Barack ve Michelle obama Beyaz Saray'ı onurlandıran en sevilen ve ikonik çiftlerden biriydi. Yine de evlilikte her şeyin yolunda gitmediğine dair sahte raporlar hala var. Birkaç tabloid, eski First Lady'nin, diğer şeylerin yanı sıra, kocasının siyasi kariyerinden pek memnun olmadığını bildirdi. Dedikoducu Polis eşler hakkında araştırdığımız söylentileri yuvarladı.

Michelle ve Barack Obama’nın Masraflı Boşanması

Geçen Ekim Küre iddia edilen Michelle ve Barack Obama 150 milyon dolar boşanıyordu . Şüpheli hikaye, eski Başkan'ın nikah yüzüğünü 'yırttığını' ve Michelle’in 'kibirli Hollywood yaşam tarzı' ndan bıktığı için boşanma avukatlarına danıştığını iddia ediyordu. Barack'ın 'evlilik yüzüğünü Michelle'e fırlattığı' ve Michelle'in Başkanlığa koşarak kocasından intikam almayı planladığı son derece dramatize edilmiş hikayeye bir 'içeriden' eklendi. Dürüst olmak gerekirse, hikaye bir Hallmark filminden kötü bir olay örgüsü gibiydi. Dedikoducu Polis Herkese Michelle Obama'nın Başkanlığa aday olmayı planlamadığını söylediğini hatırlatarak hikayeyi düzeltti. Ayrıca, Küre Sahte hikayesi.Michelle Obama'dan sonra otobiyografisini yayınladı, Olmak , magazin dergileri kitaptan alıntılar kullandı ve eski Başkan ve First Lady'nin kişisel yaşamları hakkında çeşitli yanlış anlatılar yarattı.

https://www.instagram.com/p/CEzXzc_g32K/

Michelle Anne Olmaktan Pişman Mı?

Örneğin, birkaç ay önce Küre iddia edilen Michelle anne olmaya pişman oldu r. Gazete, Michelle'in kocasına çocuk arzuladığı için 'öfkeli' olduğu konusunda ısrar etti. Bir başka sözde içeriden, yayına, eski First Lady'nin iki kızı Sasha ve Malia'yı büyütürken kariyerini askıya almak zorunda kaldığını söyledi. Dedikoducu Polis ancak, eğer Küre Michelle’in kitabını gerçekten okumuş olsaydı, gerçekten çocuk istediğini bilirdi. Michelle, kocasına IVF tedavileriyle mücadele etmek zorunda kalmadığı için içerlediğini itiraf etti, ancak aynı zamanda onu 'düşkün ve yatırımcı' olarak nitelendirdi.

Barack Neredeyse Pencereden Atıldı mı?

Geçenlerde aynı tabloid, Michelle'in podcast'i T o Michelle Obama Podcast, ve Obamalar hakkında kurgusal bir hesap oluşturdu. Gazete, Michelle Obama'nın kabul ettiğini iddia etti Barack'ı pencereden dışarı atmak isteyen . Dedikoducu Polis notun bir sırasında yapıldığını kaydetti Conan O ’Brien ile yaptığı şaka sohbeti . Değişim sırasında, ikisi kendi evlilikleri hakkında konuştu ve Michelle'in kocasının 'her şakanın kıçı' olduğunu itiraf ettiği pencere yorumunu yapan kişi O'Brien'di. Yine de dergi bunun, Michelle’in şok edici ifşasının ortasında çiftin 'boşanma için hazırlandığı' anlamına geldiğini iddia etti, biz bunu elbette çürüttü.

https://www.instagram.com/p/CAAv5-sATkR/

Michelle Obama 'Aldatıldı mı?' O öyle söylemedi

Michelle’in 44. Başkan hakkındaki sözlerini yanlış yorumlayan başka bir tabloid raporu, National Enquirer , Michelle'i iddia eden Barack Obama ile evlendiği için aldatıldığını hissetti . Süpermarket gazetesi, Michelle'in bir aile istemediğini ve Barack Başkanlık için koştuğunda aldatıldığını hissettiğini öne sürdü. Sözde içeriden biri, avukatın kocası tarafından 'siyasi sıralamada yükselmeye odaklanırken' çocuk yetiştirmeye ve çocuk yetiştirmeye zorlandığını hissettiğini ekledi. Hala, Dedikoducu Polis Michelle Obama'nın çocuk sahibi olmak istemediği ya da Başkan olduğu için kocasından nefret ettiği fikrini çoktan düzeltti. Basitçe söylemek gerekirse, Michelle bir anne olmayı ve kariyerinden uzaklaşmayı seçti ve bu seçim ona zorlanmadı.

Obamalar, zorluklarla karşı karşıya kalan ancak yine de çok birlikte olan ve güçlü olan birçok çift. Başarılı ilişkiler böyle işler.