Kit Harington sekiz yaşından sonra kısa saçla neredeyse tanınmaz hale geldi Game of Thrones . Karakteri Jon Snow uzun kilitleriyle tanınıyordu ama gösteri bittiğinde karaktere veda etmek saçlara veda etmek anlamına geliyordu. Harington, o saçla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu, onu nasıl sürdürdüğünü ve Jon Snow karakterini fiziksel olarak atmanın nasıl bir his olduğunu anlattı.

Ne zaman Game of Thrones havalanmaya başladığında, Harington'a sık sık Jon Snow olarak görünmesini sağlamak için ne yaptığı soruldu. O zamanlar meşhur bir şekilde 'Saçımı yıkamıyorum' demişti. O zamanlar küçümseyici olarak ifade edilmiş olabilirdi, ancak Harington daha sonra itiraf etti ile bir röportajda GQ 'bir nevi doğru' olduğunu. Harington, çekim süresi boyunca, peşinde olduğu 'yağlı ve ortaçağ' görünümünü elde etmek için şampuandan vazgeçecekti. 'Sonunda, oldukça korkunç,' diye itiraf etti.Kit Harington’un Jon Snow Problemi

Uzun bir süre boyunca, her yeni sezon için saçlarını zamanında Jon Snow standartlarına getirmek Harington’un hayatının büyük bir parçasıydı. 'Size ajanlarla saçımın zamanla uzayıp uzamayacağına dair ne kadar çok konuşma yaptığımı söyleyemem,' Harington söyledi Çeşitlilik 2019 röportajında .

'20'li yaşlarımın büyük bir kısmı o bakışla benim,' Ebediler aktör hatırladı. Düğün resimlerim o bakışla benim. Uzun bir süre sonuna doğru Tahtlar , Yeni bir insan olmak istediğimi hissettim ama bu şekilde sıkışıp kaldım. ' Ancak çekimin son gününden sonra, kostümünü son kez çıkardığında Harington, “cildim soyuluyormuş gibi hissettim. Çok duygusaldım. ' Jon Snow olarak rolünü bitirmek, bir ilişkiyi bitirmek kadar duygusal bir deneyim olmalı.

İlişkilerin bitmesinden bahsetmişken, Dedikoducu Polis hakkında pek çok tabloid söylentisini çürüttü Kit Harington ve eşi Rose Leslie ayrılıyor en büyük hitlerden oluşan bir makale derledik. Dedikodu dergileri Harington’un evliliğiyle ilgili sorunlar icat etmediğinde, onunla ve yardımcı yıldızlar arasında aşk yaratır.

2019 yılında Yaşam tarzı iddia eden bir makale yayınladı Angelina Jolie sette Harington ile flört ediyordu Ebediler . İsimsiz bir kaynak, Jolie'nin gözünün Harington'da olduğunu iddia ederek, Lara Croft oyuncu 'sadece kendine hakim olamıyor ... Erkekler üzerindeki etkisini inkar etmek mümkün değil.' Dedikoducu Polis Harington ve Jolie'ye yakın kaynaklarımıza ulaştı ve bize bu hikayenin tamamen kurgusal olduğunu bildirdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.