Pete Davidson son zamanlarda yüksek profilli ilişkileriyle birçok manşet yaptı. Bir yıl önce, o ve Ariana Grande nişanlarını iptal ettiler. O zamandan beri Kate Beckinsale, Margaret Qualley ve en son Kaia Gerber ile bağlantılıydı. Öyleyse, bu nedir SNL yıldız sızar? O BDE'ye sahip.

Was ist mit Melissa McCarthy passiert?

Davidson'un neden 'BDE' için bir temsilcisi olduğunu bilmiyorsanız, Grande muhtemelen erkekliğinin büyüklüğü hakkında tweet attığında başlamıştı. Spoiler uyarısı: Küçültücü şarkıcıya göre ortalamanın çok üzerinde. Davidson tweet'inden pek memnun değildi ve stand-up rutinine girdi ve şöyle dedi, '[özel bölümüm] için bu kadar [küfür] konuşması hoşuma gitmedi. Onun için her şey çok büyük. Neden herkese kocaman bir [küfür] olduğunu söylesin? Öyle ki, hayatımın geri kalanında [küfürümü] gören her kız hayal kırıklığına uğrar. ' Yine de, Davidson'un ciddi bir ateş altında olduğu söylendi.Davidson, seks sembolü olacak bir tipe benzemiyor. Arka planı bu noktada ünlüdür. Bir New York itfaiyeci olan Davidson’un babası, 11 Eylül’de, Davidson yalnızca 7 yaşındayken Dünya Ticaret Merkezi’nde öldürüldü. Kadrosuna katıldı SNL 21 yaşında ve o zamandan beri en ünlü oyunculardan biri haline geldi, genellikle bağımlılıkla yaptığı savaşlar gibi kişisel mücadelelerini bir seyirci kazanmak ve kahkaha kazanmak için kullanıyor. Yol boyunca, bir şekilde bir gönül yarasına dönüştü.

İkincisinin nasıl olduğunu anlamakta güçlük çekiyorsanız, Davidson'un da bilmediğini bilin. İle bir röportajda Kağıt geçen ay, Davidson'a durumu soruldu ve 'BDE' yi ve bunun gerektirdiği her şeyi sembolize etmeye nasıl geldi. 'Bence bu çok ... tuhaf,' diye itiraf etti. 'Buna gerçekten dikkat etmiyorum. Ama bunun ya 'Ye-YESSS!' Veya '[PATLAYICI] HAYIR!' Olduğunu biliyorum, bende mutlu bir ortam yok, ki bu gerçekten eğlenceli. ' İnsanlar onu seviyor ya da ondan nefret ediyor, ancak nefret kolayca kıskançlığa bağlanabilir.

Yine de borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan Davidson, olumsuzluğun kendisini etkilediğini kabul ediyor. 'Üzücü ve berbat,' dedi çıkışa. “Yeterince insan size çirkin dediğinde, kesinlikle size ulaşır. Şahsen benim için bu tür şeyleri engelleyemem. ' Anlaşılan 'BDE' li bayan bir erkek olarak ününün daha karanlık bir tarafı var gibi görünüyor. Bu karanlık taraf, bazen kötü şöhretli (ve kısa) ilişkilerinde kendini gösterir.

Dedikoducu Polis Özellikle o ve Gerber birkaç ay önce çıkmaya başladığından beri, Davidson’un kötü çocuk ününden yararlanan magazin dergilerinin sayısız öyküsünü bastırdı. Kasım ayında baskın yaptık Yaşam tarzı iddia etmek için Davidson ve Gerber’in arkadaşları onlara yavaşlamalarını söylüyordu ilişkilerinde. Dedikoducu Polis Ayrıca baskın yaptı Kadınlar Günü iddia etmek için Gerber'in annesi Cindy Crawford, Gerber'i Davidson'dan uzak durması konusunda uyardı . Her iki hikaye de doğru değil, ancak Davidson’un itibarının ne kadar büyüdüğünü düşünecek daha çok şey var.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.