Maskeli Şarkıcı milyonlarca hayranın her bölüm için sadakatle ayarladığı çılgınca popüler bir şov maskenin arkasındaki yüzleri tahmin ediyorlar . Yargıçlar, Ken Jeong , Jenny McCarthy , Robin Thicke , ve Nicole Scherzinger kesinlikle teşekkür etmelisin şovun başarısı soruyu akla getiren şu: bu ünlü jüri üyeleri şimdi ne kadar değerli?Jüri üyelerinin bölüm başına ne kadar kazandığı hala bilinmemekle birlikte, yıldızların her birinin ne kadar değerli olduğunu bulmak için bazı araştırmalar yapıldı. Dedikoducu Polis Kararımızı vermek için çeşitli ünlü net değer sitelerinden birden fazla tahmin kullandık, ancak bu siteler arasında bile rakamların çılgınca değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.Jenny McCarthy, radyo sunucusu , yazar ve eski reality TV yıldızı, Maskeli Şarkıcı hakimler tablosu. McCarthy, jüri arkadaşlarıyla, özellikle masanın yanına oturduğu Ken Jeong ile kahkahaları ve kimyasını nasıl getireceğini biliyor ve onu hayranlarından biri yapıyor. McCarthy olduğu tahmin ediliyor yaklaşık 25 milyon dolar değerinde tarafından Ünlü Net Değer ama bu sayı birleşiyor McCarthy ve kocası , Donnie Wahlberg’in net değeri. Ancak, En zengin tahminler Wahlberg kendi başına 20 milyon dolar değerinde olacak, McCarthy 15 milyon dolar değerinde, ki bu da tarafından listelenen değer Zengin Kişiler . Ünlü çiftin vergilerine bir göz atmadan, hangi sitenin doğru olduğunu bilmek imkansızdır. Maskeli Şarkıcı ve on kitabından ve Sirius XM radyo programından elde ettiği paranın yanı sıra, kocasının çok popüler Mavi Kanlar , McCarthy’nin net değeri 35 milyon dolara yakın olabilir.

Robin Thicke, aralarında babalarının izinden giden ve oyunculuk yapan rahmetli babası Alan Thicke ve kardeşleri Brennan ve Carter'ın da bulunduğu bir dizi yetenekli eğlenceden geliyor. Ancak Thicke, farklı, ancak ilişkili bir mesleğe ve bir müzik kariyeri peşinde . Açıkçası çılgınca başarılıydı. Thicke olduğuna inanılıyor 10 milyon dolar değerinde Ünlü Net Değeri'ne göre, ancak En Zengin değerini listeler 15 milyon dolarda . Bir tahmin, Varlıklı Kişilerin dışında , Thicke’nin net değerinin 20 milyon ABD doları olduğunu listeler ve bu da bu rakamların ne kadar tutarsız olabileceğini kanıtlar.Caitlyn will Bruce sein

Ken Jeong, başarılı bir oyunculuk kariyerine öncülük etti. Breakout performansından sonra Felekten Bir Gece Jeong, NBC’nin eleştirmenlerce beğenilen sitcom kadrosuna katıldı. Topluluk kendi sitcom'unda oynamadan önce, Dr. Ken , iki sezon için. Jeong ayrıca oyuncu kadrosunun bir parçasıydı. Çılgın Zengin Asyalılar şüphesiz ki komedyenin buna değer olduğu düşünülüyor yaklaşık 14 milyon $ Celebrity Net Worth'ın haberine göre. Bu nitelikteki diğer sitelerin çoğu, En Zengin gibi , Jeong için aynı sayıyı listeleyin, bu da tahminin kısmen güvenilir olduğundan oldukça emin olmamızı sağlar.

Pussycat Dolls'un eski üyesi Nicole Scherzinger, yetenekli bir vokal sanatçısıdır. Popüler Disney çizgi filminde Moana'nın annesi Sina'yı seslendirdi ve 2012'de birlikte rol aldığı Jermaine Clement ile yeniden bir araya geldi. Siyah Giyen Adamlar III . Pek çok yeteneğe sahip bir kadın olduğunu kanıtlayan Scherzinger, 10.Sezonunu da kazandı. Yıldızlarla Dans . Bu büyüklükte yeteneklere sahip olan herkes net bir değeri hak eder, muhtemelen bu nedenle Scherzinger'ın tahmini bir değeri vardır. 12 milyon dolarlık net değer Ünlü Net Değer tarafından. Ancak bu kesin bir sayı değildir, çünkü En zengin Scherzinger’ın değerinin 8 milyon dolar olduğunu listelerken Zengin Kişiler 15 milyon doları gösteriyor. Pop yıldızının gerçek değeri, artık jüri üyesi olduğuna göre muhtemelen 8 ila 12 milyon dolar arasında bir yerdedir. Maskeli Şarkıcı ama Scherzinger'ın muhasebecisi olmadan kesin olarak söylemek zor.

Rağmen Nick Cannon bir yargıç değil Maskeli Şarkıcı , dizide sunucu olarak ayrılmaz bir role sahip. Yarışmacılarla yaptığı tuhaflıklar, gösterinin en komik, en büyüleyici anlarından bazıları ve onu ilk etapta hit yapan şeyin bir parçası. Nickelodeon’daki çıkış günlerinden beri Hepsi Cannon, şovuyla MTV'de başarı bulmaya devam etti. Vahşi n Dışarı . Bundan sonra, Cannon ev sahipliği yapmak için seçildiğinde daha da başarılı oldu Amerika'nın yeteneği var ondan kısa bir süre sonra Mariah Carey'den boşanma . Şimdi Cannon'un değer olduğuna inanılıyor 30 milyon dolara yakın Celebrity Net Worth tarafından, diğer siteler olsa da,