Sebastian Stan emin olmak istiyor Chris Hemsworth ve Chris Evans Marvel Sinematik Evreni'ndeki tek 'havalı' adamlar değil. Fiziği üzerinde çalışıyor ve sonuçlar çarpıcı. Tek gereken, filmin çekimleri sırasında bir gerçekleşme anıydı. Kaptan Amerika: Kış Askeri o mutlak bifteklerle dolu bir odadaki en küçük adamdı.

İçinde ile röportaj Erkek Sağlığı Stan itiraf etti , 'Bu devasa [küfürlü] adamların yanında olduğum için çok güvensizdim, bu yüzden gerçekten ağır kaldırmaya başladım ve çok yedim.' Tüm bu yemek yeme ve ağır kaldırma, Marvel yıldızı için karşılığını verdi. O kadar tutkulu hale geldi ki, bazı çevrimiçi topluluklar ona 'Winter Swoldier' demeye başladı ve yeni takma ad kesinlikle uyuyor.Sarma arasında Kış askeri ve başlıyor Kaptan Amerika: İç Savaş Stan, bazı garip sonuçlara neden olan dönüşümünü yaşadı. Bucky Barnes adlı karakterini tanımlayan metal kol bağlantısından daha fazla büyümüştü. 'Geldiğimi hatırlıyorum ve içinde bulunduğumdan biraz daha büyüktüm Kış askeri . Kol biraz gergindi ”diye hatırladı. Kan dolaşımını kaybediyordum. Böyle büyük silahlarla kimin dolaşıma ihtiyacı var? Kış Askeri'nin en büyük zayıflığının inanılmaz derecede yırtık kolları olacağını kim düşünebilirdi?

Disney + gösterisindeki yeni rolüne hazırlanırken Şahin ve Kış Askeri , Stan fit olmak için demir pompalamaya başladı. Ayrıca çıkışa bir aksiyon filmi çekmenin aslında başlı başına bir egzersiz olduğunu söyledi. Stan, dövüş sahneleri için dublör eğitiminden ağır kıyafeti içinde sette koşmaya kadar, yeni seviyelere çıkmak için bolca fırsat buldu.

Daha yüksek kondisyon düzeylerine rağmen, Stan hâlâ ağır bir rekabetle karşı karşıya olduğunun farkındadır. Demek istediğim, Evans, Hemsworth ve tüm bu adamların yanında, 50 mil geride olduğumu hissediyorum. Dürüst olmak gerekirse bu boyuta ulaşabileceğimi sanmıyorum, ”dedi Stan. Dalgalanan fizikleriyle tanınan yıldızların bile Hemsworth ve Evans'ın dünya dışı güçlülüğünü kıskandığını bilmek güzel. Bu kaslı güç merkezlerinin yanında, Stan gibi iri yarı bir adam bile kendini beğenmiş hissedebilirdi.

Tüm söylenenlere rağmen, 37 yaşındaki Stan, sıkı çalışmasının sonuçlarından açıkça gurur duyuyor. Şu anda vücudum muhtemelen şimdiye kadarki en iyisidir, dedi ve haksız değil. Ne kadar ilerlediğine bakılırsa, dünyanın Hemsworths ve Evans'ları ile asla aynı boyda olmayacağını iddia etse de, efsanevi statü yolunda gayet iyi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.