Shakira Super Bowl LIV sırasında İlk Yarı Gösterisinde oynamadan önce büyük bir korku yaşadı. Kolombiyalı pop yıldızı 2017'de bir daha asla şarkı söylemeyeceğinden korktu. Ancak sesi, 'Hips Don't Lie' şarkıcısının dünyanın en büyük sahnelerinden birini atması için tam zamanında geri döndü.

Wo war Hoda Kotb?

Shakira’nın ses tellerindeki bir kanama, yaşamında performans sergilemek bir yana zar zor konuşabildiği uzun bir döneme neden oldu. Sesini kurtarmaya çalışırken El Dorado turunu ertelemek zorunda kalmıştı. Tecrübe Shakira'yı sarsmıştı. İçinde ile röportaj Muhafız 'Hayatımda her zaman güzellik, gençlik, tüm bu şeyler gibi kaybolacak şeyler olacağını düşünmüştüm, ama sesimin beni terk edeceğini hiç düşünmemiştim, çünkü bu benim doğamın doğasında var . Benim kimliğimdi. ' Shakira, kaybı 'dayanılmaz' olarak nitelendirdi.Shakira’nın sessizliği zor bir deneyimdi

Yıldız sadece kariyerini askıya almak zorunda kalmadı, aynı zamanda ailesiyle iletişim kurmak bile bir mücadele oldu. Şarkıcı, 'İşaretler aracılığıyla iletişim kurmam gerekiyordu ve kimse beni anlayamadı' dedi. O zamanlar 2 ve 4 yaşında olan iki oğlu henüz okumayı bilmiyordu, bu yüzden Shakira'nın hiç konuşamadığı dönemlerde onlarla iletişim kurması mümkün değildi. Üstelik şarkı sesini kaybetmesi Shakira'yı o kadar derin bir depresyona sürükledi ki, şarkıcı, 'Yataktan kalkamadığım zamanlar bile vardı - çok depresyondaydım' dedi.

Shakira, işe yarayacağından emin olmadığı için ameliyata karşı temkinli olmasına rağmen sesini geri kazanmanın yollarını aradı. Bunun yerine, hipnozcılara gitti ve hatta kutsal suya döndü. 'Ya ameliyata ya da ilahi müdahaleye ihtiyacım vardı,' dedi Shakira. Sonunda sesi geri geldi. Shakira, 'bir tür dini deneyim yaşıyormuşum gibi hissettiğimi' hatırladı. Sahneye döndüğünde deneyim farklıydı çünkü daha iyi bir şarkıcı olduğunu düşünüyordu ve 'Oradaydım çünkü şarkı söylemenin zevkini hissetmek istiyordum.' Super Bowl performansı sırasında fark kesinlikle açıktı.

'She Wolf' şarkıcısı birkaç tabloid kan davası yaşadı

Super Bowl'a giden yolda, magazin dergileri yardımcı olamadı, ancak çok başarılı iki kadın oyuncuyu uydurma bilgiler kullanarak birbirine düşürdü. Naughty Gossip blogu bunu bildirdi Jennifer Lopez, Super Bowl sahnesini Shakira ile paylaşmak istemedi . Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve yanlış buldu. Haftalar önce Lopez, Shakira hakkında fışkırmıştı. Bu gece eğlence , ona 'dinamik bir sanatçı' diyor ve 'onun gibisi yok' diyor.

Büyük gösteriden sadece birkaç hafta önce, Temasta iddia eden bir makale yayınladı Lopez ve Shakira devre arası şovu yüzünden kavga ediyordu . Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'J.Lo kendini daha büyük bir yıldız olarak görüyor ve Shakira'nın gök gürültüsünü çalması fikrinden nefret ediyor.' Dedikoducu Polis bu sözde içeriden biri hakkında bazı şüphelerimiz vardı, bu yüzden Lopez’in kampındaki bir kişiye ulaştık ve bunun tamamen saçma olduğunu doğruladı.