Kit Harington HBO hitinde ikonik Jon Snow'u oynamaya başladığında zor zamanlar geçirdi Game of Thrones . Şovun Nisan ayında son bölümünü yayınladıktan sonra yorgunlukla başa çıkmak için bir sağlık merkezine girdi. Bugün, rol için Altın Küre'ye aday gösterildikten günler sonra, İngiliz aktör nihayet huzur içinde görünüyor.

Harington, gösteri sona erdiğinden beri oldukça düşük bir profil tuttu. Sağlıklı yaşam merkezinden çıktıktan sonra, o ve eşi Rose Leslie, çoğunlukla spot ışıklarının dışında kalarak Londra'da bir araya geldiler. Geçtiğimiz hafta sonu, çift bir yardım etkinliğine giderken aylardır ilk kez birlikte fotoğraflandı. Dedikoducu Polis çok sayıda hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Harington ve Leslie bir bölünmeye gidiyordu onlar yere serilirken.Oyuncunun sonraki ilk projesi Var , Ebediler ayrıca üretimde. O yeni Marvel filminde Kara Şövalye oynayacak , Kasım 2020'de yayınlanması planlanıyor. Dedikoducu Polis sahte bir raporu bile çürütmek zorunda kaldı Yaşam tarzı o Harington ve Angelina Jolie sette flört ediyorlardı . Değillerdi.

Görünüşe göre, sonunda onu kapatan şey, Altın Küre adaylığı. Bu oyuncunun ilk adaylığı ve o söyledi Hollywood muhabiri bu hafta , 'Benim hissim şovda bittiği yer, tam olarak bitmesi gereken yerdi. Tam bir çember vardı ”dedi. 'Bu [adaylık] da tam bir çember gibi hissediyor. Karaktere veda etmenin güzel bir yolu. Gösteriye veda etmenin güzel bir yolu. Kitabımda mükemmel. '

Oyuncu, gösterinin sonu ile mücadele etti. Diğer aktörlerin hepsinden daha çok, sonu en çok Harington'ı vurmuş gibi görünüyordu. Nisan ayında Saturday Night Live'a ev sahipliği yapan aktör, birçok söylentinin ortasında sağlıklı yaşam merkezine giriş yaptı. Harington’un temsilcisi, şovun bitiminden sonra kendini toparlamak için ara vermeye ihtiyacı olduğunu doğruladı. Sahte söylentilere rağmen Leslie ve Harington rehabilitasyondan sonra ayrılıyor , çift 'çok mutlu bir şekilde evli' kalır.

Oyuncunun onunla barıştığını bilmek harika. Dediği gibi THR , 'Bu şeyle çok yıl geçirdik. Açıkçası, onu çok sevmiştim. Her anını sevdim. Karakteri sevdim. Bu tuhaf bir duygu, ama eğer mantıklıysa onun için, karakter için biraz mutlu oluyorum. ' Oyuncu, 'biz' derken şovun oyuncu kadrosu ve ekibi anlamına gelirken, gerçekten tüm hayranları için konuşuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.