Zooey Deschanel ve Jonathan Scott tatlı aşklarına başladı bir bölümde buluştuktan sonra Araba Paylaşımı Karaoke . Çift, birbiriyle mükemmel bir eşleşme gibi görünüyor. Ancak bazı gazeteler bu duyguyu paylaşmıyor. Dedikoducu Polis Deschanel ve Scott’ın yeni kurduğu flört hakkında araştırdığımız birkaç söylenti topladı. İşte bildiklerimiz.Zooey Ona Şöhret Ve Ganimet Çağrıları İçin Sadece Çıkıyor?

2020 yılında National Enquirer Zooey Deschanel'in sadece ganimet aramaları için Jonathan Scott ile çıkıyordu . Gazeteye göre, aktrisin 'arkadaşları' ile olan ilişkisine ikna olmuşlardı. Emlak Kardeşler yıldız sürmeyecekti ve onu sadece profilini yükseltmek için kullanıyordu. “Zooey, Jonathan'la tanıştığında, kesinlikle İLK GÖRÜŞTEKİ SEVGİ! 24 saat içinde, sıcak ve ağırdılar ve bulabildikleri her fırsatta otellere çalıyorlardı, ”diyen bir içeriden,' kararsız 'Deschanel'in' kariyeri yükseldikten 'sonra' sevdalığını 'atlatacağını sözlerine ekledi. Dedikoducu Polis saçma raporu düzeltti ve Zooey Deschanel'in kariyerini 'ilerletmek' için kimseye ihtiyacı olmadığını açıkladı.Garth Bäche und Chris Gains

Drew Scott, Jonathan'ı 'Frenleri Pompalamak İçin mi?' Uyardı

Tarafından başka bir hikayede Enquirer , tabloid, Drew Scott'ın ikiz kardeşini molaları pompalaması için uyardı Zooey Deschanel ile olan ilişkisi üzerine. Tabloid, Drew'un başlangıçta Jonathan'ın eski kocası Jacob Pechenik ile iki çocuğu paylaşan aktrisle aşk bulmasından memnun olduğunu söyledi. Ancak realite yıldızı, kardeşinin 'herhangi bir düğün planında fren yapacağını' ummuştu. Yeni kız aktris onun 'tek' olduğundan emin olana kadar.

Süre Dedikoducu Polis Drew Scott'un kardeşinin refahı konusunda her zaman endişeleneceği kesin - sonuçta onlar ikizler - Jonathan'a bu kadar baskı uyguladığından şüpheliydik. Ayrıca, Zooey Deschanel ve Jonathan Scott nişanlanmadılar ve evlenme planlarını hiçbir zaman açıklamadılar. Scott, Deschanel ile evlenmek için 'acele ettiği' söylentilerine değindi bir görüşme sırasında ile SiriusXM’nin Covino ve Zengin Gösterisi . Scott, 'Bir muhabire söylemeden önce kız arkadaşımdan benimle evlenme teklif edeceğime oldukça eminim,' dedi.Jonathan Scott, Zooey Deschanel'e mi Teklif Etti?

Bazı nedenlerden dolayı, magazin gazeteleri notu alamadı çünkü çok geçmeden, Star Jonathan Scott ve Zooey Deschanel'in nişanlandı . Yayın, Scott'ın Deschanel'in Pechenik'e boşanmasının aktrisin evliliğini istemek için kesinleşmesini beklediğini iddia etti. Bir kaynak ayrıca, ikilinin nişanlarından zevk almak istedikleri için iyi haberi paylaşmayı ertelediklerini ortaya çıkardı. İkili, nişanlarından kimseye bahsetmiyorsa, bu 'içeriden' neden haberleri bir tabloid'e aktarma ihtiyacı hissediyor? Yine de Dedikoducu Polis ne Scott ne de Deschanel'in nişanlandıklarını doğrulamadığını açıkladı.

Gizli Sevgililer Günü Düğünü mü?

Bu aydan daha erken, TAMAM MI! nişan rotasını atladı ve cesurca Jonathan Scott ve Zooey Deschanel'in ilanını yaptı Sevgililer Günü'nde gizlice evlendi Las Vegas'ta. Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, çiftin 'yaklaşık bir yıldır evlenmekten bahsettiğini ve sadece bunun için gitmeye karar verdiğini' söyledi. 'Çok anlık bir olaydı ama Zooey bir şeyler yapmayı böyle seviyor - şimdi Jonathan da öyle. Bunu bir gün içinde bir araya getirdiler ve herkes gelmek için sözlü bir davet aldı ”dedi.

Oradan, kabataslak kaynak, çiftin yavrularını da büyütebileceğini iddia etti. 'Jonathan, Zooey’in iki çocuğu için harika bir üvey baba olacak, ama aylardır kendi çocuklarının olmasını bekleyemeyeceğini söylüyor,' dedi. Scott iken Deschanel'i Sevgililer Günü'nde onurlandırdı , ikisi evlenmedi. Dedikoducu Polis yanlış anlatıyı reddeden aktrisin bir temsilcisi tarafından hikayeyi yayınladı.Wie viel wiegt Hillary?

Basitçe söylemek gerekirse, Zooey Deschanel ve Jonathan Scott iyi bir yerdeler ve romantizmlerinin tadını çıkarıyorlar. Bundan daha fazlası yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Instagram'da Kesha Bares Yanakları, Uluslararası Kadınlar Gününü Kutlamak İçin 'Popo Öpücüğü' Kullanıyor

Stevie wundert sich, blind zu sein

Jenna Bush Hager 'Today Show'da Çıktı mı? İşte En Son Haberler

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti

Rapor: Prens Harry ve Meghan Markle Net Röportaj İçin '500 Milyon Dolar'