyor. Ancak diğer kaynaklar iki inç daha kısa olduğunu bildiriyor.

Hart karışıklığa ekledi. Arada bir, yanıltıcı (çok komik de olsa) tweetlerle sosyal medya takipçilerine hitap ediyor. Bunu, ebeveynlerin çocuklarıyla yaptığı gibi boyunu takip ettiğini söylediği 2018'den alın:

Bir yıl sonra, hala büyüdüğüne dair şaka yaptı:

Kevin Hart Aslında Ne Kadar Uzun?

Kesin cevap, Kevin Hart'ın 5'2 boyunda olmasıdır. 2019'da komedyen, kendisiyle röportaj yaparken yalan makinesi testi yapmayı kabul etti. Vanity Fuarı . Boyu gazetecinin ilk sorduğu sorular arasındaydı. Ama Hart, her zaman şakacı, başlangıçta istatistiği reddetti.

Wie viele Kinder sind in der Wayans-Familie?

'Kesinlikle hayır,' diye ağzından kaçırdı, kendisinden 5’2 confirm olduğunu onaylaması istendiğinde. Yalan makinesi yukarı doğru hareket etmeye başladığında, geri adım attı. 'Beş ayak dört' dedi, ardından uzun bir sessizlik izledi. 'Beş ayak üç' diye devam etti. 'Beş fit iki buçuk.'

Artık gerçeği inkar edemeyen Hart, merhamet etti. 'Beş ayak iki, beş ayak iki,' dedi bir teslimiyet tonuyla.

Komik sorgulamayı izlemek için videoyu izleyin:

Artık her şey hallolduğuna göre, kahkahalara geri dönelim. Kendini tanımlayan Energizer Bunny Hart'ın getireceği çok şey olduğundan şüphemiz yok.