Dır-dir Ken Jennings için mükemmel kalıcı bir ev sahibi olacağını kanıtlamaya çalışmak Jeopardy! sonra uzun zamandır ev sahibinin ölümü Alex Trebek ? Bir tabloid, Jenning'in geçici geçici sunucu olarak mevcut statüsünün yakında gösteriyi tamamen devralmasına yol açacağı konusunda ısrar ediyor. Dedikoducu Polis makaleyi inceledik ve Jennings’in çevrimiçi faaliyetlerini çevreleyen son tartışmaların resmen sahneye çıkma şansını nasıl etkileyebileceğini açıklayabilir.

Chip und Joanna Baby fällig

Ken Jennings Geçici Sunucu Pozisyonunu Döndürüyor Kalıcı?

Bu haftanın sayısı TAMAM MI! efsanevi olduğunu bildiriyor Jeopardy! yarışmacı ve geçici sunucu Ken Jennings, geçici rolünü daha kalıcı bir şeye dönüştürmeyi umuyor. Kaynaklardan biri, Jennings’in iddia edilen hedeflerinin önünde duran birkaç sorun olduğunu söylüyor, ancak aynı zamanda lehine çok güçlü bir faktör var: geçenlerde ev sahibi Alex Trebek geçti .Alex, Ken vefat etmeden önce onun yerine geçmesini önermişti. Bu yüzden canlı şovlarını kaydetmeye başladığında, bunu Alex'in onayına sahip olduğunu bilerek yapacak.

Alex Trebek, Emmy Ödülleri

(Michael Mattes / Shutterstock.com)

'Barındırma Jeopardy! Ken için bir hayalin gerçekleşmesi, ”diye devam ediyor magazin gazetesi, Salt Lake City, Utah'ı Jennings'in evi olarak yanlış bir şekilde listeliyor. Jennings aslında karısı ve iki çocuğuyla Seattle, Washington'da yaşıyor. Hata ne olursa olsun, tabloid baskı yapıyor. Kaynak, 'Alex, başka birinin devralmaya değer olmadığını belirtti,' diye ekliyor. 'Ken’in konumu kalıcı olmayabilir, ancak sonunda resmi işi alması için iyi bir şans var.'

Alex'in adama karşı her zaman bir zaafı vardı. İçindeki dehayı gördü.

Jennings 'Tartışmalı Bir Seçim mi?'

'Tartışmalı Seçim' başlıklı bir bölümde, haber kaynağı, Jennings'in dahil olduğu birkaç skandala dikkat çekiyor. 'Küçük bir grup Ken'in meşaleyi taşıyamayacak kadar kendini beğenmiş ve kendini motive ettiğini hissediyor' diyor içeriden, 'Tuhaf bir mizah anlayışı var ve şakaları acımasız olabilir.' Ancak Trebek ile yaptığı konuşmadan sonra Jennings, 'yolundaki hatayı öğrendi ve Ken, sözlerinin yol açtığı acı için özür diledi' dedi.

İçeriden biri, 'Ken, Alex ölmeden önce çok sevindi ve gizli bir anlaşma yaptılar' dedi. Trebek, sözde Jennings'in 'bütünlüğünü koruyacağına söz verdi. Jeopardy! Canlı, seyirciyi ilk sıraya koymak ve her zaman profesyonel olmak için ve tabii ki Ken ona söz verdi. '

Söylentiye göre Ken, 'Alex’in hayranlarını veya ailemi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyeceğim.'

Wie lange bist du schon im Gefängnis?
Ken Jennings, mavi bir kara zemine karşı koyu renk bir takım elbise ve renkli bir kravat takıyor

(DFree / Shutterstock.com)

Sonuç olarak, muhbir, 'Çok olgunlaştı ve Alex’in mirasına saygı duymak istediği, nazik mizah, zeka ve sıcaklık dolu yarışma şovunu yayınlayarak ısrar ediyor.' Bu, verilen bir söz olsaydı, o kadar da eskimiş bir söz sayılmazdı. Dedikoducu Polis geçmezdi TAMAM MI! sözde 'içeriden' gelen tanıklık da dahil olmak üzere tüm hikayeyi tamamen uydurmuş olmak.

Yeni Tartışma Jennings'in 'Jeopardy!' Ev Sahibi Hayallerini Bitirebilir

Tabloid, Ken Jennings'in tekerlekli sandalyede çekici bir kişiyi görmenin ne kadar 'üzücü' olduğu hakkında bir şaka içeren geçmişteki sosyal medya hatalarından bazılarına değiniyor, daha sonra 'beceriksiz' olduğunu kabul ettiği bir şaka. Kısa süre önce Jennings, podcast'in ortak sunuculuğunu yapan ve podcaster John Roderick olarak da bilinen 'bean dad' ı desteklediği için ateş altında kaldı. herşey Jennings ile. Roderick, 9 yaşındaki kızına, altı saate yakın süren bir “öğretme anı” egzersizinde konserve açacağı kullanmayı öğretmekle ilgili bir anekdotu paylaştıktan sonra anında ün kazandı ve kızı hayal kırıklığından gözyaşları içinde yerde buruşmuş halde bıraktı.

Miranda Lambert und Blake Shelton

Daha fazla dalış Roderick’in Twitter sayfası 'Yahudi karşıtı' tweetler ve bazı kullanıcıları rahatsız eden diğer çirkin içerikler ortaya çıktı. Jennings, Roderick’in savunmasına geldikten sonra kendisini bir başka Twitter tartışmasının içinde buldu. Bu devam eden skandalın Jennings’in Alex Trebek’in kalıcı olarak değiştirilme şansını etkileyip etkilemeyeceği henüz belli değil, ancak açık ki Tamam! ’S Jennings'in rol için bir teşvik olduğu konusunda ısrar etmek biraz erken.

Kardeş çıkışı olan bu tabloid vakasına kesinlikle yardımcı olmuyor. National Enquirer , hakkında benzer iddialarda bulundu Ken Jennings'in ev sahibi olarak geleceği Jeopardy! . O zaman Dedikoducu Polis Hikayeye ilk kez rastlandı, Trebek hala hayatta olduğu için erken bir tahmin olarak kabul edildi. Bunun yanı sıra, çıkış zaten popüler trivia şovunun geleceği hakkında başka bir cesur tahmin yapmıştı. Matthew McConaughey, Trebek’in Jeopardy! değiştirme . Oyuncunun temsilcisi söylentileri yalanladı ve bu da onlara son verdi. Hala Jennings'in gösteriye liderlik etme şansı olsa da, bu son tartışmada konuyu geldikleri kadar karmaşık olarak işaretlemeye yetecek kadar şüphe var.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

tim mcgraw und glaubenshügel

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.