Noah Centineo sertifikalı bir rüya teknesidir. Yakışıklı gülümsemesi ve büyüleyici tavrıyla, dünyadaki her kızın neden ona taptığını anlamak çok kolay. Oyuncu, Netflix'teki birkaç genç romantik filmin poster çocuğu oldu - en popüler projesi Daha önce sevdiğim tüm erkeklere ve devamı. Centineo aşırı derecede çekici olmakla kalmıyor, o aynı zamanda nihai romantik . Oyuncunun bu kadar romantik bir aşık olduğunu bilmek, sert bir erkek tavrına sahip olduğunu düşünmek biraz şaşırtıcı. Centineo'nun sağlam bir tarafını ortaya çıkaran iki benzersiz yara izi var, ancak izleri nasıl aldığı sandığınız kadar maço değil.

Noah Centineo'nun yaraları bir hikayeyle gelir

Centineo'nun yüzünün sol tarafında ve saç çizgisinde başka bir yara izi var. Oyuncu, bir röportaj sırasında yüzündeki yaranın arkasındaki geçmişi ortaya çıkardı. BuzzFeed . Centineo, işaretin 6 yaşında bir köpek tarafından ısırıldıktan sonra yapıldığını açıkladı. “Bir köpek tarafından saldırıya uğradım [gülüyor]. 6 yaşındayken bir Mastiff tarafından saldırıya uğradım. Yüzümde bir delik açtı, böylece dişlerimi, diş etlerimi ve dilimden diğer tarafa kadar görebildin. Kocaman, açık bir delik vardı ' aktör açıkladı .Noah Centineo, saldırı gerçekleşmesine rağmen köpeği suçlamadığını ve davranışlarından dolayı onu indirmesini istemediğini sürdürdü. Oyuncu, 'Köpek ne yaptığını bilmiyordu. Özellikle hamle yaptığını, ondan uzaklaştığını ve sonra geriye bakıp ne olduğunu gerçekten anlamamış gibi kafasını salladığını gördüğümü hatırlıyorum. Bazı insanlar, 'Köpeği yere indirmek ister misin?' Diye ağlıyordum, 'Hayır, bunu yapmak istemedi!'

Görünüşe göre Noah Centineo küçücük bir delikanlıyken bile mükemmel bir beyefendi! Saç çizgisindeki yara izine gelince, bu aynı yaşta bir trambolinde meydana gelen bir kazanın sonucuydu - beklediğimiz kadar kahramanca bir hikaye değil. Centineo söyledi Harper’s Bazaar saçını kestiği ve yara izini daha görünür kıldığı zaman halktan farklı bir tepki aldığını söyledi. “İnsanlar daha korkutuyor. Belki korkutulmamış ama ... biraz çekingen. Yüzünde yara izleri olan vızıltılı adam, uzun saçlı sevimli çocuktan biraz farklı. ' Centineo açıklandı .

Dreamboat'tan He-Man'e geçiş yapıyor

Oyuncunun yaraları hayranlarını veya hayranlarını bir nebze olsun şaşırtmıyor gibi görünüyor, ancak izler ona bir sonraki rolünde yardımcı olacak. Noah Centineo, yeni filmde He-Man'i oynamaya hazırlanıyor. Evrenin Ustaları Film uyarlaması.

Yıldızın rol için şimdiden hazırlanmaya başladığı bildiriliyor. 30 kilo ekstra kasla paketleme üretim geri çekildikten sonra ağırlığı düşürmek zorunda kalsa da. Bu, çoğu kişinin Noah Centineo'yu oynamaya alışkın olduğu biraz farklı bir tasvir olsa da, hiç şüphe yok ki, bu duruma ayak uyduracak ve bunu yaparken yine de yakışıklı görünecektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.