Kevin Hart skandala yabancı değil. Komedyen, 2017 ve 2018 yılları arasında, Hart'ı değil, herkesi gömebilecek iki büyük tartışmanın ortasında buldu. Skandalla başa çıkma konusundaki benzersiz yaklaşımı, muhtemelen yıldızın şöhretinin azalmamasının nedeni.

Kevin Hart’ın Büyük Skandalları

Hart, 2017'de Instagram sayfasında, hamile olan karısı Eniko Parrish'i aldattığını itiraf eden bir video yayınlayarak dünyayı şok etti. Videoda Hart, bu bilgiyle kendisine şantaj yapıldığını ve şantajcının taleplerini yerine getirmek yerine itiraz etmek ve karşılık vermek için kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışmaya karar verdiğini açıkladı.Birkaç ay sonra, 2018'de Hart, rüya gibi bir konser olan Oscar'lara ev sahipliği yapmak için seçildiğini duyurdu. Maalesef Jumanji yıldızı, Hart's'ın komedyenin homofobik şakalar yaptığı eski tweet'leri ortaya çıktı. Hart'tan, ev sahipliği işini sürdürmek için eski sözlerinden dolayı özür dilemesi istendi, ancak o reddetti. Hart o zamandan beri bir hata yaptığını kabul etti.

Kevin Hart Ne Öğrendi

Hart, yıllar boyunca çeşitli skandallarından öğrendiği her şeyi açtı. ile bir röportajda Erkek Sağlığı . Hart çıkışa, 'Ben senin yaptığın yatakta uzanmaya inanıyorum,' dedi. 'Yaptığın bir şey varsa, o zaman yaptın. Biliyorsun, etrafında kıpır kıpır bir yer yok. Bunu ele alabilirsin ve sonra devam edebilirsin. ' Hart’ın hatalarını ele alma konusundaki kafa kafaya yaklaşımı takdire şayan ve Gece Okulu aktör, başkalarının da ondan bir şeyler öğrenebileceğini umuyor.

Hart, 'İnsanlar bir soruna başarısızlık veya bir son eklerler' dedi. “Sorun çözülmek için yapılır. Belki insanlar benim bazı zorluklarımdan nasıl geçtiğimi görürlerse, biraz motivasyon veya ilham bulabilirler. '

Hart'la ilgili çeşitli skandallar nedeniyle, magazin dergilerinin favori hedefi haline geldi. Star 2019 yılında Hart ve karısı, aldattığı kadının davası nedeniyle bölünmeye gidiyorlardı. . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Hart dergisine, karısına kendisini affederse 'yeni bir araba, mücevher, herhangi bir şey' vermeye istekli olduğunu söyledi. Sözde 'içeriden' sözüne göre, Eniko hala evlilikte kalma kararını yeniden düşünüyordu. Dedikoducu Polis Cevaplar için Hart temsilcisine ulaştı ve bize makaledeki iddiaların 'yüzde 100 yanlış' olduğunu bildirdiler.

Aylar önce, aynı yayın yanlış söylentiye yol açtı. Portia de Rossi, Hart'ı savunduğu için Ellen DeGeneres'ten boşanıyordu . Şüpheli bir kaynak, çıkış noktasına, de Rossi'nin bir süredir evliliğinde mutsuz olduğunu ve Hart'la olan durumun onu kenara ittiğini söyledi. Dedikoducu Polis iddiaların doğru olmadığını bize garanti eden çifte yakın bir kaynakla görüştü.