Mark Harmon 16 yıldır bir televizyon sitcomunda başarılı bir şekilde rol almış ve eşiyle evli, Pam Dawber 32 yıldır. Televizyon yıldızlarının bir dizide bu kadar uzun süre kalması zordur, ancak herhangi bir aktörün özel hayatını da gizli tutması daha da zordur. Harmon her ikisinde de başarılı oldu. Oyuncu, son otuz yıldır eski bir aktris olan Dawber ile evli ve polis aksiyon dizisinde Leroy Jethro Gibbs'i canlandırdı. NCIS , bugüne kadarki en uzun soluklu senaryolu televizyon programlarından biri.Hollywood evliliklerinin çoğu, Harmon'un bile kabul ettiği bir duygu olan, nadiren bir başarı öyküsüdür. Oyuncu paylaştı Daha Yakın Haftada Bir iki kişinin her zaman eğlence sektöründe çalışıp evli kalmaya çalışmasının zor olduğunu. Harmon ve karısı, özel hayatlarını hem mutlu hem de gözlerden uzak tutmayı nasıl başardıklarını anlattılar.Mark Harmon ve Pam Dawber önceliklerini biliyor

Çift, konu ev hayatına geldiğinde, aileleri söz konusu olduğunda önemli anları asla kaçırmamayı bir öncelik haline getirdiklerini açıkladı. 'Bu bir seçim bile değil. Biz buyuz. Evde kaldık. Çok. Ben bir Twitter ya da Facebook adamı değilim. Oğullarımız da bununla ilgilenmiyor, ' Harmon dergiye söyledi . Oyuncu, hangi projeleri üstlendiği konusunda da çok titiz. Harmon, ebeveynlerini kendi evliliği ve düşük profilli tutabilmek için bir ilham kaynağı olarak gösteriyor.

'Ailem olayları gerçek tuttu - ünlü olduklarını bilmiyordum,' diye devam etti Harmon. Harmon’un babası Tom, profesyonel bir futbolcu ve oyuncuydu. Annesi bir model, oyuncu ve moda tasarımcısıydı.Sitcom'da rol alan Dawber Mork ve Mindy Robin Williams'ın karşısında, çocukları doğduktan sonra kariyerine ara vermeye karar verdiğini paylaştı. Çocuklarım vardı ve 'Bu şöhret olayının peşine düşmeyeceğim' gibiydi. Çocuklarımı okula götürmek istedim. Doğum günlerinde orada olmak ve kek ve çörek getirmek istedim. Ve bunu yapmaktan çok mutlu oldum ”dedi Dawber.

Harmon ve eşi, 33 yıllık evlilikleri münasebetiyle önümüzdeki ay evlilik yıldönümlerini kutlayacaklar. Dedikoducu Polis sadece hitap etmek zorunda kaldı Harmon ve eşi hakkında birkaç kez söylentiler Bu, stratejilerinde ne kadar başarılı olduklarının bir kanıtıdır. Mark Harmon ve Pam Dawber’ınki gibi aşk hikayeleri söz konusu olduğunda, bunlar dedikodu medyası tarafından nadiren iyi karşılanır.

Hollywood mutlu bir çiftten nefret eder

Görünüşe göre mutlu sonlar söz konusu olduğunda, magazin dergileri onları umursamıyor. Uzun süreli bir Hollywood ilişkisinin bir başka örneği de, her ikisi de bir şekilde halkın gözünde kalmış olan Goldie Hawn ve Kurt Russell. Çift 1983'ten beri birlikteler ve bir oğulları olan Wyatt'ı paylaşıyorlar. Russell ayrıca Hawn’ın önceki evliliğinden iki çocuğunu da büyüttü. Hawn ve Russell sürekli magazin dergilerinde, ikisinin ayrıldığını belirten sık sık yanlış raporlarla. Çift, bu yanlış raporlardan uzak durma eğiliminde olduklarını ve hayatlarına müdahale etmelerine izin vermediklerini söyledi - Harmon ve Dawber ile paylaştıkları başarılı bir strateji.