Megan Fox Baş parmakları neredeyse en az Transformers , Genç Mutant Ninca Kablumbağalar ya da aktrisin filmografisinin geri kalanından herhangi bir başka çalışma. Aslında internet onlara biraz takıntılı. Gerçek şu ki, Fox onları pek tartışmıyor, ama onlardan bahsetti The Bu gece gösterisi birkaç yıl önce, Jay Leno'yu ağırlamak için bir şakada.

Megan Fox’un başparmakları genetiktir

Fox, brakidaktili denen bir duruma sahiptir. Brakidaktili, kemiklerin kısalmasına neden olan kalıtsal bir özelliktir. Fox’un durumunda, bazen adlandırıldıkları şekliyle 'kulüp baş parmakları' tıbbi olarak brakidaktili tip D olarak adlandırılır, yani özellik özellikle onun başparmaklarını etkiler. Yıldızın baş parmaklarına diğer parmaklarından veya çoğu insanın başparmağından daha sert, düz bir görünüm verir. Durum için diğer yaygın isimler marangozun başparmakları, sivri uçlu baş parmakları veya ayak parmaklarıdır, ancak bunların hepsi oldukça aşağılayıcıdır.Megan Fox

TOKYO, JAPONYA - 02 Şubat: Oyuncu Megan Fox (moda detayı) Tokyo, Japonya'da 2 Şubat 2015 tarihinde Yurakucho Marion'da 'Teenage Mutant Ninja Turtles' Tokyo galasına katıldı. (Paramount Pictures International için Ken Ishii / Getty Images tarafından fotoğraf)

İşte onlar hakkında söyledikleri

Ancak Fox’un başparmakları kariyerine pek zarar vermedi. Düzenli olarak Hollywood'un en güzel aktrisleri arasında gösteriliyor ve son 15 yılın en büyük iki franchise'ında rol aldı. Başparmaklarından bahsettiği ender durumlarda, bu konuda gönülsüzdür. 2012'de Fox göründü Jay Leno ile Tonight Show ve son hamileliğini tartışırken, çocuğunu taşırken suşi kestiğini söyledi cıva riskleri nedeniyle. Fox, Leno'ya “Benim için garip olan, annemle konuşuyordum ve o da 'Ah, sana hamileyken her gün ton balığı yedim' 'dedi. Başparmaklarıma ne oldu diye merak ediyordum. Tuhaflar ve gerçekten şişmanlar ve tuhaf bir parmak eklemi var. '

Başka bir TV görünümünde, bu sefer Jimmy Kimmel Canlı , Fox, hayranlık duyduğu el falına değindi ve avucundan, elinin şeklinden ve Kimmel'inkilerle nasıl karşılaştırıldıklarından bahsetti. Açıkçası elleri hakkında konuşmaktan utanmıyor ve kötü şöhretli parmaklarını saklamak için kendi yoluna gitmiyor. İnternet benzersiz rakamlara takıntılı olabilirken, Bu 40 yıldız değil.

Megan Fox’un başparmakları artık rezil

Hayranların çoğu bunu fark etmeyecek olsa da, kariyerinin en iyi yıllarında, Fox’un elleri zaman zaman tamamen farklı başparmaklara sahip olacak şekilde fotoşoplandı. Yıldızı içeren birkaç reklam kampanyası ya ellerini iki kez değiştirdi ya da rakamını dijital olarak düzenledi. Örneğin, 2010 Motorola Superbowl reklamında, Fox’un başparmağının telefonun ekranında kaydırması için bir el modelinin yerleştirildiği aşikar. Artık Fox'un daha iyi tanındığına göre bu reklama tekrar bakmak, geçişi bariz hale getiriyor.

Başparmakları 2014'teki bir bölümde kendi payını bile aldı. Tosh.0 Komedyen Daniel Tosh, başka türlü mükemmel olmasına rağmen, rakamlarının nasıl anlaşılmaz olduğu konusunda şaka yaptı. Bu tam olarak 2014'teki en yeni şaka değildi, ancak benzersiz durumunun genel bilgilerle pekiştiğinin kanıtıydı.

İlginç bir şekilde, genellikle affetmeyen ve çoğu zaman kötü olan magazin dergileri Fox’un parmaklarından kaçtı. Ne zaman TAMAM MI! hakkında aşağılayıcı (ve yanlış) bir hikaye yazdı Fox plastik cerrahiye bağımlı , tabloid onun yüzüne ve 'kıstırıp tutuşmalara' odaklandı. Oyuncu kapsamlı bir dövme sildirdi, ancak daha fazlasına dair bir kanıt yok. Dedikoducu Polis Tabii o sırada hikayeyi bozdu. Ayrıca, cıva riskleri gerçek olsa da, hamilelikte artan ton balığı tüketimiyle brakidaktili bağlayan hiçbir şey olmadığını da belirtmek gerekir.