Kiernan Shipka tatlı ve kararlı genç cadı Sabrina Spellman'ı oynuyor. Ancak Shipka’nın tasviri biraz farklıdır. Bu zaman, Sabrina'nın daha karanlık bir tarafı olduğu gösteriliyor Netflix’te Sabrina'nın Tüyler ürpertici Maceraları . Shipka rolü kendi haline getirdi ve bunun için övgüden payını aldı. Shipka’nın geçmişteki ana rolü daha sevimli ve bazen kalp kırıcı olduğu için, genç yıldızın daha karmaşık bir karakter oynadığını görmek ilginç. Aktris en çok Sally Draper rolüyle tanınır. Deli adam . Ancak Kiernan Shipka, aslında rolün şu anda oynadığı cadıdan çok farklı olmadığını söylüyor.Sally Draper aslında Sabrina Spellman'a benziyor

Kiernan, AMC’lerde rol aldı Deli adam kahraman Don Draper'ın kızı olarak. Aktrisin kurgusal meslektaşı, en büyük kızı olduğu için şov boyunca dramatik bir geçiş yaşadı. Sonunda Sally, bir mücadele zamanında genç kardeşleri için daha anaç bir figür olmak zorunda kaldı. İle bir görüşme sırasında Yuvarlanan kaya , Tavan Arasındaki Çiçekler yıldıza Sally ve Sabrina'yı nasıl karşılaştıracağı soruldu. Oyuncu, iki karakterin aslında pek çok ortak noktası olduğunu belirtti.'Aslında pek çok benzerlik olduğunu düşünüyorum. İkisi de biraz şımarıktır ve kendilerine uygun olmayan şeylere tahammül etmezler ve ikisi de çok bağımsız düşünürler. Sabrina’nın hayatı belli ki biraz daha vahşi, ama bence özünde ikisi de iyi insanlar. Ve bütün insanlar, ' oyuncu cevapladı .

jason sudeikis und jennifer aniston

Devam etti, 'Oynayabildiğim rollerin tamamen anlaşılmış, ete kemiğe bürünmüş kadın karakterler olduğu için gerçekten şanslı hissediyorum. Sally'nin ona çok derin bir derinliği vardı. Ve Sabrina'nın onun için çok derin olduğunu hissediyorum. Bu kadın forvet gösterilerine katıldığım için gerçekten şanslıydım. Gerçekten, beni daha iyi bir insan yaptı. Bu iki çok farklı ama çok sert karakteri canlandırmış olmam gerçeği beni çok şekillendirdi. 'Kiernan Shipka her iki rolde de başarılı oldu

Oyuncu, Draper kızını oynadığı zamanla ilgili ayrı bir şekilde benzer bir şey söyledi. Stylist.com ile konuşurken yıldıza Sally Draper oynamanın onun “yaşını” nasıl etkilediği soruldu. Kiernan Shipka, bu rolü oynamanın hayatının o döneminde önemli bir rol oynadığını açıkladı.

Wer ist Michael Strahan zu sehen

'Hayatınızın onsuz nasıl olacağını hayal bile edemeyeceğiniz şeylerden biri. Fiziksel olarak burada olmazdım Buraya yakın bir yerde olacağımı sanmıyorum. Onsuz nasıl bir insan olacağım hakkında hiçbir fikrim yok çünkü çok biçimlendirici idi. Oyunculuğu gerçekten çok sevdiğimi öğrendiğim yer burasıydı ve herkesin çalışmasını izlemek harikaydı. ' o açıkladı .

Şimdi, Shipka, ikonik cadı olarak kedi Salem'in kıçını tekmeliyor. Ancak kariyeri genişlemeye devam ederken hayatın onu nereye götüreceğini görmek ilginç olacak!